1 9

Kai norisi gyventi kaip filme

Neretai su džiaugsmu bėgi į kino salę, stebi neįtikėtinus jausmų vingius ir taip įsijauti į herojų vaidmenis, kad nejučia užsigeidi... gyventi kaip ką tik matytame filme. Puikiai supranti, kad odos mėlynai, kaip Neytiri iš „Įsikūnijimo“, nenudažysi. Tačiau svajonės atsidurti toookio vyro kaip George‘as Clooney glėbyje nesubyra net uždarius kino salės durų.
© AFP/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Svajoti – nieko bloga. Būna, svajonės pildosi. Bet kartais joms geriau likti už kino salės durų. Trylika labiausiai moterų mėgstamų filmų atskleis, kada gali svajoti drąsiai, o kada pravartu grįžti į realybę.

1 9
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Nebesusišneku su vyru - ką daryti?

"Ar gali būti, kad mano vyras apsėstas? Kaip koks kipšas būtų į jį įlindęs – visas piktas, suirzęs, pykstamės ištisai, nesuprantu, kas darosi… O gal meilužę turi? Ką man daryti, kad grįžtų mano normalusis vyras? Ar tikrai turi būti išbandymų mūsų santykiuose?"

Psichologė paaiškino, kas trukdo susirasti antrą pusę

Noras surasti partnerį yra natūralus ir suprantamas. Kai jo įgyvendinti nepavyksta, kyla klausimai: Kodėl?.. Kas su manimi ne taip?.. Siūlyčiau juos esmingai papildyti dar vienu klausimu: ką galėčiau padaryti, kad situacija pasikeistų?

Psichologė Jurga Dapkevičienė - apie tikrąsias nesutarimų poroje priežastis

Ginčai poroje gali būti tiek tarpasmeninių, tiek vidinių konfliktų pasekmė. Remiantis geštaltine psichoterapija, problemos kyla dėl neužbaigtų situacijų – nepatenkintų poreikių, neišreikštų jausmų.