Kaip priversti jį įsimylėti per 90 minučių

 (13)
Rašytojas Nicholas Boothmanas tvirtina žinantis, kaip sužavėti nepažįstamąjį vos per pusantros valandos. Savo knygoje „How to Make People Like You in 90 Seconds or Less“ jis atskleidžia keletą paslapčių, kurios galbūt pravers ir tau.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pirmosios 5 minutės skirtos pirmojo įspūdžio padarymui

„Rinkdamas informaciją savo knygai, pabendravau su 2100 porų. Daugiau nei trečdalis jų tiki, kad įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio, - pasakoja rašytojas. - Tam, kad suprastum, patinka tau žmogus ar ne, reikia vos kelių sekundžių. Po to viską, ką jis pasakys ar padarys, tu matysi arba pozityviai, arba negatyviai – viskas priklausys nuo pačio pirmojo įspūdžio ir pajaustos simpatijos arba antipatijos. Išnaudok brangias pirmąsias sekundes teisingai: visų pirma – išsitiesk, nes taip atrodysi aukštesnė ir geresnės fizinės formos, o vyro pasąmonė tai tikrai užfiksuos. Dabar prisimink kažką malonaus: pozityvios emocijos atsispindi tavo veide ir tuo pačiu atpalaiduoja kūną, todėl tavo eisena tampa laisvesnė ir labiau gundanti. Nekelk aukštyn nosies, verčiau šiek tiek pakreipk galvą į šoną – būtent tokia galvos padėtis rodo draugiškumą. Išlaikyk akių kontaktą – patikėk, tai tikrai veikia.

5-10 minutės skirtos pažinčiai

Nedrįsti pirmoji prieiti ir susipažinti? Nicholas siūlo pokalbį pradėti taip, tarsi jūs jau būtumėte pažįstami. Kitas variantas – paprašyti pagalbos, juk bet kuris vyras jausis pamalonintas, galėdamas padėti damai. „Elkis taip, kaip elgiasi profesionalūs žurnalistai, imdami iš pašnekovo interviu: neuždavinėk klausimų, į kuriuos būtų įmanoma atsakyti konkrečiai ir vienu žodžiu, - sako knygos autorius. - Kuomet pokalbis jau užsimegs, tiesiog pakviesk jį puodeliui kavos. Tik prieš tai nepastebimai pasilenk arčiau jo arba tiesiog draugiškai prie jo prisiliesk (tarkim, prie peties) – taip sukursi pasitikėjimo lauką ir išsklaidysi nejaukumą. Tiesiog įsivaizduok, kad kavos kvieti savo gerą pažįstamą, o ne ką tik sutiktą žmogų“.

10-30 minutės skirtos suartėjimui

55% mūsų reakcijos į pašnekovą priklauso nuo jo kūno kalbos: pozos, gestų, mimikos. Net jeigu siaubingai jaudiniesi, stenkis atrodyti atsipalaidavusi ir atvira. Nekryžiuok rankų ir kojų, šiek tiek pasilenk link pašnekovo pusės, atpalaiduok pečius, šiek tiek lėčiau judėk. Ir labai svarbu daugiau šypsotis, nes matydamas šypseną, tavo pašnekovas nevalingai ims šypsotis pats. Taip pat bent kelis kartus kreipkis į jį vardu, nes būtent šis paprastas triukas sukuria artumo ir pasitikėjimo vienas kitu jausmą. „Mums patinka tie, kurie yra panašūs į mus, - tvirtina Nicholas. - Kad patvirtintum jūsų bendrumą, stenkis dažnai kartoti frazę „aš taip pat“. Be abejonės – proto ribose.“

30-60 minutės skirtos pritraukimui

Pats lengviausias būdas suartėti – tapti pašnekovo veidrodžiu. Jis pakelia kairę ranką, tu kelk dešinę. Pasilenkia į priekį – tu taip pat nepastebimai pasilenk. „Atkartok kai kuriuos jo judesius, o tuomet minutę kitą sėdėk ramiai, tarsi judesio atkartojimas buvo savaiminis dalykas, - siūlo knygos autorius. - Tik, žinoma, daryk tai natūraliai. Kopijuok ne tik judesius, bet ir kitas smulkmenas – kalbėjimo tempą, toną, balso garsumą ir t.t.“

60-70 minutės skirtos atsitraukimui

„Kuo labiau aplinkiniai domisi kažkokiu dalyku, tuo labiau mes patys norime jį gauti. Jei vyras supras, kad esi sėkminga – dar labiau tavęs norės, - atskleidžia Nicholas Boothmanas. - Jis siūlo susitikti ketvirtadienį? Atsakyk, kad esi užsiėmusi, bet jeigu šiek tiek pakoreguotum savo planus, galėtum su juo pasimatyti penktadienį. Pasitikėjimas savimi ir paslaptingumas – tai, ko reikia, kad jį suviliotum.“

70-90 minutės skirtos dviem žingsniams į priekį

Beveik viskas jau padaryta, liko tik užtvirtinti rezultatą. „Kad susidomėtum žmogumi, pakanka į jį pažiūrėti. Kad įsimylėtum – reikia pabendrauti, - mano rašytojas. - Svarbiausia – neskubėti. Kalbėti apie šeimą, draugus, pomėgius – šios temos ganėtinai saugios. Sakyti savo nuomonę tam tikrais nevienareikšmiškai vertinamais klausimais ar pasakoti savo ateities svajones, susijusias su antrąją puse – tai jau rimtesnis žingsnis. Dalintis savo baimėmis ir problemomis – žingsnis rizikingas, todėl šių temų pirmųjų pasimatymų metu geriau vengti: negali žinoti, tai jus dar labiau suartins ar jį tiesiog išgąsdins. Geriau neiškloti visų kortų ant stalo per pirmąjį susitikimą, o pateikti jas po vieną. Ir prieš darant dar vieną žingsnį į priekį, palauk, kol vyras parodys norą žengti kartu. Neperimk visos iniciatyvos į savo rankas.“

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.