Jaudinančios pozos ypatingai stimuliuojančios jautriausią moters kūno vietą

 (4)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ar žinai, kad vaginalinio sekso metu tą išsvajotąjį „O“ patiria tik 30 procentų moterų? Ir tai, sako, ateina su patirtimi... O ką daryti likusioms? Išbandyti sekso pozas, kurių metu stimuliuojamas klitoris!

Šioje vietelėje yra daugybė nervų galūnėlių (gerokai daugiau, nei makštyje), todėl patirti klitorinį orgazmą gali praktiškai kiekviena. Cosmo tau siūlo 5 sekso pozas, kurių metu klitoris bus maloniai stimuliuojamas ir užtikrins geriausius pojūčius!

1. Patogiai atsisėsk ant stalo, pražerk kojas, o tavo vyras tegul atsistoja priešais. Iškelk kojas į viršų ir atsiremk partneriui į pečius. Rankose laikomu diržu ar tvirta skara apjuosk jo pečius, o pati atsilošk. Vyras vienos rankos pirštais stimuliuoja klitorį, prilaiko tavo kojas ir reguliuoja tempą.

2. Ši poza itin intymi, nes vyras mato visą tavo kūną, gali glamonėti krūtis. Vienas priešais kitą atsisėdate ant grindų, o tu savo kojomis apsijuosi jo liemenį. Tegul jis ištiesia kojas, o tu atsigulk tarp jų. Taip vyras galės lengvai pasiekti tavo klitorį ir jį stimuliuoti. Ši poza skirta lėtam ir jaudinančiam seksui...

3. Atsigulk ant nugaros ir padedama partnerio pakelk kojas bei sėdmenis. Vyras atsiklaupia priešais ir įsiskverbia. Čia jau tempo valdovu tampa jis, tačiau tam, kad patirtum maksimalų malonumą, vyras turi pirštais masažuoti klitorį.

4. Jis atsisėda ant kėdės, o tu atsisėdi veidu į jį. Kojas reikia iškelti vyrui virš pečių. Jam įsiskverbus abu galėsite lengvai pasiekti tavo klitorį ir jį stimuliuoti.

5. Vyras atsigula ant lovos, tuomet tu atsisukusi nugara apžergi partnerį (blauzdos remiasi į lovą). Vyrui įsiskverbus, pradėk judėti ir valdyti visą tempą bei įsiskverbimo gylį. Papildomai rankomis glamonėk savo klitorį ir krūtis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Psichologas apie amžiaus skirtumą poroje: yra užslėptų psichologinių motyvų (16)

Dar prieš kelis amžius visuomenės požiūris į amžiaus skirtumą porose skyrėsi, tačiau šiandien jis tampa vis liberalesnis. Dažnai su kolegomis tenka diskutuoti, ar amžiaus skirtumas poroje yra normalus reiškinys? Šioje publikacijoje išreikšiu savo nuomonę bei patirtį, sako psichologas Erikas Siudikas.

Psichologas: kas laiko "negyvuose" santykiuose ir kodėl sunku išsiskirti

Prisimenu priešais save sėdinčią klientę. Ji vardu Eglė (vardas pakeistas, gautas klientės leidimas). Ne tik jos širdis, tačiau ir akys yra kupinos skausmo. Ji dalinasi savo išgyvenimais pasakodama gyvenimo istoriją, kuri jai pačiai yra unikali ir išskirtinė.