Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Visuomet svajojau pasimylėti paplūdimyje, tad su vyru nuvykę į Nidą naktį išėjome pavaikštinėti pajūriu. Aistringas seksas, jūros bangoms kutenant mūsų kūnus - maždaug taip įsivaizdavau visą tą procesą, bet realybė pasirodo ne tokia jau žavinga. Smėlio prilindo visur, kur tik galėjo. VISUR. Po visko norėjosi tik kuo greičiau grįžti namo ir išsiprausti perštintį kūną.

Atostogaudami sodyboje su vaikinu išėjome pasivaikščioti po mišką. Pradėjome bučiuotis ir apimti aistros griuvome tiesiai ant samanų. Mano vaikinas vėliau prisipažino, kad jam tai buvo vienas geriausių kartų jo gyvenime - tai žinoma, jis buvo viršuje ir nejautė badančių spyglių ir į nugarą įsirėžusių konkorėžių! Niekaip negalėjau atsipalaiduoti ir pasimėgauti.

Mano mergina labai norėjo pasimylėti viešoje vietoje. Jai visai nebuvo svarbu, kur tai įvyks - persirengimo kabinoje, kur nors pievelėje ar baro tualete. Tad nusprendžiau ją nustebinti ir prisiparkavęs automobilių stovėjimo aikštelėje prie vieno Vilniaus prekybos centro, pradėjau ją aistringai bučiuoti. Greitai persikėlėme ant galinių sėdynių, bet aš taip nervinausi, kad kas nors pamatys, kad mano daikčiukas atsisakė dirbti.

Viename straipsnyje perskaičiau, kad vyrų analinėje angoje yra daugybė malonumo taškų, todėl anuso stimuliavimas gali labai sustiprinti orgazmą. Tad sekso metu, prieš pat jo orgazmą nusprendžiau jį nustebinti ir pabandžiau kyštelėti ten pirštą. Mano vaikinas tikrąją ta žodžio prasme apsiverkė...

Mano tuometinis vaikinas turėjo pusmečiui išvykti darbiniais reikalais į kitą šalį, todėl norėjau padaryti jam staigmeną - sekso video, kad labai nenuobodžiautų būdamas vienas. Vieną kamerą pastačiau ant spintelės už mūsų, kitą paslėpiau šone, o vaikino paprašiau pafilmuoti mane pačiame veiksme su mobiliuoju telefonu. Galvojau, vėliau sumontuosiu video iš skirtingų rakursų, bet kai peržiūrėjau vaizdo medžiagą... Realus seksas tikrai neatrodo taip gerai, kaip porno filmuose. Labiausiai mane pribloškė pačios veido išraiška orgazmo metu. Nežinau, tai buvo labiau juokinga ar graudu.

Ir tau yra buvę kas nors panašaus? O gal priešingai - realybė pasirodė kur kas įdomesnė, nei fantazijos? Papasakok savo istoriją žemiau esančioje anketoje - anonimiškumą garantuojame!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.