Intymios merginų išpažintys: dariau tai, apie ką garsiai gėda prisipažinti

© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tik nesakyk, kad tavo gyvenime nebuvo jokių intymių nesusipratimų. NEPATIKĖSIM! Visos mes turime mažyčių paslapčių, apie kurias kartais gėda papasakoti net geriausiai draugei. Ką jau ten draugei, kartais gėda ir pačiai prisiminti... Nesijaudink, mes niekam neišduosime, kad tai tavo istorija, užtai visos kartu pasijuoksime!

O tam, kad būtų šiek tiek drąsiau atvirauti, kelios mūsų skaitytojų išpažintys iš archyvinių failų. Jau tiek įvairiausių intymių istorijų iš merginų esame išgirdusios, kad abejojame, ar dar apskritai turime gėdos jausmą!

„Turėjau bendradarbį, su kuriuo leisdavau sau šiek tiek paflirtuoti. Per vieną darbo vakarėlį kažkaip per daug atsipalaidavau ir pasibučiavom. Kitą rytą sąžinė šiek tiek graužė, mat tas bendradarbis turi žmoną. Vis tik mūsų bendravimas tik dar labiau įsivažiavo. Vieną vakarą Skype sulaukiau jo kvietimo susitikti. Dar galvojau ar tikrai verta, bet... Kvailė, pakviečiau jį pas save į svečius. Praėjus kokioms 15 minučių po jo atvažiavimo pasigirdo durų skambutis, o už durų stovi graži moteris, su tikriausiai 9 mėnesio pilvu. Tikriausiai perskaitė jo Skype žinutes, nes tik iš ten galėjo sužinoti mano adresą. Man buvo taip gėda, kad prisiekiau daugiau niekada gyvenime nesusidėti su svetimais vyrais. O ta moteris buvo verta pagarbos - nekėlė jokių scenų, tiesiog mandagiai pasisveikino su manimi ir paprašė pakviesti jos vyrą. Bendradarbis jau kitą dieną parašė prašymą išeiti iš darbo“ - Rūta.

„Turėjau vieną vaikiną, kuris buvo dar nekaltas ir gana drovus. Sunkiai, sunkiai, bet kažkaip priėjom prie TOS DIENOS. Nusimetėm drabužius, pasiglamonėjom, vaikinas užgulė mane ir pradėjo... Žinojau, kad jis ir taip labai savimi nepasitiki, todėl nedrįsau pasakyti, kad kaišioja man tiesiog tarp šlaunų. Jis nelabai ir suprato, nes sugebėjo pabaigti“ - Dovilė.

„Įsivaizduojat, kokia turi būti gėda, kad tu net susirastum naujus namus? Su tuometiniu draugu (dabar jau vyras) grįžom iš miesto gerokai padauginę. Nuėjome į balkoną parūkyti, o man gimė geniali idėja padaryti jam oralinį, kol jis mėgavosi savo cigarete. Vyras kažkaip dar bandė mane sustabdyti, bet buvau šventai įsitikinusi, kad gi naktis, nieko nesimato, o ir šiaip kaimynai miega. Kažkoks -niolikinis iš kito namo akivaizdžiai nemiegojo, o ir nebuvo taip tamsu, kaip aš įsivaizdavau. Kitą dieną dieną eidama į parduotuvę pro vietinių jauniklių gaują išgirdau kikenimą. Iš pradžių net mintis nekilo, kad visi čia iš manęs juokiasi. Bet kai dar sekančią dieną ta pati gauja pamačiusi mane pradėjo galva imituoti oralinį seksą, viskas pasidarė labai aišku...“ - Balkoninė.

„Tuo metu buvau 17 metų, pačiame savo seksualumo paieškų įkarštyje. Vieną vakarą užsileidau muziką ir pradėjau masturbuotis savo kambaryje. Neišgirdau, kaip tėtis artinasi prie durų, taigi nebespėjau nieko pakeisti. Durys atsidarė, tėčio veidas sustingo ir jis paskubomis pasakęs, kad truputį pasitildyčiau muziką, išėjo. Net nežinau, kuriam iš mūsų buvo nejaukiau, bet gėda man iki šiol“ - Vaida.

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.