Ji - moteris, kurios nori kiekvienas vedęs vyras

 (56)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Laišką atsiuntusi mūsų skaitytoja Audronė išdavė, kad tai - savotiškas jos gyvenimo ir santykių apibendrinimas, kuriame save atpažins ne viena moteris. Dėkojame Audronei už laišką ir primename: jeigu nori pasidalinti savo mintimis ar išgyvenimais, rašyk mums el. paštu portalas@cosmopolitan.lt

Taip jau būna, kad vyras staiga pavargsta. Nuo visko. Pastebėti tai sunku: jis ir toliau uždirbinėja pinigus, vakarus leidžia namuose, savaitgaliais susitinka su draugais. Gal tik nustojo atsakinėti į klausimus - palinksi galvą, kažką numykia panosėje, bet nebesiginčija ir iš tiesų net nelabai reaguoja į tavo pretenzijas. Galvoji, gal ir gerai, matyt, pagaliau apsiprato ir susiprato, kad tavo žodis paskutinis.

O moteris, kuri visą dieną ant kojų - tai darbas, tai vaikai, tai namų rūpesčiai - iš karto ir nesupranta, kas gi nutiko. Pagalvok tik... seksas tapo retesnis, na ir ką, visiems taip būna. Tiesą sakant, tau ir pačiai to nelabai reikia. Ir štai tavo ir jo gyvenime atsiranda ji - moteris, kuri viską sugriauna.

Ji išsiskyrusi ir laisva. Tikriausiai savarankiška, galinti pasirūpinti pati savimi - ne jauniklė barakuda, ant kurių vyrai dažnai užkimba, bet greitai atvėsta supratę, kad iš tokių santykių nieko gero nebus. Ši moteris nieko nereikalauja, nes viską gali pasidaryti ir pati, bet užtai daug duoda.

Ryški, besirūpinanti savo išvaizda, žinanti savo vertę ir mokanti mėgautis gyvenimu. Ji nieko neprašo, dažniausiai net pati nerodo iniciatyvos. Tai jis jai skambina, jis kviečia susitikti ir jis laukia, kol ji ras laisvą minutę slaptam susitikimui. Ši moteris su malonumu mėgaujasi tokiu dėmesiu ir ji puikiai žino, kad to vyro namuose laukia žmona. Greičiausiai ir vaikai. Bet jos sąžinė negraužia, nes priešingai nei įprasta galvoti apie meilužes, tai ne ji stengiasi jį nuvilioti. Jis pats eina pas ją.

Jeigu pastatytum judvi šalia, didelio skirtumo lyg ir nepastebėtum. Nei ji gražesnė, nei protingesnė, ir lovoje tikrai nerodo akrobatinių triukų - tiesiog leidžia jam mėgautis artumu ir mėgaujasi juo pati. Bet netgi būdamos tokios panašios, vyro galvoje jūs visiškos priešingybės - užvaldyta naujų potyrių jo fantazija piešia nepaprastą moterį. Galite elgtis identiškai, bet tai, ką padarys ji, jam atrodys kur kas įspūdingiau.

Svarbiausia, ji niekur neskuba. Ši moteris greičiausiai nei karto garsiai neištarė tavo vardo ir jau tikrai neklausinėjo, kada gi tavo brangiausias ketina skirtis. Ji nekvaila. Greičiausiai pati kažkada buvo tavo vietoje, todėl puikiai žino, kad spaudimas vyrą atstumia. Galbūt jei kažkada, sužinojusi apie vyro romaną su kita, būtų pasielgusi gudriau - nekėlusi skandalų ir ultimatumų, vyras vis dar būtų šalia. Bet jis išėjo, meilužė tapo žmona, o ji tapo meiluže. Ir sukasi viskas užburtu ratu.

Visi tokie romanai anksčiau ar vėliau paaiškėja ir tuomet vyras atsiduria apsisprendimo kryžkelėje: čia - žmona, pas kurią šią akimirką net baisu sugrįžti, o ten - moteris, kuri supranta situaciją ir pasiruošusi išklausyti bei padėti. Žmona reikalauja palikti meilužę, lipa ant sąžinės, verčia jaustis kaltu. Meilužė nereikalauja nieko, gal netgi yra pasiruošusi aukoti tobulus santykius, kad tik jam būtų geriau. Kiek tame tiesos - greičiausiai nedaug, bet tokia taktika veikia. Jis pasirenka saugųjį variantą - pabėgti nuo problemos ir likti ten, kur niekas nevers jo sąžinės prabilti.

Tau skaudu, galvoji, kad niekada neatleisi jam ir jai. Bet laikas gydo. Tu vėl pažvelgi į save kitomis akimis, eini iškelta galva ir žinai, kad esi nepriklausoma moteris, kuriai visas pasaulis po kojomis. Ir vieną dieną tave pastebi jis - kitos moters vyras. Tu mėgaujiesi jo dėmesiu, nieko nereikalauji ir neprašai, juk jis tau - tik malonus gyvenimo paįvairinimas. Ir kai jis paliks savo žmoną, greičiausiai priimsi jį pas save. Juk jums gera kartu, ne taip, kaip tau su buvusiu vyru, o jam - su žmona.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...