Gundymo gudrybės: kaip atkreipti į save jo dėmesį

Viliojimas – tai žaidimas. Ir prasideda jis ne nuo lovos ar pirmo bučinio, o nuo pirmo žvilgsnio. Beje, nuo jo galima patirti ne ką mažesnį malonumą, nei nuo rezultato, dėl kurio viskas ir prasidėjo.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Flirtas prasideda nuo žvilgsnio, vyrai įsimyli atvaizdą, nes pirmoje vietoje jiems – fizinis patrauklumas, kuris, beje, ne visada atitinka grožio standartus. Grožio samprata vyro pasąmonėje susiformuoja dar vaikystėje ir didelę įtaką tam turi motinos ar kitos, tuo metu jo gyvenime reikšmingos moters įvaizdis. Todėl nesąmoningai kiekvieną savo gyvenime sutiktą moterį vyrai spraudžia į šio „etalono“ rėmus.

Manai, seksualumas - tai gili iškirptė ir trumpas sijonas? Labai jau paviršutiniška! Kur kas svarbiau, kokius signalus siunčia tavo veidas. Ne veltui raudonos lūpos laikomos seksualumo simboliu. Pasąmonėje vyrams raudonos lūpos, parausvinti skruostai ir išraiškingos akys asocijuojasi su seksualumu, mat susijaudinus kraujas plūsteli į skruostus, lūpos gundančiai parausta ir prasiveria, o akys pradeda blizgėti. Taigi tinkamas makiažas gali tapti labai galingu ginklu. Tik nereikia persistengti: viskas turi atrodyti kuo natūraliau. Patarimas tau: išorinius akių kampučius paryškink tamsiau, o vidinius patepk šviesiais šešėliais - taip akys atrodys didesnės ir labiau spindinčios. Dažydamasi lūpas, šiek tiek blizgio užtepk tik ties pačiu lūpų viduriuku. Ir nepamiršk šiek tiek parausvinti skruostų, kad veidas atrodytų gyvybingas.

Be abejonės, svarbi ir apranga. Kalbant apie vyrų gundymą, vertėtų vadovautis viena taisykle: palik erdvės ir vyriškai vaizduotei. Seksualios moters apranga žadina fantaziją, priverčia vyrą vaizduotėje matyti “savo svajonių moterį”. Jei nori išryškinti savo krūtinę ir apsivilkti atvirą palaidinę, tuomet rinkis uždarą apatinę aprangos dalį, antraip atrodysi tiesiog vulgariai, bet ne seksualiai. Dar vienas svarbus dalykas - mažyčiai akcentai, padedantys atkreipti vyro dėmesį. Jei pasipuoši palaidine su vidutinio gilumo iškirpte, tačiau ant kaklo užsisegsi grandinėlę su pakabuku, nusileidžiančiu ties krūtimis - nei vienas vyras negalės atitraukti žvilgsnio nuo tos vietos.

Jei didžiuojiesi savo kojomis ar užpakaliuku, rinkis ne trumputį sijoną, o tiesiog aptemptą. Bet ne pačiame sijone iš tiesų slypi gundymo gudrybės, o tavo eisenoje. Nuo praeinančios moters turi sklisti galingas energetinis užtaisas. Žingsniai tvirti, tačiau plastiški, gundanti moteris neskuba, o tarsi plaukia. Būtent dėl to dauguma vyrų tiesiog dievina aukštakulnius, juk su jais moteris savaime pasitempia, o eisena kardinaliai pasikeičia.

Dar vienas labai svarbus dalykas - tavo kvepalai. Išorė padeda pritraukti dėmesį, tačiau kvapas gali priversti geisti. Ar tau yra buvę taip, kad užuodus malonų vyriškų kvepalų aromatą, pajauti nestiprų aistros antplūdį? Vyrus kvapai veikia dar stipriau. Kvapai labai stipriai veikia žmogaus pasąmonę, todėl malonus ir subtilus kvepalų aromatas, sklindantis nuo moters kūno, gali ne tik priversti giliau įkvėpti bet kurį vyrą, bet ir įsitvirtinti jo atmintyje. O kvapus iš atminties ištrinti kur kas sunkiau, nei vaizdus!

Patys vyrai teigia, kad nėra nieko labiau jaudinančio, nei gaivumo kvapas. Aromatas, primenantis ką tik iš dušo išlipusios moters kvapą, sukelia norą prisiliesti, paglostyti, mylėtis. Panašiai veikia ir kiti natūralūs kvepalai, pavyzdžiui, braškių, arbūzo ar persikų kvapo. O štai „sunkesni“ ir „aštresni“ kvapai, kuriuos įprastai renkasi vyresnio amžiaus moterys, daugumai vyrų asocijuojasi su moters šaltumu ir neprieinamumu.

Jis tave jau nužiūrėjo, todėl metas parodyti, kad ir tu jį pastebėjai. Kūno kalbos specialistai tvirtina, kad žmogaus susidomėjimą išduoda šiek tiek į šoną pakreipta galva. Išbandyk paprastą triuką (prieš tai gali pasitreniruoti prieš veidrodį). Galvą truputėlį nuleisk žemyn, tuomet tarsi iš padilbų pakelk akis ir žvelk tiesiai į tave dominantį vyrą. Vos vos pakreipk galvą ir tik nežymiai šyptelėjusi droviai nuleisk akis žemyn. Tuomet gali veidą pasukti šiek tiek į šoną, tarsi vengdama pakartotinio kontakto ir pirštų galais švelniai paliesk savo kaklą. Akių kontaktas turi trukti vos kelias sekundes.

Pirmasis etapas įveiktas. Tu padarei viską, kad atkreiptum jo dėmesį ir užmegztum kontaktą, dabar metas artimesnei pažinčiai. Tik štai bendravimo su vyrais subtilybių išmokti per vieną dieną nepavyks. Tačiau bent pirmai pažinčiai turime tau patarimą, kurį tikriausiai puikiai žinai ir pati. Ar juo naudojiesi - jau kitas klausimas. Vyrai mėgsta paslaptingas, tačiau ne drovias moteris. Gundanti moteris išlieka nepasiekiama. Tiksliau, moka vienu metu būti ir artima ir nepasiekiama. Ji lengvai leidžiasi į kontaktą, tačiau iki paskutinės akimirkos vyras negali būti tikras, kad jam pavyks šią moterį visiškai užvaldyti. Kaip sako anglai: “Jei ledi sako “ne”, vadinasi “galbūt”. Jeigu ledi sako “galbūt”, tai reiškia “taip”. Jeigu ledi sako “taip”, tai ji ne ledi”.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!