Išgyvenimo taisyklės išsiskyrusioms moterims

Skyrybos
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dauguma ištarusių TAIP ir prisiekusių mylėti amžinai tikisi, kad taip ir bus. Deja, keičiasi ne tik gyvenimas, bet ir mes patys. O išlaikyti darnius santykius ir įveikti visas pasitaikiusias kliūtis pavyksta toli gražu ne kiekvienam. Skyrybos - tai sunkus laikotarpis kiekvienam, kuriam tenka tai išgyventi. Kiek daug prisiminimų: džiugių akimirkų, kurias gaila prarasti ir nusivylimų, kurie iki šiol drasko širdį. Norėtume pasakyti „pakentėk, viskas tuoj praeis“, bet tas „tuoj“ kiekvienam ateina skirtingu metu. Vieniems tai mėnesis, kitiems ir keleri metai. Tačiau su laiku nuoskaudos tikrai prislops ir į gyvenimą pažvelgsi kitomis akimis.

Pasistenk padėti sau jau dabar ir vietoj to, kad analizuotum kiekvieną savo praeities žingsnį, labiau žiūrėk į ateitį, juk skyrybos - tai ne tik pabaiga, bet ir pradžia. Tau atsiveria naujos galimybės. Tik reikia eiti į naują gyvenimo etapą neskubant.

1. Nebijok pagailėti savęs. Jaustis depresyviai išgyvenus skyrybas - visiškai normalu. Kad ir kokia stipri būtum, gailesčio sau vis tiek neišvengsi. Nereikia bijoti išsiverkti, papykti ant vyrų, išlieti skausmą, nuoskaudas geriausiai draugei, kuri tikrai tave palaikys. Geriau kurį laiką leisti sau išjausti visas emocijas, nei kaupti jas savyje ir nešiotis ilgus metus.

2. Atsikratyk daiktų, kurie primena buvusį vyrą ir kelia liūdesį. Kam tau reikia žiūrėti į jūsų bendras nuotraukas ar vis dar spintoje kabančius marškinius? Tai nieko nepakeis. Nebijok praeitį palikti praeityje.

3. Nepersistenk bandydama išspausti iš savęs įsivaizduojamą džiaugsmą. Ką po skyrybų dažniausiai daro draugai? Bando išsitempti tave į miestą ir priversti užsimiršti. Šis metodas bus veiksmingas tik tada, kai suvoksi ir patikėsi, kad viskas, kas įvyko, veda į gera. Tik tada galėsi šypsotis, džiaugtis žmonėmis ir gyvenimu.

4. Nebijok savęs pamilti. Vieną rytą tave nustebins iš veidrodžio žvelgianti moteris – nuo ašarų patinęs veidas, paraudusios akys ir nosis gali sukelti šoką. Būtina susiimti. Šis etapas bus sunkesnis už ankstesnius, nes sunku liautis apverkinėjus save ir savo nelaimingą gyvenimą. Pradėk keistis. Pasidažyk, neskubėdama, su malonumu. Nueik į kirpyklą, į sporto klubą, soliariumą, grožio saloną ir apskritai visur, kur visas dėmesys bus skiriamas tavo grožiui ir gerai savijautai.

5. Nepamiršk poilsio. Vienos gali visa galva pasinerti į darbą, taip bėgdamos nuo skausmo dėl skyrybų. Kitoms sunku tai padaryti. Reikia tiesiog atsipalaiduoti ir pailsėti, išvažiuoti toli nuo namų, pavaikščioti po parduotuves, pradžiuginti save naujais pirkiniais. Neskubėk įsimylėti, nebandykite naujais įspūdžiais vaduotis nuo prisiminimų. Pasijusk laisva, nepriklausoma, nesaistoma įsipareigojimų vyrui, tiesiog pagyvenk sau.

6. Kurk naujus santykius. Po nesėkmingos santuokos daugelis moterų bijo kurti naujus santykius, todėl tenkinasi seksualiniu partneriu arba slepiasi, bijodamos naujų pažinčių. Pastaruoju atveju padės draugai, kure galbūt supažindins su padoriu vyriškiu. Moteris turi suvokti, kad romanas ar pažintis – ne rimtų santykių pradžia. Visų pirma, tai dar viena galimybė pasijusti gražia dama, mokančia flirtuoti, pasimėgauti flirto teikiamu malonumu. Jei pažintis peraugs į audringą romaną, žiūrėk į vyrą ne kaip į būsimą sutuoktinį, o kaip į vyriškį, kuris padėjo išsigydyti nuo širdies žaizdų.

7. Mokėk suprasti ir atleisti. Ateis laikas, kai prisiminsi buvusį vyrą be skausmo ir nuoskaudų, o netikėtai susitikus, širdis nebesidaužys krūtinėje. Nereikia per daug analizuoti, dėl kokios priežasties iširo santykiai. Reikia suprasti, kad daugiau ar mažiau kalti abu, o iš klaidų mes mokomės gyventi gražiau, teisingiau.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.