Jaudinančios pozos ypatingai stimuliuojančios jautriausią moters kūno vietą

 (5)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ar žinai, kad vaginalinio sekso metu tą išsvajotąjį „O“ patiria tik 30 procentų moterų? Ir tai, sako, ateina su patirtimi... O ką daryti likusioms? Išbandyti sekso pozas, kurių metu stimuliuojamas klitoris!

Šioje vietelėje yra daugybė nervų galūnėlių (gerokai daugiau, nei makštyje), todėl patirti klitorinį orgazmą gali praktiškai kiekviena. Cosmo tau siūlo 5 sekso pozas, kurių metu klitoris bus maloniai stimuliuojamas ir užtikrins geriausius pojūčius!

1. Patogiai atsisėsk ant stalo, pražerk kojas, o tavo vyras tegul atsistoja priešais. Iškelk kojas į viršų ir atsiremk partneriui į pečius. Rankose laikomu diržu ar tvirta skara apjuosk jo pečius, o pati atsilošk. Vyras vienos rankos pirštais stimuliuoja klitorį, prilaiko tavo kojas ir reguliuoja tempą.

2. Ši poza itin intymi, nes vyras mato visą tavo kūną, gali glamonėti krūtis. Vienas priešais kitą atsisėdate ant grindų, o tu savo kojomis apsijuosi jo liemenį. Tegul jis ištiesia kojas, o tu atsigulk tarp jų. Taip vyras galės lengvai pasiekti tavo klitorį ir jį stimuliuoti. Ši poza skirta lėtam ir jaudinančiam seksui...

3. Atsigulk ant nugaros ir padedama partnerio pakelk kojas bei sėdmenis. Vyras atsiklaupia priešais ir įsiskverbia. Čia jau tempo valdovu tampa jis, tačiau tam, kad patirtum maksimalų malonumą, vyras turi pirštais masažuoti klitorį.

4. Jis atsisėda ant kėdės, o tu atsisėdi veidu į jį. Kojas reikia iškelti vyrui virš pečių. Jam įsiskverbus abu galėsite lengvai pasiekti tavo klitorį ir jį stimuliuoti.

5. Vyras atsigula ant lovos, tuomet tu atsisukusi nugara apžergi partnerį (blauzdos remiasi į lovą). Vyrui įsiskverbus, pradėk judėti ir valdyti visą tempą bei įsiskverbimo gylį. Papildomai rankomis glamonėk savo klitorį ir krūtis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Nebesusišneku su vyru - ką daryti?

"Ar gali būti, kad mano vyras apsėstas? Kaip koks kipšas būtų į jį įlindęs – visas piktas, suirzęs, pykstamės ištisai, nesuprantu, kas darosi… O gal meilužę turi? Ką man daryti, kad grįžtų mano normalusis vyras? Ar tikrai turi būti išbandymų mūsų santykiuose?"

Psichologė paaiškino, kas trukdo susirasti antrą pusę

Noras surasti partnerį yra natūralus ir suprantamas. Kai jo įgyvendinti nepavyksta, kyla klausimai: Kodėl?.. Kas su manimi ne taip?.. Siūlyčiau juos esmingai papildyti dar vienu klausimu: ką galėčiau padaryti, kad situacija pasikeistų?

Psichologė Jurga Dapkevičienė - apie tikrąsias nesutarimų poroje priežastis

Ginčai poroje gali būti tiek tarpasmeninių, tiek vidinių konfliktų pasekmė. Remiantis geštaltine psichoterapija, problemos kyla dėl neužbaigtų situacijų – nepatenkintų poreikių, neišreikštų jausmų.