Kaip elgtis: jis manyje mato merginą, o aš jame - tik draugą

 (4)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Laba diena, perskaičiau jūsų straipsnį ir manau, kad mano situacija labai panaši. Su draugu bendraujame jau daugiau nei metus. Dažnai susitinkame, linksmai leidžiam laiką. Jis jau ne kartą prisipažino meilėje, tačiau aš į jį žiūriu labiau kaip į draugą. Noriu bendrauti su kitais vaikinais, tačiau nenoriu jo skaudinti.

Anksčiau būdavo bučinių, tačiau jau kuris laikas to atsisakėme, nes pasakiau jam, kad kaip vaikinas manęs netraukia. Taip pat nesinori jo palikti, nes bijau, kad daugiau gyvenime nesutiksiu tokio žmogaus. Tapome labai artimi, galime kalbėtis apie viską. Ką galėtumėte patarti? Kaip galėčiau pasielgti, kad toliau bendrautume, bet ir susitikinėtume su kitais?

ATSAKO SANTYKIŲ EKSPERTĖ
Inga Aukštakojienė
Tobulasjausmas.lt autorė

Skirtingi vaikinai, atsidūrę tokioje situacijoje, reaguoja skirtingai. Šiuo atveju galėčiau išskirti tris pagrindines vaikinų kategorijas, klasifikuojamas pagal jų elgseną:

1. Stipriai įsižeidžia, jei mergina leidosi bučiuojama ir tik po to prisipažino, kad domisi juo tik kaip draugu. Tokiu atveju vaikinas išnyksta iš merginos gyvenimo ir nenori jos daugiau matyti akyse.

2. Priima tai kaip iššūkį. Neva: „jei jau leidaisi bučiuojama, vadinasi viena dieną tu tikrai būsi mano“. Dažniausiai, tokiems užsispyrėliams pavyksta pasiekti savo. O tiems, kuriems nepavyksta, vėlgi, užgautas ego neleidžia tęsti bendravimo su tokia panele.

3. Treti tokio atstūmimo nesureikšmina vaidindami, kad tie bučiniai ir jiems nieko nereiškė, esą ir jie į panelę žiūrėjo tik kaip į draugę. Santykiai gali tęstis, bet vaikino interesas ir susidomėjimas tokia mergina po truputi ima blėsti.

Sunku pasakyti, kuriai kategorijai galima būtų priskirti tavo draugą: antrai ar trečiai. Draugiškus santykius išlaikyti lengviau, jei draugystėje nėra buvę jokio suartėjimo, kuris nėra būdingas tik draugams. Kadangi tu prisileidai, o tik po to pasakei, kad jis tau įdomus tik kaip draugas, vienareikšmiškai užgavai jo vyrišką ego, nors jis to ir neparodė.

Kaip tai atsilieps jūsų draugiškiems santykiams,– sunku pasakyti. Draugystė su tokiu vaikinu labiau tikėtina tuomet, kai jo širdis priklausys kitai merginai. Tik tokiu atveju pasimatys ar labai stipriai buvo pažeistas jo ego. Jei jis sugebės tai pamiršti, tuomet valio, - tu turėsi galimybę išlaikyti draugiškus santykius su juo. Jei ne... Susiradęs kitą mergina, jis gali išbraukti tave iš savo artimų draugų rato, palikęs tik tavo kontaktus savo facebook draugų sąraše.

Koks būtų mano patarimas? Visoms merginoms patarčiau net nesibučiuoti su žmogumi, kuris neturi nė menkiausių šansų tapti daugiau nei draugu. Juk jūs nenorėtumėte, kad po pirmos meilės nakties jūsų nauja meilė jums drėbteltų: „tu man buvai įdomi tik tam kartui. Bet gal galim toliau būti tik draugai? Aš tau pasakosiu, kaip aš įsimylėjau Onytę, o tu draugiškai manęs išklausysi?“ Ne? Neįsivaizduoji draugystės su vaikinu, kuris tave taip įskaudintų? Bet įsivaizduoji, kad žmogus, kuris tave įsimylėjo ir norėjo turėti visą, norės toliau bendrauti ir žinoti, kaip kažkas kitas užėmė jo trokštamą vietą?

SKAITOMIAUSI STRAIPSNIAI

Na, bet klysta visi, o noras palaikyti draugiškus santykius su žmogumi, kuris imponuoja tik kaip įdomi asmenybė yra pakankamai taurus. Šioje situacijoje siūlau tau kurį laiką „neberti druskos ant žaizdos“ ir bendravime neminėti kitų vaikinų. Bendravimas taipogi neturėtų būti labai intensyvus. Leisk jam atsikvėpti nuo tavęs. Bendraudama visada pabrėžk tas savybes, kurios tave žavi jame. Bet tai turėtų būti bendražmogiškos savybės, o ne pabrėžiančios jo vyriškumą. Tai galėtų būti intelektas, pasitikėjimas savimi, veržlumas, drąsa, ištvermingumas ir pan.

Taipogi bendraudama su juo stenkis paklausti jo nuomonės vienu ar kitu klausimu. Šalia tavęs (bendraudamas su tavimi) jis turi jaustis tau svarbus ir autoritetingas. Jokiais būdais nemenkesnis už tuos, kurie tave žavi kaip vyrai. Sėkmės.

Jei nežinai kaip pasielgti susiklosčiusioje situacijoje, ar nesupranti kodėl vienaip ar kitaip elgiasi tavo antra pusė, siųsk savo problemos aprašymą mums arba rašyk tiesiogiai Ingai. Į visus skaitytojų klausimus bus atsakyta COSMO portale ar privačiai į pateiktą el.paštą.

Klaida. Jūsų naršyklė nepriima sausainėlių (cookies).

SKAITOMIAUSI STRAIPSNIAI

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Vaikinas tobulas, bet virtualiai man „neištikimas“

Ką daryti, jei vaikinas realybėje lyg ir ištikimas, bet virtualiame pasaulyje nelabai?

Nebesusišneku su vyru - ką daryti?

"Ar gali būti, kad mano vyras apsėstas? Kaip koks kipšas būtų į jį įlindęs – visas piktas, suirzęs, pykstamės ištisai, nesuprantu, kas darosi… O gal meilužę turi? Ką man daryti, kad grįžtų mano normalusis vyras? Ar tikrai turi būti išbandymų mūsų santykiuose?"