Kaip įpūsti ugnies miegamajame?

 (4)
COSMO pasufleruos, kokie daiktai trukdo lietis meilei ir aistrai, o kokie, atvirkščiai, sukuria intymią atmosferą ir apgaubia seksualumo aura.
miegamasis
© Getty images/AFP

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kad miegamasis virstų tikrai karšta vietele, pamiršk standartus – žvelk kūrybingai. Iš pradžių pagalvok, kokie kvapai, skoniai ir spalvos tave jaudina. Kokius daiktus norėtum matyti tame kambaryje, kuriame esi su mylimuoju? Mintyse sudėliok kaitinantį jūsų intymaus gyvenimo scenarijų, o tada atkurk visas tas pikantiškas smulkmenas, kad lemtingąją akimirką užsiliepsnotum geismu.

Patalynė. Idealus variantas vasarą – komplektas iš natūralaus šilko, o žiemą puikiai tiks medvilninė patalynė. Svarbų vaidmenį čia atlieka ir jos spalva: pirmenybę teik raudoniems atspalviams. Tik nepersistenk – itin ryški ir sodri spalva trukdys visiškai atsipalaiduoti.

Dekoratyvinės pagalvėlės. Išsirink keletą skirtingų dydžių, formų ir faktūrų dekoratyvinių pagalvėlių, kurias būtų malonu liesti. Nė kiek neabejojame: tokios minkštos, jaukios ir gundančios pagalvėlės tikrai pravers per intymius žaidimus.

Televizorius. Tabu! Juk nenori, kad pasaulio futbolo čempionato pusfinalis sujauktų visus tavo planus?

Аromaterapija. Nėra nieko geriau nei aistrą bei jausmingumą žadinantys ir tonizuojantys natūralūs eteriniai aliejai. Muskuso ir santalo kvapas užlies jus naujais pojūčiais, ryškiomis emocijomis. Pamerk keletą aromatinių lazdelių, kurių kvapai stimuliuoja libido. Taip pat gali ant patalynės užlašinti keletą lašelių mėgstamiausių savo kvepalų – jie suteiks pikantiškumo! Tačiau kaip visada svarbu jausti saiką: skirtingų aromatų mišinys gali ir dirginti.

Apšvietimas. Žaidimai su ugnimi įprastai baigiasi liūdnai, todėl žvakes išdėliok kuo toliau nuo pagrindinės veiksmo vietos. Arba į neįprastos formos toršerą ar stalinę lempą įsuk minimalaus galingumo lemputę, kad šviesa būtų blausi. Šviesos ir šešėlių žaismas sukurs kambaryje intriguojančią ir viliojančią atmosferą.

Мuzika. Į atskirą laikmeną įrašyk romantinių dainų rinkinį – negirdėsi reklamos intarpų (kaip įjungusi radiją) arba po langais besiparkuojančio automobilio burzgesio (jei gyveni pirmajame aukšte, puikiai supranti, apie ką kalbame). Seksologai pataria klausytis ritmingų ir energingų melodijų be teksto – pernelyg lėta ir rami muzika drauge su prislopinta šviesa gali sumažinti geismą. Beje, įsivaizduok, kad esi teatre: prieš spektaklio pradžią išjunk visus mobiliuosius įrenginius, kad netrukdytum aktoriams.

Paveikslai. Miegamojo galvūgalyje pakabink paveikslą su bijūnais: būtent šios gėlės yra laikomos nežemiškos meilės ir aistros simboliu. Būtų idealu, jei paveikslą nutapytų dailininkas – jis arba ji įdėtų į savo darbą visą širdį, o tai reiškia – ir marias teigiamos energijos.
Veidrodžiai. Veidrodinės lubos nebūtinos – pakanka priešais veidrodį pastatyti žvakides arba lempą gražiu gaubtu. Puikiu akcentu taps ir nedideli pastatomi veidrodžiai skirtingose miegamojo vietose: jie kambaryje sukels jaudinantį mirguliavimą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.

Santykių trukmės testas: paskaičiuok, kiek metų judu būsite kartu

Ar įmanoma iš anksto apskaičiuoti, kiek laiko būsi kartu su savo dabartiniu savo partneriu? Tokį klausimą iškėlę leidinio „The Telegraph“ atstovai kreipėsi į mokslininkus ir paprašė jų sukurti meilės formulę.

Septynios vyro frazės, kurios išduoda jo melą

Kartais suprasti, kad esi apgaudinėjama, ne taip jau paprasta. Ypatingai, jeigu visa galva pasinėrei į santykių pradžios euforiją ir nenori net galvoti apie tai, kad šalia tavęs - tikras niekšelis. Nebūk naivi ir nepraleisk pro ausis to, ką jis tau sako - kai kurios frazės išduoda jo melą!