Intymios išpažintys: anksčiau maniau, kad seksas atrodo būtent taip

 (5)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vieną dieną visi tėvai sulaukia to nejaukaus klausimo: „O iš kur atsiranda vaikai...?“ Ar dar prisimeni, ką vaikystėje apie tai galvojai pati? Vyrų paatviravimus apie pirmuosius intymaus pasaulio atradimus gali paskaityti ČIA, o dabar - merginų eilė.

Buvau įsitikinusi, kad moteriai ir vyrui tereikia pasiglamžyti lovoje ir taip gimsta vaikai. Atrodė viskas paprasta. Kai kieme mergaitės man papasakojo tikrąją tiesą... Buvau šokiruota.

Naktį mano tėvai nusprendė šiek tiek „pažaisti“. Išgirdusi kažkokį triukšmą atsikėliau iš savo lovos ir nutipenau iki tėvų kambario. Pamačiau, kad kažkas po kaldra kruta, juda ir tyliai kikena. Buvau net šiek tiek supykusi, kad tėvai nepakvietė žaisti ir manęs, todėl pati palindau po tėvų antklode. Jie šoko iš lovos kaip nuplikyti, o aš nesupratau, kas vyksta. Kitą dieną laukė didysis pokalbis apie tai, ką tėveliai naktimis veikia savo miegamajame ir kodėl vaikučiai tokiu metu jau turi miegoti.

Vaikystėje įsivaizduodavau, kad viskas vyksta kaip filmuose: reikia atsigulti, bučiuotis ir voliotis po lovą, paskui pasikalbėti/pasiglostyti ir vėl pakartoti. Būtent tokia tvarka viską ir reikia daryt.

Kai buvau kokių 6 metų, atsikėlusi naktį atsigerti vandens pamačiau tėvus žiūrinčius filmą. Filme buvo tokia scena: vonios kambaryje moteris rankomis buvo įsikibusi į kriauklę ir žiūrėjo į save veidrodyje, o vyras trynėsi jai į nugarą. Paklausiau tėvų, ką jie čia daro, o susinepatoginę mano tėvai leptelėjo, kad taip gimsta vaikai. Kitą dieną visiems klasiokams aiškinau, kaip tie vaikai atsiranda: vyras turi trintis į nugarą, o moteriai būtinai reikia žiūrėti į veidrodį, kitaip nieko nesigaus.

Nežinau kodėl, bet darželyje maniau, kad norint „apsiženyti“ reikia atsisėsti ant grindų, susikibti rankomis ir kojomis mosikuoti į šonus. Taip susituokiau su savo darželio meile. O ūgtelėjus atėjo metas pagalvoti ir apie vaikų atsiradimą. Maniau, kad seksas - kai du pliki žmonės tiesiog guli ir trinasi vienas į kitą.

Vaikystėje apie seksą nežinojau, bet buvau susidariusi viziją kaip moteris pastoja: vyras su moterimi nueina pas daktarą, jis įpjauna moters pilvą ir įdeda sėklytę. O vyro vaidmuo buvo tiesiog laikysi moters ranką.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!

N-18: ką išduoda slapčiausios tavo seksualinės fantazijos

Seksualinės fantazijos - dalis sveiko intymaus gyvenimo ir nieko gėdingo tame tikrai nėra. Tik nesupainiok: seksualinės fantazijos ne visuomet yra tavo realybės atspindys. Kartais slapčia pasvajojame ir apie tuos dalykus, kurių galbūt net nenorėtume ar neišdrįstume paversti realybe.

Esi vieniša? Atsakymų ieškok ant savo delno

Chiromantija gali atsakyti į kai kurios kiekvienai aktualius klausimus, susijusius su mūsų ateitimi. Pažvelk į savo delno linijas ir sužinok, ką jos pasakoja apie tavo meilės reikalus.

6 paslaptys, kurios padės sustiprinti jausmus santykiuose

Juk pažįsti porų, kurios atrodo taip apsvaigusios iš meilės, kad net nepadoru. Liaukis varvinusi seilę! Verčiau prisitaikyk šešis ritualus, būdingus šioms poroms, ir mėgaukis puikiais santykiais.