Intymios išpažintys: koks dar seksas gali būti po šito...

 (33)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Oi, pasisekė gi tau, jeigu iš savo buvusių sekso metu esi išgirdusi tik kraują kaisti priverčiančius dalykėlius. Bet būna, kad jiems išsprūsta tai, ko sakyti NEGALIMA NIEKADA! Jeigu ir tau taip buvę - pasidalink savo istorija su mumis, užpildžiusi žemiau esančią anoniminę apklausą.

Internetu susipažinau su vienu vaikinu. Bendravome kokį mėnesį, tuomet pagaliau susitikome. Kelios valandos bare, jūra alkoholio ir mes jau atsidūrėm jo namuose. Viskas ėjosi sklandžiai iki tol, kol jis nuvilko mano marškinėlius, pažvelgė į liemenuką ir leptelėjo: „O atrodė kur kas didesni“. Na, taip, liemenukas buvo su pakietinimais, bet dabar visos tokius dėvi! Po to karto įgijau kažkokį kompleksą dėl savo krūtų.

Savo vaikiną su malonumu tenkinau oraliniu būdu, tačiau po dviejų mėnesių draugystės taip ir nesulaukiau iš jo to paties. Kartą po sekso įsidrąsinau ir paklausiau, kame problema. Pasirodo, toks dalykas žemina ir joks tikras vyras niekada nelaižys. Nesubrendėlis piemuo dar nesupranta, kad tikras vyras padarys viską, kad jo moteris būtų patenkinta. Išsiskyrėm tą patį vakarą.

Na, mane draugas, su kuriuo kartu buvome jau dvejus metus, netikėtai sekso metu mane pavadino kitos merginos vardu. Ir ne bet kokios kitos, o buvusios, su kuria nuolatos bendrauja ir palaiko „draugiškus“ santykius. Jei iki tol jokių įtarimų nekilo, tai nuo šiol į tą jų draugystę žiūriu labai atsargiai.

Nesu lieknutė, bet ir storule manęs tikrai nepavadinsi. Tiesiog turiu gana moteriškas kūno linijas, dėl kurių neretai susilaukiu komplimentų iš vyrų. Tačiau vienas dabar jau buvęs vaikinas kartą pareiškė, kad gal geriau jis bus ant viršaus sekso metu, nes aš truputį per didelė tam. Negi jis tikrai tikėjosi, kad po to mes tiesiog pakeisim pozą ir tęsim toliau?

Nakvojau pas jį namuose ir kol jis dar snaudė, aš žaidžiau su jo telefonu. Ekrane iššoko facebook žinutė nuo jo draugo, kurioje matėsi pirmas sakinys: „Nu kaip tavo didžiapapė karvė?“ Hmm... Aišku, kad atsidariau paskaityt visus jų pokalbius. Pasirodo, savo draugeliui jis mane apibūdino maždaug taip: stora, bet užtai papai dideli.

Susipažinau su labai galantišku vaikinu. Iš tiesų pirmą kartą gyvenime manimi taip rūpinosi - staigmenos, vakarais dviese, vakarienės. Mokantis išklausyti, nuraminti, patarti. Viskas atrodė tobula, kol nepamačiau jo draugų tarpe. Išsižiojau išgirdusi, kaip jis apie moteris kalba su savo draugais. Tai buvo tarsi visai kitas žmogus. Visos bobos - kalės, visoms boboms reikia tik pinigų, boba turi daryti viską, kas jai pasakoma ir t.t.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

4 prisilietimai, kurie jį sujaudins

Kas geriau gali pakomentuoti vyro elgesį, nei patys vyrai? Santykių ekspertas, meilės guru Matthew Hussey pataria, kaip paprasčiausiais prisilietimais gali pakaitinti jo kraują.

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.