Kaip bare atkreipti vyro dėmesį?

Kartais kaip magnetas trauki žvilgsnius, o kartais lieki stypsoti viena prie baro. Ar kada mąstei, nuo ko priklauso tavo šansai pelnyti vyro dėmesį? Kūno kalbos ekspertai vieningai sutaria, kad 55 % bendravimo sudaro ne žodžiai, o kūno kalba.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Semkis patirties, kaip bare atkreipti patinkančio vaikino dėmesį netarus nė žodžio.

Tinkama taktika

Eiti trise. Stovėdama prie baro viena atrodai lyg kažko laukianti. Išsiruošusi į žygį megzti pažinčių pasiimk dar dvi drauges – vyrui lengviau tave užkalbinti, kai žino, jog niekas be tavęs nenuobodžiaus. 

Šypsotis. Pagavusi vyro žvilgsnį anapus baro lengvai kilstelėk galvą ir nusišypsok – parodysi neįkyrų susidomėjimą. 

Sėdėti. Sėdėdama ant baro kėdės (atsuktos į salę), vieną koją statyk ant žemės, o kitą padėk ant atramos – šitaip įsitaisiusi atrodysi atsipalaidavusi ir lengvai bendraujanti. 

Atidengti kaklą. Sukelk plaukus į viršų – atviras kaklas neprovokuoja ir atrodo nekaltai, bet tai yra viena labiausiai vyrus jaudinančių tavo kūno dalių. 

Atsipalaiduoti. Atpalaiduok pečius ir liaukis mosikavusi rankomis – gestikuliuok švelniai ir lėtai. 

Avėti aukštakulnius. Jie ne tik varo vyrus iš proto – aukštakulniai suteikia tau nepriekaištingą laikyseną ir įtempia kojų bei užpakaliuko raumenis. Atrodai moteriška, grakšti ir elegantiška. 

Ištuštinti taurę. Tuščia taurė – puikus pretekstas pavaišinti tave nauju kokteiliu. 

Netikusi taktika

Ištirpti minioje. Vyrui nedrąsu prieiti prie merginos, besilinksminančios didelėje kompanijoje. 

Laikyti rankas ant klubų. Taip pat suglausk kojas. Laikydama rankas ant klubų ir stovėdama išsižergusi atrodysi besirengianti ne naujoms pažintims, o mūšiui. 

Strikinėti. Jei nuolat nestygsi vietoje, atrodys, lyg dėl kažko nerimautum ar turėtum psichologinių problemų. 

Raukytis. Galbūt jautiesi seksuali ir nuotaikinga, tačiau vyrui atrodai kažkuo nepatenkinta ar aikštinga. 

Pozuoti. Stovėti lyg modeliui seksualu tik tuo atveju, kai vilki nugarą apnuoginančią suknelę. Kitais atvejais atrodysi dirbtinai – įsitempusi ir nepasiekiama. 

Persistengti. Negąsdink itin atviromis iškirptėmis ir pernelyg trumpais sijonais – prigludę džinsai bei seksualūs marškinėliai atrodo subtiliau ir palieka daugiau vietos vyrų vaizduotei. 

Kryžiuoti rankas. Nekurk kūno kalbos barjerų: ant krūtinės sukryžiuotos rankos – tai nedviprasmis gestas, reiškiantis „tau – jokių šansų“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Psichologas apie amžiaus skirtumą poroje: yra užslėptų psichologinių motyvų (16)

Dar prieš kelis amžius visuomenės požiūris į amžiaus skirtumą porose skyrėsi, tačiau šiandien jis tampa vis liberalesnis. Dažnai su kolegomis tenka diskutuoti, ar amžiaus skirtumas poroje yra normalus reiškinys? Šioje publikacijoje išreikšiu savo nuomonę bei patirtį, sako psichologas Erikas Siudikas.

Psichologas: kas laiko "negyvuose" santykiuose ir kodėl sunku išsiskirti

Prisimenu priešais save sėdinčią klientę. Ji vardu Eglė (vardas pakeistas, gautas klientės leidimas). Ne tik jos širdis, tačiau ir akys yra kupinos skausmo. Ji dalinasi savo išgyvenimais pasakodama gyvenimo istoriją, kuri jai pačiai yra unikali ir išskirtinė.