Intymios išpažintys: ji išdarinėjo tokius dalykus, kad negaliu pamiršti...

 (59)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Mūsų skaitytojos gana drąsiai dalinasi įvairiausiomis pikantiškomis, juokingomis, o kartais ir graudžiomis istorijomis iš savo gyvenimo, tačiau šį kartą - vyrų išpažintys. Kai kurios išpažintys mūsų skaitytojų, kai kurios - rastos cosmopolitan.com portale. Apie įsimintiniausią naktį jų gyvenime!

Tai buvo prieš kokius 10 metų, bet tos merginos iki šiol nepamiršau. Ji pati prie manęs priėjo klube, daug nekalbėjo, daugiau viską parodė... hmmm... savo veiksmais. Mergina pasiūlė važiuoti pas ją, o aš dar buvau nelabai patyręs, drovokas. Pasakiau, kad atėjau su draugu ir nenoriu jo palikti, bet ji tame jokių problemų nematė - pasiūlė pasiimti ir draugą kartu, trise bus tik dar įdomiau. Dabar žiauriai gailiuosi, kad tą kartą paprasčiausiai išsigandau ir su ja nenuvažiavau. Bet ta mergina taip ir liko savotiška mano seksualine fantazija.

Tai vyko pas draugus namuose. Kol visi linksminosi, mano draugė nusitempė mane į tamsų kambariuką ir padarė tai, ko norėjo. Nuo adrenalino, kad kas nors gali išgirsti ar atidaryti duris, buvau taip susijaudinęs, kad viskas truko kokias 15 sekundžių.

Turėjau kursiokę, kuri, palyginus su kitomis merginomis, buvo tikra pilka pelytė. Beveik niekuomet neidavo su kitais kursiokais linksmintis ir apskritai retai kada su kuo nors bendraudavo. Baigiant pirmą kursą norėjom atšvęsti, todėl išsinuomojom sodybą. Tą kartą dalyvavo ir tylioji kursiokė, tik ji anaiptol nebuvo tyli... Pora kokteilių ir žmogus kardinaliai pasikeitė. Stovėjau vienas lauke, rūkiau, o ji priėjo ir tiesiai šviesiai paklausė, ar nenorėčiau jos išdulkinti. Darėme tai automobilyje, o kol ji buvo viršuje aš vis galvojau „O Dieve, iš kur ji taip moka“. Gaila, kad čia buvo pirmas ir paskutinis kartas, nes ji metė mokslus ir išvažiavo gyventi į užsienį.

Viename renginyje, kuriame dirbau, susipažinau su moterimi. Ji buvo pastebimai vyresnio amžiaus, kokiais 15 metų vyresnė už mane, bet ji turėjo kažką, kas mane labai traukė. Pavyko gauti jos numerį ir pakviesti ją į pasimatymą, kuris baigėsi viešbučio kambaryje. Pasakysiu tik tiek, kad ta moteris buvo tikra oralinio sekso deivė - išdarinėjo tokius dalykus, kokių ir pornografiniuose filmuose nepamatysi. Pasisekė jos vyrui...

Su savo mergina esame kalbėję apie seksą trise, bet daugiau teoriniame lygmenyje, maždaug „O gal kada nors...“ Atostogaudami Romoje susipažinome su viena mergina, kuri gyveno tame pačiame viešbutyje, kuriame mes buvome apsistoję. Vieną vakarą visi kaip reikiant padauginome vyno, atsipalaidavome ir merginos pradėjo man šokti. Toji kaimynė nusimetė suknelę ir liko tik su apatiniais, tuomet pradėjo liesti mano draugę, ją glamonėti ir nurenginėti. Tai buvo pats karščiausias dalykas, kokį gyvenime esu matęs! Kai aš pabandžiau prie jų prisijungti, mano mergina greitai atsitokėjo ir užpavydėjo, taigi visas vakarėlis baigėsi. Bet nuo to laiko negaliu atsikratyti noro išbandyti seksą trise realybėje.

Pati geriausia man buvo dabar jau buvusi žmona. Ji nedarydavo nieko ypatingo, tiesiog mokėjo atsipalaiduoti ir mėgautis seksu. Kai aš būdavau ne nuotaikos ir nenorėdavau, ji tiesiog pasiimdavo vibratorių, atsisėsdavo tiesiai prieš mane ir pradėdavo masturbuotis. Dievinau tą moterį ir jos laisvumą.

Kartą mergina manęs paprašė ją surišti ir gerai išdulkinti. Susijaudinau vien nuo tų žodžių.

Susipažinau su ta moterimi internetinėje pažinčių svetainėje. Ji buvo vyresnė ir neslėpė, kad ją traukia jaunesni, paklusnūs vaikinai. Pirmą kartą bandžiau sadomazochistinį seksą ir man netgi patiko daryti tai, ką šeimininkė liepia. Buvo įdomi patirtis.

Buvusi mano mergina lovoje mėgdavo kalbėti labai nešvankius dalykus. Labiausiai jai patikdavo, kai visaip ją vadindavau, pabrėždamas, kokia ji nešvari ir purvina. Nežinau kodėl, bet tai nerealiai veždavo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

4 prisilietimai, kurie jį sujaudins

Kas geriau gali pakomentuoti vyro elgesį, nei patys vyrai? Santykių ekspertas, meilės guru Matthew Hussey pataria, kaip paprasčiausiais prisilietimais gali pakaitinti jo kraują.

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.