Intymios išpažintys: anksčiau maniau, kad seksas atrodo būtent taip

 (9)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ar tu prisimeni, kaip pirmą kartą sužinojai, iš kur atsiranda vaikai ir kas apskritai yra seksas? Gal kiemo mergaitės papasakojo, o gal tėvai patys ryžosi tau tai pasakyti? Štai keli vyrų paatviravimai apie pirmuosius intymaus pasaulio atradimus, o jeigu pati prisimeni kaip vaikystėje TAI įsivaizdavai, būtinai papasakok mums! Visi smagiai pasijuoksim.

1. „Vaikystėje buvo tokia knygelė, kurioje vaizdžiai pasakojo kaip atsiranda vaikai. Iki dabar prisimenu, kad seksas buvo aprašytas kaip malonus kutenimo procesas. Todėl kai kartą mama pradėjo mane kutenti, pradėjau rėkti, kad nenoriu mylėtis!“

2. „Vyresnioji sesuo pasakė, kad bučiuojantis pravėrus burną galima pastoti. Labai rimtai į tai pažiūrėjau ir kiekvieną kartą, kai reikėdavo į skuostą bučiuotis su giminėmis, laikydavau lūpas tvirtai sučiauptas“.

3. „Vienas vos už mane vyresnis kiemo berniukas pamatė porno filmą ir papasakojo mums, 7-8 metų berniokams, kad žino kaip atrodo seksas. Kaip aš supratau, vyras priartina savo penį prie moters vaginos - štai ir viskas. Tai buvo keista, bet tas berniukas tikino, kad būtent taip viskas ir vyksta“.

4. „Kartą pamačiau trumpą N-18 filmo epizodą. Supratau tiek, kad suaugusieji nusirengia ir gulasi vienas ant kito. Tėvas panikoje staigiai perjungė kanalą, todėl nepamatęs visko iki galo nusprendžiau, kad tai ir yra seksas. Galbūt jeigu tėtis nebūtų taip staigiai puolęs prie televizoriaus, net nebūčiau įsiminęs šio epizodo“.

5. „Nežinau iš kur tai ištraukiau, galbūt pamačiau per televizorių, bet vaikystėje įsivaizdavau, kad suaugusieji liečiasi sėdmenimis ir tai yra seksas“.

6. „Mano draugo tėtis buvo gydytojas ir parodė man medicinos knygą, kurioje buvo nupiešta nuoga moteris. Pamačiau visą vaizdinę informaciją apie moters lytinius organus ir man dar ilgai sukosi galvoje, kodėl moterys atrodo visai kitaip, nei vyrai. Tuomet dar nemokėjau skaityti ir negalėjau visko iki galo išsiaiškinti“.

7. „Dar prieš pamatydamas, kaip iš tiesų atrodo vagina, buvau įsitikinęs, kad pas mergaites ten yra dvi skylutės ir labai pergyvenau, kad kai ateis laikas, pataikysiu ne ten, kur reikia“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!

N-18: ką išduoda slapčiausios tavo seksualinės fantazijos

Seksualinės fantazijos - dalis sveiko intymaus gyvenimo ir nieko gėdingo tame tikrai nėra. Tik nesupainiok: seksualinės fantazijos ne visuomet yra tavo realybės atspindys. Kartais slapčia pasvajojame ir apie tuos dalykus, kurių galbūt net nenorėtume ar neišdrįstume paversti realybe.

Esi vieniša? Atsakymų ieškok ant savo delno

Chiromantija gali atsakyti į kai kurios kiekvienai aktualius klausimus, susijusius su mūsų ateitimi. Pažvelk į savo delno linijas ir sužinok, ką jos pasakoja apie tavo meilės reikalus.

6 paslaptys, kurios padės sustiprinti jausmus santykiuose

Juk pažįsti porų, kurios atrodo taip apsvaigusios iš meilės, kad net nepadoru. Liaukis varvinusi seilę! Verčiau prisitaikyk šešis ritualus, būdingus šioms poroms, ir mėgaukis puikiais santykiais.