Jeigu tu vieniša, nereiškia, kad su tavimi kažkas negerai – priešingai, galbūt viskas labai gerai

Mes, merginos, labai dažnai esame linkusios visame kame kaltinti pačios save – jeigu esu vieniša, vadinasi esu niekam tikusi, jeigu mane paliko, vadinasi buvau jo neverta. Nė velnio!
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tikriausiai ir tu ne kartą lyginai save su kitomis merginomis – tomis, kurios turi ilgalaikius ir gražius santykius, kurios atrodo amžinai laimingos ir viskuo patenkintos. Analizavai, kodėl joms sekasi, o tau – ne. Kokias paslaptis žino jos, kurių nežinai tu. Tačiau tokie pasvarstymai neduoda jokių rezultatų, nes pats principas lyginti save su kitais yra visiškai beprasmis.

Paprasta gyvenimo tiesa, kurią anksčiau ar vėliau tikrai suprasi: visada atsiras kas nors, kas už tave bus sėkmingesnis, laimingesnis ir gražesnis. Ir tu pati visada būsi už kažką sėkmingesnė ir laimingesnė, tik galbūt to nepastebėsi ir neįvertinsi. Tačiau niekas nesugebės būti tavimi, kaip ir tu nesugebėsi būti kuo nors kitu.

Todėl kai kitą kartą kils nors analizuoti buvusius santykius, suprask – problema buvo ne tavyje, tiesiog šie santykiai buvo skirti ne tau. Dažnai po skyrybų galvojame, ką galėjome padaryti kitaip. Atsakymas paprastas – nieko. Tu elgeisi taip, kaip sako elgtis tavo natūra. Jei bandytum save pakeisti, tai būtų ne kas kita, kaip bandymas apsimetinėti kitu žmogumi, o tai laimės tikrai neatneš. Kiek laiko apsimetinėsi? Mėnesį, du? O galutinis rezultatas vis tiek bus tas pats – jei žmogus skirtas ne tau, vadinasi neverta laikytis jo įsitvėrus.

Tai, kad tu esi vieniša, nereiškia, kad esi blogesnė už kitus. Priešingai – tai rodo, kad turi aiškų suvokimą, koks žmogus turi būti šalia tavęs ir kokiems žmonėms tavo gyvenime nėra vietos. Kam veltui švaistyti savo laiką ir energiją tiems, su kuriais tau tiesiog ne pakeliui? Patikėk, reikiamas žmogus į tavo gyvenimą ateis reikiamu laiku, tad neverta skubinti įvykių.

O jeigu vis dar kremtiesi, nes esi vieniša, būtinai perskaityk šį mūsų straipsnį: 30 PLIUSŲ BŪTI VIENIŠAI.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.