Jaudinančios pozos ypatingai stimuliuojančios jautriausią moters kūno vietą

 (5)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ar žinai, kad vaginalinio sekso metu tą išsvajotąjį „O“ patiria tik 30 procentų moterų? Ir tai, sako, ateina su patirtimi... O ką daryti likusioms? Išbandyti sekso pozas, kurių metu stimuliuojamas klitoris!

Šioje vietelėje yra daugybė nervų galūnėlių (gerokai daugiau, nei makštyje), todėl patirti klitorinį orgazmą gali praktiškai kiekviena. Cosmo tau siūlo 5 sekso pozas, kurių metu klitoris bus maloniai stimuliuojamas ir užtikrins geriausius pojūčius!

1. Patogiai atsisėsk ant stalo, pražerk kojas, o tavo vyras tegul atsistoja priešais. Iškelk kojas į viršų ir atsiremk partneriui į pečius. Rankose laikomu diržu ar tvirta skara apjuosk jo pečius, o pati atsilošk. Vyras vienos rankos pirštais stimuliuoja klitorį, prilaiko tavo kojas ir reguliuoja tempą.

2. Ši poza itin intymi, nes vyras mato visą tavo kūną, gali glamonėti krūtis. Vienas priešais kitą atsisėdate ant grindų, o tu savo kojomis apsijuosi jo liemenį. Tegul jis ištiesia kojas, o tu atsigulk tarp jų. Taip vyras galės lengvai pasiekti tavo klitorį ir jį stimuliuoti. Ši poza skirta lėtam ir jaudinančiam seksui...

3. Atsigulk ant nugaros ir padedama partnerio pakelk kojas bei sėdmenis. Vyras atsiklaupia priešais ir įsiskverbia. Čia jau tempo valdovu tampa jis, tačiau tam, kad patirtum maksimalų malonumą, vyras turi pirštais masažuoti klitorį.

4. Jis atsisėda ant kėdės, o tu atsisėdi veidu į jį. Kojas reikia iškelti vyrui virš pečių. Jam įsiskverbus abu galėsite lengvai pasiekti tavo klitorį ir jį stimuliuoti.

5. Vyras atsigula ant lovos, tuomet tu atsisukusi nugara apžergi partnerį (blauzdos remiasi į lovą). Vyrui įsiskverbus, pradėk judėti ir valdyti visą tempą bei įsiskverbimo gylį. Papildomai rankomis glamonėk savo klitorį ir krūtis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.