Kaip įsimyli Zodiako ženklai

 (26)
meilė
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Avinas
Avinai įsimyli ramiai. Tai tas retas atvejis, kuomet šis Zodiako ženklas pažaboja savo ugningą temperamentą ir tiesiog laukia, kol visi konkurentai patys susimaus, o tuomet jis bus pastebėtas. Tiesiog Avinai nemėgsta kartis kitiems ant kaklo ir vadovaujasi paprasta taisykle – jeigu manęs nereikia, pats tikrai nelįsiu.

Jautis
Jaučiai įsimyli valdingai. Jeigu jau šiam Zodiako ženklui krito kas nors į akį – turi visu 100% priklausyti tik jam ir niekam kitam. Jaučiai žino ko nori, todėl pasirinkę antrąją pusę nesiblaško ir to paties reikalauja iš partnerio.

Dvyniai
Dvyniai įsimyli nuoširdžiai. Ir amžinai. Tiesa, tas „amžinai“ gali trukti vos pusmetį. Problema tame, kad Dvyniai labai emocingi – ryte gali apsiverkti iš laimės, vakare – dėl menkiausio nesusipratimo. Tačiau jeigu šalia atsiranda pakankamai kantrus ir supratingas partneris – santykiai gali būti labai ilgalaikiai ir tvirti.

Vėžys
Vėžiai įsimyli atsargiai. „O jei tai visai ne tas žmogus?“ – šio Zodiako ženklo atstovai dvejoja ne tik jausmų srityje, todėl potencialiai antrajai pusei reikės nemažai kantrybės. Tačiau kai jau santykiai užsimezga, Vėžiukai pasiryžę padovanoti visą pasaulį.

Liūtas
Liūtai įsimyli nenoriai. Jie labai pasitiki savimi, turi aukštą savivertę ir tikrai neketina gaišti laiko su bet kuo. Romaniukai, kad gyvenimas būtų įdomesnis – gerai, o štai rimti santykiai – tik su tuo žmogumi, kuris bus tikrai vertas Liūto. Deja, tų vertų ne tiek jau ir daug.

Mergelė
Mergelė įsimyli atsakingai. Šio ženklo atstovams labai svarbus įvaizdis ir susikurtas gyvenimo planas, todėl ir antroji pusė turi atitikti visus iš anksto nustatytus standartus. Gyvenimas kartu, vestuvės, šeima – visa tai gerai, bet savo laiku. Mergelės tikrai nepuls atiduoti savo širdies vien tam, kad nebūtų vienišos.

Svarstyklės
Svarstyklės įsimyli tiesiog... Nes mylėti yra gera! Jausmai šio Zodiako ženklo atstovams suteikia sparnus, tik, deja, neilgam. Svarstyklėms reikia nuolatinių pakilimų ir nuosmukių, todėl jeigu santykiai aprimsta – metas ieškoti naujų nuotykių!

Skorpionas
Skorpionas įsimyli techniškai. Nusižiūri savo auką, suleidžia meilės nuodų ir viskas. Lakstyti iš paskos ir gundyti – tikrai ne šiam ženklui. O štai sugundyti patį Skorpioną – ne taip jau ir paprasta. Jis ieško tokios pačios, kiek šaltokos ir savo vertę žinančios antrosios pusės, kuri nesikartų jam ant kaklo.

Šaulys
Šauliai įsimyli šeimyniškai. Šiek tiek palakstyti be įsipareigojimų – gal ir visai neblogai, bet tai juk ne meilė. O štai kai horizonte pasirodo TAS žmogus, nėra reikalo delsti. Bendras gyvenimas kartu, santuoka, vaikai – viskas rutuliojasi labai greitai ir užtikrintai.

Ožiaragis
Ožiaragiai įsimyli racionaliai. Jokių drugelių pilve, skraidymų padebesiais ir panašių dalykų. Jeigu šio Zodiako ženklo atstovas apsisprendė, veiks labai tiksliai ir neatsitrauks, kol negaus to, ko nori. Tiesa, jo niekuomet nesugundys tuščios asmenybės. Šalia Ožiaragio turi būti tik stipri, savo nuomonę turinti antroji pusė.

Vandenis
Vandeniai įsimyli teisingai. Dauguma kitų ženklų galvoja, kad antroji pusė jiems turėtų kažką duoti, o Vandeniai galvoja priešingai – jeigu jau pamilau, turiu tuo žmogumi pasirūpinti. Kaip galvoja, taip ir daro, todėl Vandenių santykiai dažniausiai būna harmoningi, be didelių audrų ir atoslūgių.

Žuvys
Žuvys įsimyli klasikiniu būdu. Tarsi iš romanų – susižavėjimas, vienas kito gundymas, aistra, vėliau – dramos ir susitaikymai. Šio Zodiako ženklo atstovai labai jausmingi, jiems reikia dėmesio ir rūpinimosi. Jei tai gaus – santykiai gali būti labai ilgi, jei ne – tiesiog išplauks pasroviui, kur gyvenimas nuneš.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...