„Gera lovoje“ vyrų akimis: kokių moterų jie nori?

Kad ir kiek pačios sau kartotume, kad santykiuose tikrai ne seksas svarbiausia, savo vyrams lovoje visos norime būti nepakartojamos. Iš spėliojimų, ko gi tie vyrai nori, naudos mažai, todėl ėmėm ir paklausinėjom.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vytas, 32 metai: Atsipalaidavusi. Kai buvau jaunesnis, stengdavausi išbandyti kuo daugiau pozų, nes maniau, kad nuo to priklauso, ar pasirodysiu patyręs. Dabar juokinga ir gėda, bet kai su draugais aptarinėdavom merginas, buvo tik du variantai: gera arba guli kaip lenta. Kai susipažinau su vyresne moterimi, pirmas mūsų kartas buvo paprastoje misionieriaus pozoje, be jokių eksperimentų ir vaidinimų. Bet ta moteris buvo tokia atsipalaidavusi ir taip mėgavosi kiekvienu judesiu, kad daugiau nieko ir nereikėjo! Todėl taip, atsipalaidavimas. Su moterimi, kuri mėgaujasi seksu, lovoje negali būti blogai.

TAIP PAT SKAITYK: Misionieriaus poza kitaip: ką galėtum išbandyti?

Tadas, 34 metai: o į šitą klausimą įmanoma atsakyti? Pavyzdžiui, viena lovoje gali būti labai švelni ir moteriška, o kita – laukinė. Man patiktų ir viena, ir kita, nors čia visiškos priešingybės. Bendrai žinau! Įvairovė – va ko reikia! Jeigu moteris visada elgsis vienodai – kažkada pasidarys nuobodi. Bet tą patį aš taikyčiau ir vyrams.

Domas, 22 metai: drąsi, nebijanti eksperimentų. Šiaip lengviau būtų pasakyti, kokia moteris lovoje neturėtų būti. Pasakyt? Man labai nepatinka, kai merginos iš anksto nusiteikusios prieš kokį nors dalyką, nors net nėra to bandžiusios. Gal ir nebūtina visko bandyti, jei nenori, bet tokiu atveju galima normaliai pasakyti, o ne „fu, nesąmonė“. Tokiai merginai bijočiau papasakoti bet kokias savo fantazijas.

Janas, 29 metai: tobula moteris ta, kuri stengiasi pamaloninti savo vyrą ir negalvoja, kad daro jam paslaugą. Tik tiek.

TAIP PAT SKAITYK: 5 priežastys, kodėl vyrams tu neįdomi

Nerijus 27 metai ir Simas 26 metai:
Simas: visos moterys geros lovoje, jeigu šalia geras vyras!
Nerijus: man yra tekę sutikti ir nelabai gerų, tai aš – blogas vyras?
Simas: ne, tai jei kalbame apie vienos nakties nuotykį, tuomet nesiskaito. Pirmas kartas išvis retai kada būna „vau“. Bet jeigu ilgalaikiai santykiai ir moteris vis tiek bloga lovoje, vadinasi kažkas negerai su jos vyru, kad nesugeba parodyti, kas jam patinka ir ko jis norėtų.
Nerijus: hm. Gal ir taip. Reikia laiko, kol pripranti vienas prie kito, prisitaikai…

Virgis, 36 metai: man patinka, kai moteris rodo iniciatyvą, bet neagresyviai, o taip subtiliai. Kitaip tariant, kai parodo, kad ji nori sekso, o ne laukia, kol ją „paims“. Apskritai – gundymas yra stipriausias moters koziris, tik kažkaip dauguma moterų jį pamiršta.

Jotautas, 34 metai: svarbiausia ne technika, o mokėjimas save pateikti. Žinot, yra tokia Dita von Teese. Man asmeniškai ji nėra gražuolė, ne mano skonio moteris, bet jos judesiai – tobulas moteriškumo atspindys. Jei tokia moteris pražingsniuotų gatvėje – kiekvienas vyras atsisuktų pažiūrėti. O lovoje tas pats: visą darbą turi atlikti vyras, o moteris turi jį „užvesti“.

TAIP PAT SKAITYK: Tobula moteris pagal vyro Zodiako ženklą

Rokas, 29 metai: kažkada turėjau apkūnią merginą, kuri visai nekompleksavo dėl savo išvaizdos ir lovoje buvo „ohoho“. Dar man labai patiko, kad ji nebijo pasakyti, ko nori. Turbūt tai buvo geriausia mergina mano gyvenime. Ne turbūt, o tikrai.

Erikas, 30 metų: jeigu žiūrėti iš techninės pusės, tai lanksčios merginos visuomet geresnės. Jos tiesiog gali daugiau. Bet jeigu mergina nėra labai lanksti, ji nebūtinai prasta lovoje. Galima tai kompensuoti kitais būdais. Pavyzdžiui, jeigu merginos gražus, seksualus kūnas, tai daugiau dėmesio atkreipi būtent į tai, o ne ką jinai sugeba lovoje. Aišku, kiekvienam vyrui patinka oralinis seksas. Jeigu merginai patinka oralinis – jau didelis privalumas.

Donatas, 24 metai: gera ta, kuri stebina, neturi tabu ir priverčia negalvoti apie kitas!

Meilė

Netradicinės vietos intymiems malonumams: pavojai, po kurių gali tekti stipriai gailėtis (2)

Seniai susituokę vyras ir žmona norėdami paįvairinti savo seksualinį gyvenimą dažnai tam pasitelkia įdomias, netradicines vietas. Tai jie daro specialiai ir apgalvotai. Tačiau paaugliai ar dar su tėvais gyvenantys jauni žmonės dažnai būna priversti suktis iš situacijos ir ieškoti vietos savo meilei išreikšti.

Patikima apsauga nuo nėštumo: išsiaiškink, kokios priemonės tau tinkamiausios

Dėmesys seksualinei sveikatai, tinkamas apsaugos nuo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų pasirinkimas rodo asmens brandą ir atsakomybę tiek už save, tiek už savo antrąją pusę. Svarstai, kokias kontraceptines priemones pasirinkti, kad būtum rami ir užtikrinta dėl savo sveikatos saugumo?

Vienos nakties nuotykiai: pavojai, patarimai ir neįtikėtini faktai

51 proc. moterų mano, kad seksas be meilės nėra blogas dalykas, tačiau tik pusė jų po vienos nakties nuotykio jaučiasi gerai ir nesigaili. Kitas aplanko jausmas, jog jomis pasinaudojo, apima pyktis ir liūdesys. Vis dėlto smalsumas dažnai nugali – net 45 proc. amerikiečių yra išbandę vienos nakties nuotykį. Liūdniausia, jog net trečdalis jų rizikavo ir į vienos nakties nuotykį nėrė be jokios kontraceptinės priemonės, nors kitą rytą atsisveikino su partneriu ir išėjo į skirtingas puses – grįžo pas šeimas, draugus ar į vienišės namus.