Ir kokį velnią tu jame radai? Arba apie netikėlius vyrus, kurie mus užburia

 (1)
Kiekviena moteris — ragana, galinti apkerėti bet kurį vyrą. Bet... vieną rytą ta ragana atsibunda svetimoje lovoje. Tada klausia savęs: “Koks velnias mane sužavėjo?”
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pasirodo, ir vyrai dar turi magiškų galių.


Žaltys gundytojas
Manipuliuos nuo Ievos ir Adomo laikų žinomu gundymo menu.

Kas jis toks? Tiesiog vaikščiojantis sekso įsikūnijimas. Jis prieš tave išdygsta netikėtai kaip velnias iš tabakinės. Apiberia komplimentais, pripasakoja neįtikėtinų istorijų apie savo žygdarbius, pakeri aistringu žvilgsniu ir švelniais prisilietimais.

Į jo nagus pakliuvusiai moteriai atrodo, kad sutiko tikrą riterį. Kabindamas damai makaronus ant ausų, jis nevengia pasitaškyti pinigais (kurių turi pakankamai). Labiausiai nemėgsta nekaltų naivių mergelių, nes mano, kad su jomis — amžinos problemos. Dievina patyrusias ištekėjusias moteris.

Jo magija. Savo aukų jis tyko įvairiausiose vietose, dažniausiai — naktiniuose klubuose, baruose, restoranuose, kazino. Pats prie patinkančios moters retai prieina, dažniau susiranda jos draugę. Ši suveikia kaip pažinčių tarnyba. Jei norėsi nuo jo pabėgti, jis čiups tave už rankos ir pradės suokti gražiausius žodžius. Po kelių minučių tu sutirpsi jo akyse.

Ko jis nori? Tavo kūno ir visų tavo emocijų. Tik suviliojęs naują moterį jis gali pasijusti svarbus — tikras vyras, niūniuojantis dainelę “Padaryta dar viena”.

Neturėdamas mylinčių gerbėjų jis vysta kaip nelaistoma gėlė. Jis — azartiškas žaidėjas, besivadovaujantis taisykle “netvarka geriau nei pastovumas”. Visada stengiasi padaryti taip, kad n-toji gerbėja pati jį mestų, todėl vis kažkur pradingsta, neatsakinėja į skambučius, demonstratyviai kabinėjasi prie kitų moterų, piktžodžiauja lygiai taip pat aistringai, kaip žarstė komplimentus.

Kaip aplaužyti jam ragus? Net ir patys geriausi lošėjai kartais pralaimi. Svarbiausia — nepriimti jo rimtai, neleisti savimi manipuliuoti. Kai Žaltys gundytojas pradės hipnotizuoti tave aistringu žvilgsniu, tapk cirko klounu, pajuokiančiu kiekvieną jo judesį.

Jeigu nori atsikratyti šio demono amžinai, nesikuklindama garsiai iš jo pasijuok. Pernelyg stiprios emocijos jį erzina. Svarbiausia — neprarasti budrumo. Įgnybk sau, vos pajutusi užplūstant švelnumą. Arba pažiūrėk į jo užrašų knygelę. Nori, kad ir tavo telefono numeris papildytų tą sąrašą?

Įvertinimas: seksas***** emocijos***** pinigai* pavojai***
Įspėjimas: naudotis prezervatyvais būtina.


Mefistofelis
Siūlys sustabdyti akimirką žavingą.

Kas jis toks? Dailus veidas, jokių emocijų, tvirtas žingsnis, tik juodi drabužiai, sarkastiški monologai. Dažniausiai jis moterims pasirodo kaip Liūdnojo Vaizdo Riteris.

Turi šimtus matomų ir nematomų talentų, tačiau gyvena skurdžiai ir nykiai. Linkęs į patologinį seksą, nors vaizduoja esąs “aukščiau visos šitos nešvankybės”. Labai pavojingas moterims, kurioms būdingas stiprus motinystės instinktas, visoms jautrioms gerutėms, mėgstančioms gelbėti žūstančias sielas.

Jo magija. Jis niekada prie tavęs neprieis akivaizdžiai. Su juo susidursi visiškai netikėtai (bent jau jis stengsis, kad taip įvyktų) ir būsi pavaišinta sarkastiška sentencija apie pasaulio netobulumą.

