Intymūs ritualai, kuriuos verta praktikuoti kiekvieną dieną

 (10)
Pirmaisiais pažinties mėnesiais aistros tiesiog liejasi per kraštus, o jei kartu gyveni jau dvejus, trejus ar dvidešimt metų? Kad meilės guolis neatvėstų, verta kiekvieną dieną įdėti šiek tiek pastangų, kurios, beje, visai nevarginančios!
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

* Pradėkite rytą dviese, maudynėmis duše! Jokių kalbų, tik švelnūs prisilietimai ir maloniai šildantis vanduo. Svarbiausia - neskubėti ir šiam rytiniam ritualui skirti bent 15 minučių.

* Nepamirškite vienas kitam sakyti komplimentų. Ne tik už tai, kas vyksta dabar, bet ir už praeities „nuopelnus“. Nejaugi pačiai nebūtų malonu, jeigu tave mylimasis netikėtai apsikabintų ir pasakytų: „Žinai, kai aš tave pamačiau pirmą kartą, iš karto įsimylėjau tavo šypseną“. Smulkmena, bet taip gera išgirsti.

* Slėpk savo mylimas sportines kelnes ir pamalonink mylimojo akis nuogu kūnu, pridengtu tik jo marškinėliais. Neįsileisk į savo gyvenimą per daug buities!

* Miegokite apsikabinę, nors jums abiems tai ir neįprasta. Jei taip užmigti pernelyg sunku, tuomet bent jau pagulėkite taip 10-15 minučių, ramiai besišnekučiuodami apie dienos įvykius ar rytdienos planus. Toks paprastas dalykas kaip apsikabinimas labai sustiprina emocinį ryšį.

* Prisimink bučinius kur kas dažniau, nei tik prieš seksą. Šiandien nei iš šio, nei iš to švelniai krimstelėk jam į ausį, rytoj prisiglausk ir pabučiuok kaklą, poryt sužadink aistrą karštu bučiniu.

* Prisimink, ką veikdavote santykių pradžioje. Eidavote į kino teatrą, tiesiog mėgavotės vakarėjančiu miestu, gerdavote arbatą kavinukėse? Visa tai neturi dingti iš jūsų gyvenimo, nors kartu esate ir daugybę metų.

* Renkite vienas kitam malonias staigmenas ir nebūtinai už pinigus! Žvakės, taurė vyno ir maudynės putų pilnoje vonioje, pusryčiai į lovą, galų gale - ryte paliktas raštelis su erotišku pažadu vakarui.

* Įpraskite vakarieniauti kartu ir be jokio įjungto televizoriaus. Geriau tegul tyliai groja rami muzika. Dažnai poros net nesusimąsto, kad net ir būdami namuose tik dviese, iš tiesų kartu praleidžia vos kelias minutes per parą. Tegul bent jau vakarienė bus tik jums abiems skirtas laikas.

* Reguliariai darykite vienas kitam masažą. Tai padeda atsipalaiduoti, o prisilietimai veikia tiesiog stebuklingai. Ir viskas nebūtinai turi pasibaigti seksu!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.