Intymios merginų išpažintys: pamačius tai, visos fantazijos išblėso

 (46)
COSMO skaitytojos prisimena nelemtas, tačiau lemtingas akimirkas, netikėtai nuslopinusias geismo liepsnas. Ak, ko tik nepasitaiko...
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Mums besiglamonėjant vaikinas staiga atsiprašė – pamiršęs striukės kišenėje prezervatyvus. Grįžęs paslaptingai šypsodamasis atidarė dėžutę. 12 vienetų pakuotė buvo apytuštė. Išėmęs prezervatyvą, tas šaunuolis atsiduso: „Vos prieš kelias dienas nusipirkau“. Aš irgi atsidusau: „Tai gal pataupyk...“ - Aistė, 24 metų.

Susipažinau su dvimetriniu vyruku. Jam nieko netrūko – nei raumenų, nei smegenų. Mūsų pasimatymai vis dažnėjo, kol galop atsidūrėme miegamajame. Pagauti aistros net šviesos neužgesinom – tik plėšėme vienas nuo kito drabužius. Kai jis jau buvo nuogas, žvilgsniu slystelėjau žemyn ir išvydau... na, mažojo pirštelio dydžio daikčiuką. Šiaip jau vyrukus vertinu ne pagal jų pasididžiavimo matmenis, bet šio draugužio ir viso stoto proporcijos stulbinamai nederėjo. Net žioptelėjau iš netikėtumo, o tas mažylis dar labiau susitraukė... Sugniuždžiusi vaikino ego pasijutau klaikiai nepatogiai, - Inga, 35 metų.

Vakarėlyje susipažinau su simpatišku vyriškiu. Nudžiugau, kai jis paprašė mano telefono numerio ir įteikiau savo vizitinę kortelę. Kitą dieną gavau iš jo elektroninį laiškelį – kažkokį nešvankų paveiksliuką. Aišku, iš manęs atsakymo jis nesulaukė, - Loreta, 29 metų.

Jis nusirengė pirmas ir atsistojęs priešais mane pareiškė: „Matai, koks gražus? Nori paliesti?“ Tarsi būtų daręs man paslaugą leisdamas paglamonėti savo, tiesą sakant, visiškai neįspūdingą pasididžiavimą. Sulemenau kažką nereikšmingo ir įsmukusi į vonią pasiunčiau draugei žinutę, kad man paskambintų – atseit aš turinti važiuoti namo, - Daiva, 25 metų.

Keletą savaičių susitikinėjau su vienu vaikinu. Kartą jis pasikvietė mane į svečius vakarienės su vynu ir žvakėmis. Atėjau pakiliai nusiteikusi, patyliukais šypsodamasi spėliojau, kaip šis vakaras baigsis. Prieš sėsdamasi vakarieniauti dar užsukau į vonią nusiplauti rankų – ir išvydau jo ant radiatoriaus džiūstančias trumpikes: nuskalbtas, ištampytas, nenusakomos formos. Fui! Dabar jau žinojau, kokia bus vakaro baigtis, - netrukus pasiskundžiau, kad suskaudo galvą, atsiprašiau ir išėjau, - Lina, 27 metų.

Susipažinau su nauju vaikinu, kuris buvo tikrai labai karštas. Ateidama į svečius net neabejojau, kad šis vakaras pasibaigs audringu seksu. Jis atidarė vyno butelį, o aš, norėdama išmesti kamštį, šiukšlių kibire pastebėjau panaudotą prezervatyvą. Pasidarė kažkaip nejauku... Suprantu, kad mes vienas kitam nieko nežadėjome, bet kviesdamas naują merginą į svečius, galėtų geriau užmaskuoti vakarykščius nuotykius, - Aida, 23 metų.

Neturiu didelės krūtinės, todėl renkuosi liemenėles su įdėklais. Su nauju vaikinu vartėmės lovoje, liemenėlė nulėkė į šoną, o iš jo lūpų netikėtai išsprūdo: „Galvojau, jie didesni“. Apie seksą daugiau tikrai nenorėjau galvoti, - Kamilė, 26 metų.

Kita mūsų išpažinčių temą - PAGAVAU TĄ NIEKŠELĮ! Papasakok mums, kaip tau pavyko nutverti savo mylimąjį su kita ir kuo viskas baigėsi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.