Kai pažvelgsi į jo bedugnes akis, visi kiti žmonės tau virs mažyčiais besieliais padarėliais. Prieš tave stovės pranašas, minties galiūnas, pasaulio gelbėtojas.

Ko jis nori? Energijos visokiais pavidalais. Jam reikalinga draugė, kuri papenėtų jį kaip motina. Užkibusi ant Mefistofelio kabliuko tapsi emocine, buitine ir seksualine šio “puolusio angelo” tarnaite.

Vos tik pavargsi, susirgsi arba nuskursi (materialiai arba emociškai), jis tai pajus. Tada tu nebebūsi jam įdomi: demonstruodamas ledinį žiaurumą jis išvarys tave pro duris. Jeigu priešinsiesi — iškels sceną, nevengdamas indų daužymo, isterijos, kartais — net smurto.

Kaip aplaužyti jam ragus? Nė nemanyk, jog Mefistofelį galima išgelbėti nuo pragaro ugnies. Jis — vampyras, todėl svarbiausia nepatekti į jo emocinę priklausomybę. Protingai naudotis Mefistofeliu beveik neįmanoma. Todėl geriausia iki soties pasimėgavus jo dailiais veido bruožais dingti iš akių.

Nuo jo galima apsiginti gera doze ciniškų frazių. Silpniausios Mefistofelio vietos — seksas ir pinigai. Norėdama jo atsikratyti, pradėk pasakoti apie tai, kad kiekvienas tikras vyras privalo moterį orgazmu apdovanoti bent jau tris kartus per dieną. Arba kad vyras, negalintis savo moteriai padovanoti karakulio kailinių, neturi teisės daugintis.

Įvertinimas: seksas* emocijos***** pinigai* pavojai**
Įspėjimas: jis gali tapti tavo sadomazochistiškai košmariškų sapnų personažu.


Misteris Van Hornas iš Ystviko
Džentelmeniškai išlaisvins tavo aistras.

Kas jis toks? Prisimink Jacko Nicholsono herojų misterį Darylą Van Horną filme “Ystviko raganos”. Gražus, turtingas, galantiškas, stilingas, nepriekaištingos reputacijos. Iš geriausių moterų renkasi geriausiąsias ir veda jas tik iš išskaičiavimo.

Jo magija. Pirmiausia pasirodo pasiuntinukas su įspūdinga rožių puokšte. Pasiknisusi tarp gėlių randi vizitinę kortelę ir prisimeni, kaip per vakarykštį vakarėlį nepriekaištingai apsirengęs vyriškis persmelkė lediniu žvilgsniu — tave užliejo keistas jausmas: lyg baimė, lyg jaudulys. Ir dabar, žiūrint į tas rožes, tavo kūnu vėl nubėga jaudinantys šiurpuliukai, o iš širdies išsiveržia susižavėjimo banga.

Juk tai ne šiaip sau puokštė — tai pasakų šalies raktas. Nors... gali išmesti gėles ir suplėšyti vizitinę — šiandien ar ryt gausi šio komplekto dublikatą. Jeigu patekai į šio džentelmeno akiratį, jis nesitrauks tol, kol tave gaus.

Ko jis nori? Turėti tave kaip brangų meno kūrinį. Misteris Van Hornas myli moteris, jas pažįsta ir skiria kaip bitininkai medų. Jis neieško sau poros tuoktis. Jis tik nori mėgautis tavimi, kol tai jam bus įdomu ir nauja. Jeigu tavo “skonis” jam patiks, jis būtinai tave pasiliks, suteikęs nuolatinės meilužės etatą.

Kaip aplaužyti jam ragus? Niekaip. Misterį Van Horną galima tik šiek tiek prisijaukinti. Jis juk — vyras, be to, protingas vyras. Mokantis vertinti meilę ir ištikimybę. Tapti jo žmona tau vargu ar pavyks (nebent esi Didžiosios Britanijos princesė arba Bilo Gateso dukra), todėl nuolat bijosi jį prarasti.

