Intymios merginų išpažintys: pirmas kartas su... kita mergina

 (18)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Teko girdėti teoriją, esą visos moterys iš prigimties - biseksualios. Kiek tame tiesos tikrai nežinome, tačiau mūsų skaitytojos paatviravo apie savo eksperimentus su kitomis dailiosios lyties atstovėmis.

„Pirmą kartą su mergaite pasibučiavau dar pradinėse klasėse. Kol tėvai su šeimos draugais vakarojo svetainėje, mes žaidėme savo kambaryje ir kalbėjome apie ne visai vaikiškus dalykus. Tiesą sakant buvau visai žalia ir tuo metu dar net nelabai supratau, iš kur atsiranda vaikai, o ta mergaitė man papasakojo tokių dalykų, kad visą vakarą sėdėjau išsižiojusi. Ji sakė, kad visi suaugusieji bučiuojasi ir pasisiūlė mane išmokyti. Nenorėjau su ja bučiuotis, bet bijojau pasirodyti kaip mažvaikė...“

„Paauglystėje visos mano draugės eksperimentavo tarpusavyje, o aš jų tarpe buvau ta keistuolė drovuolė. Labai norėjau pasikeisti, mėgautis gyvenimu taip, kaip tai daro mano bendraamžiai, bet niekaip negalėjau įveikti savo kompleksų. Viskas pasikeitė tuomet, kai įstojau mokytis į universitetą ir apsigyvenau su kambarioke. Vieną vakarą išgėrėme nemažai vyno ir prasidėjo mano atvirumo valandėlė: prisipažinau, kad nė karto neturėjau vaikino ir net nesibučiavau. Kambariokė pasiūlė pasitreniruoti su ja. Buvau tikrai padauginusi, todėl sutikau pabandyti, o galiausiai viskas baigėsi lovoje... Taigi iš esmės mano pirmas kartas buvo su mergina.“

„Su draugėmis buvome klube. Pastebėjau, kad viena vidutinio amžiaus moteris iš tolo į mane žvilgčioja, tačiau per daug nekreipiau į tai dėmesio. Kai nuėjau nusipirkti kokteilį prie baro, ji priėjo susipažinti ir tiesiai šviesiai paklausė, ar aš esu laisva. Labai pasimečiau, bet viduje kažkas sukirbėjo. Paskubomis pasakiau, kad turiu vaikiną ir moviau iš ten kuo skubiau, tačiau visą vakarą slapta nužiūrinėjau tą moterį ir galvojau: „O kas būtų, jeigu būtų...“ Galiausiai prieš išeidama iš klubo prie jos priėjau ir padaviau lapuką su savo telefono numeriu. Ji man paskambino jau po 15 minučių ir mūsų vakaras pasibaigė jos namuose. Tiesą sakant, dabar esu ištekėjusi, tačiau retkarčiais su ta moterimi vis dar susimatome“.

„Po kartu pragyventų 8 metų vyras nusprendė mane „lengvai“ nustebinti ir pranešė, kad gyvendamas su manimi pats save apgaudinėjo, nes iš tiesų jį traukia visai ne moterys. Buvau tokia sugniuždyta, kad tiesiog nežinojau, kaip man gyventi toliau, juk tiek metų praleidau su gėjumi ir net nesugebėjau to suprasti. Prireikė maždaug 2 metų, kad atsitokėčiau ir padėjo man ne kas kitas, o seksualinė patirtis su moterimi. Susipažinau su ja atostogų metu: aš buvau išsiskyrusi, ji taip pat neseniai paliko neištikimą savo vyrą ir išgyveno ne patį lengviausią laikotarpį. Taip jau sutapo, kad į tą kelionę abi išsiruošėme ieškodamos kažkokio išsigelbėjimo ir atotrūkio nuo realybės. Susipažinome šalia sėdėdamos lėktuve. Kadangi keliavome vienos, apsikeitėme numeriais ir sutarėme vakare susitikti pavakarieniauti. Vienas vakaras, antras... Atviri pokalbiai mus suartino, jaučiau, kad ji mane supranta kaip niekas kitas. Paskutinis mūsų atostogų vakaras buvo aplaistytas šampano burbuliukais ir nesibaigiančiu juoku - abi jautėme, kad tarsi išsivalėme ir viena kitai padėjome išsivaduoti iš praeities nuoskaudų. Mano naujoji draugė juokais pasiūlė: „Jei nori suprasti savo vyrą, tau būtinai reikia permiegoti su moterimi!“ O aš jos juokais paklausiau, ar ji ir bus ta moteris? Taip viskas ir įvyko, o po šios patirties jaučiau tokį išsilaisvinimą, kad negaliu to apsakyti žodžiais“.

Turėjai seksualinės patirties su merginomis? Pasidalink savo istorija su mūsų skaitytojomis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.

Jeigu tu vieniša, nereiškia, kad su tavimi kažkas negerai – priešingai, galbūt viskas labai gerai

Mes, merginos, labai dažnai esame linkusios visame kame kaltinti pačios save – jeigu esu vieniša, vadinasi esu niekam tikusi, jeigu mane paliko, vadinasi buvau jo neverta. Nė velnio!

Kaip elgtis, jei vyras pasidarė abejingas ir neberodo dėmesio (2)

COSMO skaitytoja susidūrė su dažnai pasitaikančia santykių problema - vyro jausmai, regis, pasikeitė. Siūlome paskaityti, ką apie šią situaciją mano santykių ekspertė Inga.

9 dalykai, kuriuos vyrai apie santykius supranta tik laikui bėgant (2)

Mūsų autorius Kostas K. sutinka: laikas gydo sudaužytas širdis. Dar kvailumą, užsispyrimą ir savimeilę. Pateikiame sąrašą tiesų, kurias vyrai suvokia metams bėgant.

Nevykę sekso triukai, kuriuos geriau pamiršti

Vien dėl kvailo įsitikinimo, esą „visus vyrus tai jaudina“, kartais pridarome tokių nesąmonių... Kad vėliau žandai rausta iš gėdos prisiminus! Atrinkome dažniausius scenarijus, kurie atrodo ne seksualiai, o tiesiog juokingai. Tad kitą kartą pagalvok, ar tikrai reikia tos vaidybos?

3 žingsniai, norinčioms išbandyti analinį seksą

Taip, taip... Apie analinį seksas garsiai niekas nekalba, bet COSMO apklausos nemeluoja: dauguma merginų bent kartą norėtų išbandyti, tik ne visuomet drįsta.

5 dalykai, kuriems geriau pasakyti „NE“ santykių pradžioje

Dažnai santykių pradžioje apakintos begalinės laimės ir užplūdusios euforijos pridarome klaidų. Tad neskubink įvykių ir išlaikyk blaivų protą.