Kaip išreikšti simpatijas mažai pažįstamam vyrui?

 (6)
Regis, nieko nėra paprasčiau: pasakyti žiauriai patinkančiam vaikinui porą komplimentų ir lyg tarp kitko švelniai paliesti jo ranką. Tačiau kai kurioms tai atrodo nepaprasta drąsa.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Subtilios ir tiesmukos, pasitikinčios savimi ir kamuojamos kompleksų, visiškos karjeristės ir tobulos namų šeimininkės... Trumpiau tariant, pačios skirtingiausios moterys susiduria su tokia pat problema: jos nedrįsta atvirai reikšti savo simpatijų vyrui. Kodėl?

Ak, tie stereotipai!

Be abejo, pirmoji ir pagrindinė tokios baimės priežastis – gajūs stereotipai. Vis dar dominuoja nuostata, jog santykiams vadovauja vyras, o moteris seka iš paskos. Žodžiu, tu privalai būti pasyvi, o vyras – aktyvus. Tik kai tarp dviejų žmonių įterpiamas žodis privalu, iš karto pakvimpa prievarta. Ir kaipgi noras elgtis savaip? Ir kodėl turėtum nieko nedaryti, jei norisi žmogų užkalbinti, parodyti, kad nesi jam abejinga? Galop aplink gausu vyrų, kurie lygiai taip pat trypčioja nedrįsdami žengti pirmojo žingsnio. Nes drovu, baisu, nepatogu.

Antroji priežastis, kodėl moteris vengia atvirai demonstruoti simpatiją, – baimė būti atstumtai ir likti nesuprastai. Keista, bet kartais pripažinti, jog žmogus tave domina seksualiai, yra paprasčiau nei išstenėti, kad jauti jam daugiau nei tik kūnišką potraukį. Ar ne todėl mėginame įtikti vyrams, perimdamos jų pomėgius, interesus, požiūrį? Tik ar tau dėl to mėginimo įtikti ir būti pastebėtai nors kiek pagerėja? Ar tau to reikia?

Simpatijos labirintai

Atvirai parodžiusi savo prielankumą vyrui moteris žengia pirmą žingsnį į tikrą artumą. Nuoširdus gestas ar žodis dažnai tampa geriausiais vaistais nuo vienatvės net tiems, kurie žūtbūt mėgina išlaikyti atstumą tarp savęs ir aplinkinių. Nuoširdi simpatija neturi nieko bendra su flirtu bare. Tik problema – poros santykiai dažnai grindžiami visiškai kitais dalykais: kažkas kažką užkariavo, paveržė iš konkurento ar konkurentės, parklupdė ir nugalėjo.

Mergina, kuri siekia vyro nepaisydama nieko, be abejo, demonstruoja simpatiją. Tik daro tai labai agresyviai: mėgina prisijaukinti, nugalėti, priversti jį patikėti, kad tik tu jam tinki geriausiai. Tokiems aktyviems veiksmams nuoširdūs jausmai netgi trukdo.

Simpatija gali vadinti tik tą nuostabų jausmą, kai linki tik geriausia, nieko už tai nesitikėdama mainais. Argi tau nėra taip buvę: susipažįsti su žmogumi ir pajunti, kaip su juo gera, malonu bendrauti, o paskui užplūsta švelnumas – ir staiga nebenori su juo skirtis?

Moters krantas

Tai kada moteriai galima pirmai rodyti simpatiją? Nutarusi žengti tokį svarbų žingsnį, pirmiausia suvok savo jausmus. Jei jauti įtampą, pamėgink atsipalaiduoti, užuot atvėrusi širdį. Šiuo atveju tinka patys įvairiausi būdai: nuo jogos ir kvėpavimo pratimų iki masažo ar pokalbio su drauge. Kai apsiraminsi, pamėgink ramiai suprasti, ką iš tiesų norėjai pasakyti ir padaryti, kad parodytum savo jausmus.

Paimk popieriaus lapą ir surašyk visas mintis, kurios tik šaus į galvą. Net jei jos skamba kvailai, juokingai, keistai. Kai sąrašą baigsi, atidžiai jį perskaityk. Veikiausia išaiškės, kad tą vyrą, kuriam jauti tokią simpatiją, tiesiog nori apkabinti, pabučiuoti į skruostą, pasakyti jam, kaip gardžiai jis kvepia. O dabar įsivaizduok, kad taip ir elgiesi. Na, įsitikinai, jog ne taip jau ir sunku reikšti jausmus? Metas pamažu įgyvendinti savo norus realybėje!

Kitas žingsnis – pažinti vyrą ir suprasti, kad jis gerokai skiriasi nuo tavo fantazijų herojaus. Juk simpatijos stiprumą lemia ne tik informacija apie tą žmogų – kur kas svarbesni kiti dalykai.

Stipriausią įspūdį pašnekovas padaro pirmosiomis pažinties sekundėmis, ir šis įspūdis mus kurį laiką veikia. Paskui dažnai paaiškėja, kad jis buvo ganėtinai klaidingas. Psichologo D.Novikovo teigimu, taip nutinka dėl skirtingų lūkesčių. Nes simpatizavai ne konkrečiam žmogui – fantazijai apie jį. Bet barstyti jausmus kuriant miražus – pernelyg didelė prabanga.

Tad grįžtame prie to paties: neskubėk atskleisti jausmų ir simpatijos vyrui, iš pradžių pažink jį artimiau, stebėk jo elgesį, kalbą. O tai lengviausia padaryti tapus aktyvia klausytoja. Klausydama ne tik išgirsi informaciją, bet ir galėsi patikslinti kai kuriuos niuansus, padėsiančius suprasti, ar esu šiam žmogui įdomi, ar jis ieško naujų santykių, ką apskritai mano apie santykius. Diskomfortas per pokalbį liudija viena: šis žmogus nepasirengęs tolesniems žingsniams arba tiesiog nežino, kaip reaguoti į tavo elgesį. Jei tai tave skaudina ir erzina, stabtelėk. Nes šis vyras, deja, nepasirengęs priimti tavo simpatijos. Ir visiškai nesvarbu, kodėl taip yra. Tiesa tokia: švaistai jėgas veltui – jam iš tavęs nieko nereikia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!

N-18: ką išduoda slapčiausios tavo seksualinės fantazijos

Seksualinės fantazijos - dalis sveiko intymaus gyvenimo ir nieko gėdingo tame tikrai nėra. Tik nesupainiok: seksualinės fantazijos ne visuomet yra tavo realybės atspindys. Kartais slapčia pasvajojame ir apie tuos dalykus, kurių galbūt net nenorėtume ar neišdrįstume paversti realybe.

Esi vieniša? Atsakymų ieškok ant savo delno

Chiromantija gali atsakyti į kai kurios kiekvienai aktualius klausimus, susijusius su mūsų ateitimi. Pažvelk į savo delno linijas ir sužinok, ką jos pasakoja apie tavo meilės reikalus.

6 paslaptys, kurios padės sustiprinti jausmus santykiuose

Juk pažįsti porų, kurios atrodo taip apsvaigusios iš meilės, kad net nepadoru. Liaukis varvinusi seilę! Verčiau prisitaikyk šešis ritualus, būdingus šioms poroms, ir mėgaukis puikiais santykiais.

Trys Zodiako ženklai, kurių laukia rimtos permainos meilės srityje

2018 metai jau visai netrukus persivers į antrąją pusę. Kai kuriems Zodiako ženklams tai atneš pokyčius meilės srityje - naujas pažintis, aistringus romanus ar net meilę visam likusiam gyvenimui. Kas gi tie laimingieji?