Kaip pabėgti nuo santykių rutinos

 (1)
Vakariene žvakių šviesoje nustebintum retą vaikiną. Būk išradinga – išbandyk 20 linksmų būdų, kurie judu suartins ir suteiks santykiams ryškesnių spalvų.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Vaikino piniginėje palik pikantišką raštelį. Mylimasis jį ras už ką nors mokėdamas ir nesiliaus galvojęs apie tave visą likusią dieną. Rašyk, pavyzdžiui, taip: „Po darbo susitikime duše.“

2. Valgykite žaismingai. Pamaitinkite vienas kitą desertu – tai būdas mėgautis ne tik maistu, bet ir vienas kitu.

3. Ką nors vienas kitam padovanokite. Visiškai nebūtina pirkti brangių daiktų – artimiausiame prekybos centre sutarkite su vaikinu išrinkti vienas kitam dovanėlę, pavyzdžiui, už 5 litus ir per 5 minutes.

4. Fotografuokite. Sutarkite visus metus kasdien padaryti po vieną bendrą nuotrauką. Po 365 dienų galėsite kviesti draugus į linksmiausios galerijos pristatymo vakarėlį.

5. Flirtuokite vakarėlyje. Apsikeiskite seksualiomis žinutėmis dalyvaudami tame pačiame vakarėlyje. Tu pradėk pirma ir parašyk, kokie malonumai vaikino laukia grįžus namo.

6. Piešk žemėlapį. Paimk lipnių spalvotų lapelių ir pažymėk vietas, kur jau esate mylėjęsi. Tada paprašyk vaikino klijuoti naujus lapelius ten, kur jis norėtų tai daryti.

7. Maudykitės. Pasiūlyk vaikinui kartu mėgautis vandens malonumais. Ištrinkite vienas kitam plaukus ir išmuilavę kempinės sukamaisiais judesiais lėtai slinkite vienas kito kūnais žemyn.

8. Dalyvaukite olimpinėse žaidynėse. Tiks visos rungtys, per kurias galite varžytis. Burbulų pūtimas, pagalvių mūšis, karaokė, šokinėjimas per šokdynę... Pagrindiniu prizu tegul būna filmo seansas paskutinėje kino teatro eilėje – už bilietus moka pralaimėtojas.

9. Susikurkite draugams neafišuojamus feisbuko profilius. Visą dieną siuntinėkite vienas kitam aistringas žinutes ir kelkite aistrą kaitinančias nuotraukas.

10. Žirklės – popierius – šulinys. Žaiskite šį žaidimą kaskart, kai negalite nuspręsti, kurią TV programą žiūrėti ar kieno eilė ruošti vakarienę.

11. Apsirenkite. Taip, tu visuomet žinai, su kokiais drabužiais vaikinas atrodo pritrenkiamai. Leisk ir jam pareikšti savo nuomonę apie tavo apdarus – aprenkite vienas kitą ir keliaukite į restoraną.

12. Palik raštelį duše. Naudokis drėgnu veidrodžiu ir klijuok ant jo seksualią užuominą, kur tave galima rasti po dušo.

13. Vaidinkite. Sugalvokite vienas kitam vaidmenis ir apsimeskite aktoriais. Jis gali būti pilotas, o tu – stiuardesė. Dar smagiau, jei bus atvirkščiai.

14. Palik žinutę jo kalendoriuje.Vaikino telefono kalendoriuje įvesk tokią žinutę: „Pamaloninti (įrašyk savo vardą) šiąnakt.“ Ir nustatyk priminimo funkciją.

15. Rask naujų pomėgių. Pasiūlyk vaikinui kartu mokytis naujų dalykų – taip ne tik praleisite daugiau laiko kartu, bet ir dar labiau suartėsite. Važinėjimas riedučiais puikiai tiks.

16. Maistas į namus. Sekmadienio pusryčiams, pietums ir vakarienei užsakykite maisto į namus. Vienintelė sąlyga – visą dieną praleiskite lovoje su filmais ir apatiniais.

17. Kartu sportuokite. Apsimeskite nepažįstamais ir mirksėkite vienas kitam treniruoklių salėje.

18. Virkite sriubą iš kirvio. Kitaip tariant – naudokite tik tai, ką rasite ir stebėkite, kuris pagamins vakarienę kūrybiškiau.

19. Pašok jam. Prisijunkite prie Skype būdami skirtinguose kambariuose. Įjunk vaizdo pokalbį ir pradėk šokti vaikinui striptizą. Ko gero, jis neištvers ilgai stebėdamas...

20. Leiskitės kartu į kelią. Nebūtina vykti į brangią kelionę. Pažinkite Lietuvą – nustebsi, kiek gražių vietų yra. Prikrauk pintinę skanėstų ir paprašyk vaikino stabtelėti atokesniame kampelyje – pasimėgauti ne vien pikniko malonumais.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.