Intymios išpažintys: anksčiau maniau, kad seksas atrodo būtent taip

 (9)
© Adobe Stock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Ar tu prisimeni, kaip pirmą kartą sužinojai, iš kur atsiranda vaikai ir kas apskritai yra seksas? Gal kiemo mergaitės papasakojo, o gal tėvai patys ryžosi tau tai pasakyti? Štai keli vyrų paatviravimai apie pirmuosius intymaus pasaulio atradimus, o jeigu pati prisimeni kaip vaikystėje TAI įsivaizdavai, būtinai papasakok mums! Visi smagiai pasijuoksim.

1. „Vaikystėje buvo tokia knygelė, kurioje vaizdžiai pasakojo kaip atsiranda vaikai. Iki dabar prisimenu, kad seksas buvo aprašytas kaip malonus kutenimo procesas. Todėl kai kartą mama pradėjo mane kutenti, pradėjau rėkti, kad nenoriu mylėtis!“

2. „Vyresnioji sesuo pasakė, kad bučiuojantis pravėrus burną galima pastoti. Labai rimtai į tai pažiūrėjau ir kiekvieną kartą, kai reikėdavo į skuostą bučiuotis su giminėmis, laikydavau lūpas tvirtai sučiauptas“.

3. „Vienas vos už mane vyresnis kiemo berniukas pamatė porno filmą ir papasakojo mums, 7-8 metų berniokams, kad žino kaip atrodo seksas. Kaip aš supratau, vyras priartina savo penį prie moters vaginos - štai ir viskas. Tai buvo keista, bet tas berniukas tikino, kad būtent taip viskas ir vyksta“.

4. „Kartą pamačiau trumpą N-18 filmo epizodą. Supratau tiek, kad suaugusieji nusirengia ir gulasi vienas ant kito. Tėvas panikoje staigiai perjungė kanalą, todėl nepamatęs visko iki galo nusprendžiau, kad tai ir yra seksas. Galbūt jeigu tėtis nebūtų taip staigiai puolęs prie televizoriaus, net nebūčiau įsiminęs šio epizodo“.

5. „Nežinau iš kur tai ištraukiau, galbūt pamačiau per televizorių, bet vaikystėje įsivaizdavau, kad suaugusieji liečiasi sėdmenimis ir tai yra seksas“.

6. „Mano draugo tėtis buvo gydytojas ir parodė man medicinos knygą, kurioje buvo nupiešta nuoga moteris. Pamačiau visą vaizdinę informaciją apie moters lytinius organus ir man dar ilgai sukosi galvoje, kodėl moterys atrodo visai kitaip, nei vyrai. Tuomet dar nemokėjau skaityti ir negalėjau visko iki galo išsiaiškinti“.

7. „Dar prieš pamatydamas, kaip iš tiesų atrodo vagina, buvau įsitikinęs, kad pas mergaites ten yra dvi skylutės ir labai pergyvenau, kad kai ateis laikas, pataikysiu ne ten, kur reikia“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Netradicinės vietos intymiems malonumams: pavojai, po kurių gali tekti stipriai gailėtis (3)

Seniai susituokę vyras ir žmona norėdami paįvairinti savo seksualinį gyvenimą dažnai tam pasitelkia įdomias, netradicines vietas. Tai jie daro specialiai ir apgalvotai. Tačiau paaugliai ar dar su tėvais gyvenantys jauni žmonės dažnai būna priversti suktis iš situacijos ir ieškoti vietos savo meilei išreikšti.

Patikima apsauga nuo nėštumo: išsiaiškink, kokios priemonės tau tinkamiausios

Dėmesys seksualinei sveikatai, tinkamas apsaugos nuo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų pasirinkimas rodo asmens brandą ir atsakomybę tiek už save, tiek už savo antrąją pusę. Svarstai, kokias kontraceptines priemones pasirinkti, kad būtum rami ir užtikrinta dėl savo sveikatos saugumo?

Vienos nakties nuotykiai: pavojai, patarimai ir neįtikėtini faktai

51 proc. moterų mano, kad seksas be meilės nėra blogas dalykas, tačiau tik pusė jų po vienos nakties nuotykio jaučiasi gerai ir nesigaili. Kitas aplanko jausmas, jog jomis pasinaudojo, apima pyktis ir liūdesys. Vis dėlto smalsumas dažnai nugali – net 45 proc. amerikiečių yra išbandę vienos nakties nuotykį. Liūdniausia, jog net trečdalis jų rizikavo ir į vienos nakties nuotykį nėrė be jokios kontraceptinės priemonės, nors kitą rytą atsisveikino su partneriu ir išėjo į skirtingas puses – grįžo pas šeimas, draugus ar į vienišės namus.