Kai moteris bėgioja paskui vyrą, ji renkasi kelią į niekur

 (60)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prisimink save, kai buvai įsimylėjusi. Tai ir didžiausia laimė, ir tikras košmaras tuo pačiu metu! Atrodo, žemė iš po kojų slysta, kai jis staiga pradingsta, neskambina, nerašo... Ir vos tik supypsi jo atsiųsta SMS žinutė, gyvenimas ir vėl nušvinta visomis įmanomomis spalvomis.

Nespėji net pajusti, kaip staiga visas tavo gyvenimas - džiaugsmas ir liūdesys - pradeda priklausyti nuo jo malonės. Galiausiai taip įsisuki į tą ratą, kad vietoj mėgavimosi santykiais, pradedi strateguoti ir kurti taktikas, kaip jį sudominti, kaip išlaikyti, kaip patraukti jo dėmesį... Viskas pradeda suktis tik aplink jį.

Esi buvusi tokioje situacijoje? Na, ir kas iš to išėjo? 90% atvejų tokie santykiai pasmerkti žlugti. Kitaip tariant, strateguok nestrategavusi - arba jis tavo, arba ne. Štai kas vyksta, kai tu pradedi lakstyti paskui vyrą:

1. Tai kelias į niekur. Kai sutinki tinkamą žmogų, tau nereikia paskui jį bėgioti. Ir jam taip pat nereikia bėgti paskui tave. Jūs tiesiog būnate kartu, nes jums abiems tai teikia malonumą. Jeigu vyras nejaučia poreikio leisti su tavimi laiką ir nori susitikti tik tuomet, kai nuobodžiauja - pati supranti, kad esi tik trumpalaikė pramoga. Ir nesitikėk, kad kas nors pasikeis. Pamatęs, kad tu padarysi dėl jo viską, jis tikrai nesistengs tavęs užkariauti. O kam? Juk tu ir be kovos pasidavei.

2. Tu pamiršti kitus svarbius savo gyvenimo žmones. Ir vardan ko tai darai? Dėl vyro, kurio prioritetų sąraše tu tikrai neužimi svarbiausios vietos? Pagalvok, ką jis pasirinktų tavo vietoje - susitikimą su draugais ar vakarą su tavimi. Jeigu bent sukirbėjo mintis, kad pas tave jis užsuktų nebent nakčiai, po vakarėlio su savo kompanija, tuomet nustok svajoti ir pažvelk realybei į akis - tu tik atsarginis variantas. Ar dėl tokio vyro tu nori aukoti santykius su tau brangiais žmonėmis?

3. Tu pamiršti tai, kas iki šiol tau buvo svarbu. Prisimink, kaip iki šios pažinties tu įsivaizdavai santykius? Greičiausiai savo fantazijose nematei savęs gulinčios naktį tamsoje ir žvilgčiojančios į telefoną tikrinant, gal kartais jis vis dėlto parašė tau SMS? Ar tu tikrai nori būti ta, kuri laukia tos kruopelytės dėmesio? Tiesiog pagalvok, ką pasakytum savo draugei, jeigu ji būtų tavo situacijoje.

4. Tu praleidi daugybę gyvenimo tau siunčiamų galimybių. Vietoje to, kad leistum gyvenimui tekėti sava vaga ir imtum iš jo viską, ką jis duoda, tu nuolatos save žlugdai mintimis apie žmogų, kuris greičiausiai tave prisimena tik tuomet, kai jam tai patogu. Tu analizuoji kiekvieną jo žodį, stebi kiekvieną jo mimiką, bandai įvairiausius metodus, kurie padėtų patraukti jo dėmesį... Bet visa tai veikia priešingai. Pajutęs tavo prisirišimą, supratęs, kad gali tave valdyti, jis pradeda tavimi naudotis. Nejaugi tu nori būti ta, kuri atbėga vos tik pakviesta ir ištikimai laukia, kol „šeimininkas“ parodys lašelį dėmesio?

Paleisk tokį vyrą. Tai ne tas kelias, kuriuo turėtum eiti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

4 prisilietimai, kurie jį sujaudins

Kas geriau gali pakomentuoti vyro elgesį, nei patys vyrai? Santykių ekspertas, meilės guru Matthew Hussey pataria, kaip paprasčiausiais prisilietimais gali pakaitinti jo kraują.

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.