Intymios merginų išpažintys: tiesa, kurios jis niekada taip ir nesužinos

 (77)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Mes visos puikiai žinome, kad pasitikėjimas - tvirtų santykių pagrindas. O ar atvirumas taip pat - čia jau klausimas. Mes visi meluojame! Dažnu atveju artimiausiems žmonėms netgi dažniau, nei aplinkiniams. Nuo pačių kvailiausių melų iki gana rimtų, dėl kurių vėliau tenka gailėtis. Arba priešingai – džiaugtis, nes tik melas padėjo išgelbėti santykius po visiškai kvailo ir neapgalvoto poelgio.

COSMO skaitytojos atvirai apie tai, ką slėpė nuo savo mylimųjų ir ko niekada neketina prisipažinti.

„Nors su savo vyru jau išsiskyriau (ir ne itin gražiai iš jo pusės), niekada jam taip ir neprisipažinau, kad mūsų draugystės pradžioje turėjau romaną su kitu. Jis mane paliko dėl kitos ir labai norėjosi garsiai išrėkti, kad nieko baisaus, aš taip pat ne pėsčia. Gal ir gerai, kad patylėjau, nes pasitampęs su kita jis dar bandė grįžti, bet aš pasakiau, kad man nereikia tokios šiukšlės savo gyvenime. Jis tikriausiai vis dar galvoja, kad prarado tobulą, ištikimą žmoną“.

„Kai mano draugui netyčia teko susipažinti net su keliais mano buvusiais vaikinais, jis pasiteiravo, kiek tų ex`ų iš viso buvo. Sumažinau skaičių bent 2 kartus. Juk tikimybė, kad sužinos tiesą, beveik nulinė“.

„Sakiau savo vyrui, kad iki jo turėjau 8 vyrus. Jų buvo kur kas daugiau. Ką padarysi, kad aš myliu vyrus“.

„Niekada nepasakiau savo vyrui, kad man patiko mūsų eksperimentas su svingerių pora. Jis pats to norėjo, tačiau kai pamatė mane su kitu vyru, jo nuomonė apie tokį seksą kardinaliai pasikeitė. O man priešingai - labai patiko ir aš norėčiau pakartoti, bet apsimečiau, kad ir man buvo nemalonu matyti jį su kita“.

„Mano buvęs vaikinas nelabai pasitikėjo savimi seksualiniuose reikaluose, nes neturėjo daug patirties. O aš priešingai - buvau nemažai išbandžiusi ir mačiau, kad dėl to jis jaučiasi nejaukiai. Todėl kai jis sumanė išbandyti analinį seksą, apsimečiau, kad niekada iki šiol to nedariau ir mums abiems tai bus nauja patirtis“.

„Pats didžiausias melas, kurį esu pasakiusi savo vyrui, tai ištartas TAIP kai jis piršosi. Jau kurį laiką galvojau su juo skirtis, nes buvau jauna ir norėjau pasimėgauti gyvenimu. Gerai, kad tada išsigandau atsisakyti, nes esame laimingai vedę jau beveik 10 metų“.

„Iki šiol meluoju savo vaikinui, kad geriu kontraceptines tabletes, nes noriu pastoti, o jis šeimos pagausėjimo dar neplanuoja“.

„Nesu nei karto patyrusi orgazmo su savo dabartiniu vaikinu, tačiau niekaip negaliu prisipažinti, nes jau per daug kartų vaidinau“.

„Su vyru išgyvenome nelengvą santykių etapą, kuomet stovėjome ties skyrybų slenksčiu. Tiesiog pavargome nuo rutinos, santykiai pasidarė monotoniški, o mes nebemokėjome vienas kito džiuginti. Kai vyras kuriam laikui nusprendė išvažiuoti ir pagyventi atskirai prieš priimant galutinį sprendimą, mamos pamokyta apsimečiau, kad turiu kitą gerbėją ir laimingai toliau gyvenu savo gyvenimą. Realiai sėdėdavau namie užsidariusi ir žliumbdavau, bet kai vyras ko nors paskambindavo, atsiliepdavau ir apsimesdavau, kad dabar nelabai galiu kalbėti nes esu ne namuose. Niekada nepatikslindavau nei kur, nei su kuo esu, tiesiog vaidindavau, kad vengiu tiesaus atsakymo. Suveikė. Vyras pradėjo pavyduliauti. Jis iki šiol vis dar užsimena apie tariamą mano gerbėją, o aš niekada neketinu pasakyti jam tiesos“.

Kita COSMO išpažinčių tema - PAGAVAU TĄ NIEKŠĄ. Jei esi išgyvenusi neištikimybę, trumpai papasakok mums, kaip tau pavyko prigauti tą niekšelį ir kuo viskas baigėsi. Geriausių istorijų autorių laukia dovanos!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!