1 9

Kai norisi gyventi kaip filme

Neretai su džiaugsmu bėgi į kino salę, stebi neįtikėtinus jausmų vingius ir taip įsijauti į herojų vaidmenis, kad nejučia užsigeidi... gyventi kaip ką tik matytame filme. Puikiai supranti, kad odos mėlynai, kaip Neytiri iš „Įsikūnijimo“, nenudažysi. Tačiau svajonės atsidurti toookio vyro kaip George‘as Clooney glėbyje nesubyra net uždarius kino salės durų.
© AFP/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Svajoti – nieko bloga. Būna, svajonės pildosi. Bet kartais joms geriau likti už kino salės durų. Trylika labiausiai moterų mėgstamų filmų atskleis, kada gali svajoti drąsiai, o kada pravartu grįžti į realybę.

1 9
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Psichologas apie amžiaus skirtumą poroje: yra užslėptų psichologinių motyvų (16)

Dar prieš kelis amžius visuomenės požiūris į amžiaus skirtumą porose skyrėsi, tačiau šiandien jis tampa vis liberalesnis. Dažnai su kolegomis tenka diskutuoti, ar amžiaus skirtumas poroje yra normalus reiškinys? Šioje publikacijoje išreikšiu savo nuomonę bei patirtį, sako psichologas Erikas Siudikas.

Psichologas: kas laiko "negyvuose" santykiuose ir kodėl sunku išsiskirti

Prisimenu priešais save sėdinčią klientę. Ji vardu Eglė (vardas pakeistas, gautas klientės leidimas). Ne tik jos širdis, tačiau ir akys yra kupinos skausmo. Ji dalinasi savo išgyvenimais pasakodama gyvenimo istoriją, kuri jai pačiai yra unikali ir išskirtinė.