Intymios merginų išpažintys: koks dar seksas po šito...

 (56)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

COSMO tęsia išpažinčių seriją (pripažink, paskaityti visuomet smalsu!) ir dalinasi ne pačiais maloniausiais merginų prisiminimais. Šį kartą apie tai, kaip viską gali sugriauti nelaiku ir ne vietoje ištarti vos keli žodžiais. Jeigu ir tavo vaikinas yra leptelėjęs tai, ką geriau pasilaikyti sau - nepabijok ir papasakok mums. Bent jau smagiai pasijuoksime iš praeities nesusipratimų!

Su vaikinu draugavau dvejus metus. Vieną vakarą jis ilgai nužiūrinėjo mano kūną, galiausiai pažiūrėjo man į akis ir tarė: „Mes juk tarėmės, kad tu sportuosi“. Tikrai nesu stambi, sveriu 55kg, esu 170cm ūgio. Nuo to karto įgavau kompleksą prie jo nusirengti. Dabar mes jau buvusi pora.

Tiesą sakant, tai ne jis, o aš šį tą leptelėjau... Pirmą kartą su juo mylėdamasi nejaučiau jokio malonumo. Laukiau tos akimirkos kada viskas baigsis ir nebeiškentusi pasakiau „Viskas, užtenka...“ Jam paklausus kodėl, tiesiai šviesiai atsakiau, kad nusibodo. Tą akimirką abiems buvo labai nejauku ir gėda.

Su tuo vaikinu netrumpai susitikinėjau, daug bendravome. Kartą kartu teko keliauti autobusu, kuriame bus vos keli priekyje sėdintys keleiviai. Įsitaisėme autobuso gale ir kalbėjomės apie viską - save, šeimas, draugus, meilę... Galiausiai jis man papasakojo istoriją, kaip jo draugas mylėjosi autobuse. Spėkit, ko jis manęs paprašė! Juokingiausia, kad jis prasitarė to norintis vien tam, kad galėtų vėliau pasigirti tam pačiam savo draugui. Įsivaizduokit mano reakciją ir kaip „draugiškai“ mes baigėme tą kelionę.

Šiaip jau aš labai rūpinuosi savo išvaizda ir stengiuosi visada būti „susitvarkiusi“, bet taip jau nutiko, kad kelioms dienoms išvykau į komandiruotę ir pamiršau namuose skustuką. Naujo nepirkau, nes pagalvojau bala nematė, niekas juk nematys kas po mano sijonu. Prieš grįžtant į Lietuvą man parašė vienas simpatiškas gerbėjas, su kuriuo šis bei tas jau mezgėsi, ir pasisiūlė parvežti iš oro uosto namo. Planas šiek tiek pasikeitė ir tiesiai iš lėktuvo nusibeldėme į jo namus. Truputėlis vyno, romantiškai prigesintos šviesos, jo rankos jau už mano kelnaičių ir UPS! Jo akys išsiplėtė, o vargšelis taip pasimetė, kad sugebėjo išlementi vos du žodžius „Truputėli badosi...“ Buvau raudona kaip burokas ir dar bandžiau teisintis, bet tai skambėjo labai apgailėtinai.

Netyčia užtikau vaikino mobiliajame suaugusiems skirto puslapio programėlę. Užėjau pažiūrėti, o ten jo pagrindinė nuotrauka su vyrišku pasididžiavimu visame gražume. Negalėjau patikėti savo akimis. Paklausiau, kas gi čia ir jį net prakaitas išpylė. Pasirodo, čia nieko blogo, tik smagus laisvalaikio praleidimo būdas. Suprantant? Laisvalaikio praleidimo būdas!!! Kas kompiuteriu žaidžia, kas knygas skaito, o kas savo penį laisvalaikiu demonstruoja.

Mylėjausi su vaikinu raitelės poza ir jis pasiūlė atsigulti ant nugaros, mat negerai judu. Nuo to karto jaučiu siaubingą kompleksą ir visais įmanomais būdais vengiu šios pozos.

Glamonių metu besibučiuojant supratau, kad šioje srityje iš jo daug tikėtis nereikėtų - vos paliečia lūpas, liežuvio išvis nenaudoja... Aš, žinoma, nieko garsiai nesakiau, o štai jis ėmė leptelėjo, kad aš nemoku bučiuotis ir jį apseilėjau. Vėliau sužinojau, jog jis nekaltas. Buvo nesmagu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.