Bet... viena nauda iš Van Horno yra: iš jo galima pasimokyti gyventi, gerai gyventi. Jeigu tavęs vis tiek nevilioja tokios perspektyvos, gali lengvai išsisukti nuo jo kerų: artimiau susipažinusi, iškrėsk ką nors kvaila ar negražaus (pavyzdžiui, papasakok nešvankų anekdotą arba užsirūkyk pigią cigaretę). Šis estetas ieško panelės Tobulybės, todėl nusivylęs tuoj pat tave paliks.

Įvertinimas: seksas***** emocijos***** pinigai***** pavojai*****
Įspėjimas: gali greitai atitrūkti nuo tikrovės (bet ar tai blogai?).


Velniūkštis
Neišrankus pilkas padarėlis.

Kas jis toks? Kur plėšrūnai — ten ir maitėdos. Jis renka trupinius nuo stalo. Net į moterį žiūri kaip į svetimą grobį. Belaukdamas tavęs it gardaus kąsnelio, kurio dar niekas nepastebėjo, jis kaip įmanydamas stengiasi įsiteikti: kvailai šypsosi, kikena iš kiekvieno tavo žodelyčio, pasakoja šlykščiausias istorijas. Iš jo mažyčių akyčių matyti, kad vieną dieną ir tu gali tapti tų istorijų heroje.

Jo magija. Kokia ten magija... Jis paprasčiausiai sliūkina paskui Gundytoją, Mefistofelį bei misterį Van Horną ir laukia progos. Jei nė vienas iš jų nepalytės naujos aukos savo vertinančiu žvilgsniu, ją iškart griebs Velniūkštis.

Prieš tave išdygs smulkutis vietoje nestygstantis padarėlis užmuilintomis akimis. Atsikratyti šio įkyruolio beveik neįmanoma. Nepraeis nė 15 minučių nuo pažinties pradžios, o jis tau pareikš, kad judu — neišskiriami draugai, sielos broliai ir pan. Žavėdamas tave jis nepersistengs: gal ir pavaišins šampano taure, bet ją laikys užmokesčiu už būsimą malonumą.

Ko jis nori? Permiegoti su tavimi, nes jam tai vienintelis būdas tave pažeminti, kad bent trumpam pasijustų viršesnis ir svarbesnis. Velniūkštis dažniausiai pasinaudoja moters silpnumo akimirka. Nespėsi susipykti su mylimuoju, ir tas padariūkštis jau bus šalia: krūva užuojautos žodžių, butelis šampano ir atkištas petys, kad turėtum kur išsiverkti. Jei neatsiduodi pati, jis be skrupulų paprašo tavęs tai padaryti. O paskui išvadina paskutine šliundra.

Kaip aplaužyti jam ragus? Pasiųsti po velnių. Jam labai nepatiks, kad objektas, kurį jis nusprendė pažeminti, su juo elgiasi lygiai taip pat. Tiek emociškai, tiek fiziškai stiprių moterų jis paprasčiausiai bijo.

Įvertinimas: seksas** emocijos* pinigai**** pavojai****
Įspėjimas: kuo mažiau atvirauk — tai gali tau pakenkti.


Angelas
Idealus vyras.

Vargu ar tokių liko. Bet močiutės sako, kad tokių buvo: jie nenaudojo jokios gundymo magijos, jiems nereikėjo laužyti ragų. Jeigu šiais laikais rasi Angelą, elkis su juo atsargiai, nes greitai jis gali pavirsti pilku žmogeliu, dievinančiu alų, televizorių ir futbolą. Iš sekso liks tik oro bučiniai.

Įvertinimas: seksas* emocijos***** pinigai* pavojai*.
Įspėjimas: tavęs laukia nuobodus gyvenimas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Nemaloni tiesa apie meilę be atsako

„Mes nebegalime pamilti antrą kartą tų, kuriuos kartą tikrai nustojome mylėti“ - F. de Larošfuko.

4 prisilietimai, kurie jį sujaudins

Kas geriau gali pakomentuoti vyro elgesį, nei patys vyrai? Santykių ekspertas, meilės guru Matthew Hussey pataria, kaip paprasčiausiais prisilietimais gali pakaitinti jo kraują.

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.