Intymios merginų išpažintys: pagavau tą niekšelį!

 (10)
© Cosmopolitan.lt montažas, Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Su savo vaikinu/sužadėtiniu kartu buvome jau pusantrų metu, juo visiškai pasitikėjau ir net nekilo mintis, jog gali mane išdavinėti. Vieną rytą atsikėliau gan anksti. Jo žadinti nenorėjau, bet labai nuobodžiavau. Telefonų mes vienas nuo kito neslėpėm, žinojom kodus ir slaptažodžius, todėl net nekilo mintis, jog galiu rast tai, kas man nepatiks. Jis gavo žinutę nuo vienos merginos, o aš tuomet patikrinau viską ir likau šokiruota – mano vaikinas labai artimai vienu metu bendravo su 4 merginom ir velniai žino ką darė, o dar su pora tiesiog susirašinėjo. Taigi būdama labai kerštinga visus susirašinėjimus su kiekviena mergina nufotkinau ir išsiunčiau kiekvienai merginai atskirai, kad pamatytų jog ir jos yra išdavinėjamos. Galiausiai prižadinau jį ir įteikiau jam telefoną į rankas. Nuo to laiko mes nebe kartu, nes kam reikalingos šiukšlės? Aš jas tiesiog išmetu, kaip ir jį.

Net nereikėjo gaudyti, kaip sakoma „Vagie, kepurė dega“. Vis dėlto moterys turi tą nuojautą, kad kažkas yra negerai, taigi tiesiog paklausiau ką jis veikia tam tikromis dienomis ir jis, pamanęs, kad aš jau kažką žinau, tiesiog pasakė tiesą. Nors nieko konkretaus dar nežinojau.

Nepasakyčiau, kad pagavau neištikimą vyrą. Mėgstame kartais „pasvinguoti“. Turime nuolatinę porą, su kuria tai darome. Deja, kartą teko nemaloniai nustebti. Norėdama pasitikrinti savo el. paštą, netyčia spustelėjau ant jo išsaugoto prisijungimo. Kai tai supratau, mano akis jau buvo užkliuvusi už laiško iš pažinčių tinklalapio, apie gautą naują pranešimą. Smalsumas nugalėjo ir atidariau laišką. Jame 12 m vyresnė moteris rašė, kad jai atrodo jog ji laukiasi. Kai vyras grįžo iš darbo, paklausiau ar tai tiesa. Tuo metu jau buvome metus vedę ir bandėme susilaukti vaikelio, tad mintis, kad su kita jis turės vaikų, buvo gana skaudi. Laimei paaiškėjo, kad ta moteris norėjo jį prisivilioti sau ir jokio nėštumo nebuvo.

Buvo žiemos vakaras. Mano vaikinas suplanavo berniukų vakarėlį su savo kolegomis pirtelėje. Aišku, manęs ten niekas nekvietė. Vakarą praleidau viena jo namuose. Niekaip negalėjau užmigti, ir pastebėjau, kad vaikinas prisijungęs facebook`e. Tuo metu žinojau jo slaptažodį. Įėjau į jo anketą, ir pamačiau, kaip meiliai jis kviečia savo grupiokę prisijungti prie jų vakarėlio ir dar pakviesti draugių, nes jų ten daug ir jie liūdi, visi vieniši. Net žadėjo atvažiuoti jas pasiimti. Buvau tokia supykus. Iškart susikroviau daiktus ir anksti ryte išvažiavau, palikus malonų laiškelį ir nusiuntus jam susirašinėjimą. Aišku, bandė teisintis tuo, jog čia ne jis rašė, ir ne jam reikėjo tų merginų... Po poros savaičių susitaikėme...

Pastebėjau, kad vaikinas gan dažnai susirašinėja, kalba telefonu, o anksčiau tas vykdavo tikrai retai. Vis paklausdavau kas rašo ar skambina, visuomet atsakydavo gan paprastai - draugas, brolis, kolega. Tikėjau juo, bet vis dėl to nusprendžiau patikrinti, kadangi toks elgesys buvo jam neįprastas. Kartą jam būnant duše ir vėl pasigirdo skambutis, rodo jog skambina „Tomas“. Jokio „Tomo“, su kuriuo jis bendrautų, nežinojau, dėl to nusirašiau tą numerį slapta nuo vaikino ir vakare, kuomet jis išėjo į darbą, nusprendžiau paskambinti. Planavau paskambinus ir išgirdus vyrišką balsą tiesiog padėti ragelį ir toliau gyventi ramia širdimi. Tačiau, atsiliepė mergina... Pasimečiau, net nežinojau ką daryti ar sakyti. Galiausiai išsiaiškinau, ji - mano vaikino nauja mergina! Iki šiol nesuprantu kaip jam pavyko mulkinti mus abi, kadangi tiek aš, tiek kita mergina viena apie kitą nežinojome. Galiausiai su ja nesprendėme susitikti, atvirai pasikalbėti ir nutarėme jį pamokyti. Tą patį vakarą susitikome visi 3 ir pranešėme vaikinui, kad iš dviejų jo merginų nebeliko nei vienos. Jis atsiprašinėjo, bandė taikytis tačiau nesėkmingai, teko pamiršti 2 metus trukusius santykius, tačiau nėra to blogo kas neišeitų į gerą, su ta mergina bendravimas nenutrūko ir dabar mes neišskiriamos draugės!

Niekad negalvojau, kad tai atsitiks man. Pasitikėjau 100% ir veltui. Buvo vakarėlis su draugais, pati alkoholio atsisakiau, bet maniškis padaugino. Nuėjau gultis anksčiau, palikusi jį su kompanija. Pabudusi naktį, neradau jo lovoje. Atsikėlus ir išėjus į laiptinę, aptikau jį su kita besismaginantį. Abu susiglaudę, visiškai nuogi, besimėgaujantys intymia akimirka, seksu. Mačiau kiekvieną judesį, kiekvieną įsiskverbimą, bučinį. Vienintelė mintis buvo „Ką reikės daryt toliau?“ Tad įjungiau šviesą ir išėjau. Vėliau atleidau. Bandom lipdyt viską iš naujo. Ateitis nežinoma.

Mes mylėjomės pirmą kartą ir jis buvo padauginęs, taigi netyčia sumaišė mane su kita mergina ir pavadino Reda. Vėliau sužinojau, kad kol bandė prisijaukinti mane, draugavo ir su kita mergina, vardu Reda.

Seniai įtariau, kad kažkas santykiuose ne taip. Jo telefono garsas mums būnant kartu visada išjungtas, kartas nuo karto jis kažkur dingdavo be jokių žinių visai dienai ar vakarui. Kartą jis norėjo kažką parodyti man savo slaptame telefone ir vos jį atrakinus pamačiau pažinčių portalo puslapį. Jis greit išjungė, lyg nieko nebuvę. Grįžusi namo iš karto užsiregistravau toje svetainėje, žinoma, ne savo vardu ir pusę nakties bandžiau surasti tą niekšelį. Pavyko. Pradėjome bendrauti, po kelių dienų jis pakvietė mane pasimatyti, aš, žinoma, sutikau. Smagu buvo išsiskyrimo proga dar ir gėlių gauti!

Jeigu ir tu pagavai tą niekšelį, papasakok mums, kaip tai buvo!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.