Geismas nenori laukti

 (1)
Ką daryti, kai negalima, bet labai to norisi, čia ir dabar, judrioje miesto gatvėje? Bėgti su mylimuoju už atokesnio kampo? Ieškoti artimiausio viešbučio?
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nemokami ekstremalumai

Iškvotus įsimylėjėlių poreles paaiškėjo: viena populiariausių vietų seksui miesto centre – skverai bei parkai. „Aistros lova tapo ant žemės pakloti vaikino marškinėliai. Jie šiek tiek sumažino nepatogumą – nugarą badė šakos“, – prisipažįsta parke tai dariusi Giedrė. Nepakeičiama klasika – seksas automobilyje, nutupdytame atokesnėje gatvelėje. Na, o neturintieji automobilio sako buduarais paverčiantys laiptines bei liftus. Sutik: pozų laiptinėje sudėtingumo lygis ne ką mažesnis nei pozų automobilyje, be to, antisanitarinės sąlygos ir įsiutę kaimynai gali meilę akimirksniu nutraukti. Dauguma laiptinių miesto centre saugomos kodinėmis spynomis, tačiau kai nori pasimylėti, ši kliūtis – tik juokai. „Spynas lengva įveikti“, – aiškina Ligita.

Dar viena ekstremali visiems prieinama vieta meilei – kavinių bei klubų tualetai. Kai kurios merginos įsižeidžia, jei vaikinai pasiūlo pasimylėti tualete. „Labai vulgaru, fe“, – purto galvą Ligita. Tačiau kitos, praktiškesnės, pašnekovės sutinka: tualetas – ganėtinai patogi, sausa ir šilta vieta. Kabinoje galima išbandyti naujų pozų, greta ir vandens čiaupas, servetėlės... Tik patartina į tualeto kabiną nelįsti, jei ji vienintelė, nes užsižaidus kyla rizika labai supykdyti klubo apsaugą. Tokiais atvejais klientas nebėra visada teisus. Tiesa, sunku apsispręsti ir pas mane ar pas tave – kitaip tariant, į vyrų ar į moterų tualetą griūti? „Vyrų tualete geriau, ten visada mažiau liaudies, – tikina Jovita. – Vaikinai retai smunka į tualetą pasikalbėti, jiems nereikia gražintis akių ar lūpų“,

Tai puiku! Seksas viešoje vietoje visais laikais buvo stiprus, neįprastas išbandymas. Du įsimylėjusius žmones jis labai suartina, paverčia sąjungininkais. Ir prisimenamas romantiškai, net jeigu ypatingo malonumo nebuvo. Žinoma, yra dar vienas pranašumas: minimalios išlaidos.

Tai nieko gero! Pats didžiausias sekso viešoje vietoje trūkumas – veiksmų neapibrėžtumas. Orgijos nesukelsi, nepašūkausi iš malonumo (juk svarbu praeivių ausų būgneliai, ar ne?) – seksas greitas ir tylus. Be to, jokio komforto: dušo, rankšluosčio, švarių drabužių. Antra, jus vis tiek kas nors pamatys arba išgirs: ežiai, šikšnosparniai, praeiviai, policija. Jeigu erotinių žaidimų liudininkais taps vaikai, mamos kaipmat iškvies policiją, o tada nepasiteisinsite, kad po krūmu jus pakirto avitaminozė, – teks mokėti baudą, o jei neturėsite pinigų, būsite įkinkyti į viešuosius darbus. Žinoma, baudos (nuo kelių šimtų iki kelių tūkstančių litų) už seksą viešoje vietoje Lietuvoje taikomos labai retai, nes porelės nuo liudininkų sprunka. Tik nedarykite to užsienyje – musulmoniškose šalyse galite prisišaukti policiją viešoje vietoje vien pasibučiavę. Lietuvoje viešai bučiuotis niekas netrukdo. Ne tik netrukdo – stengiasi nepastebėti. Tiesa, piktdžiugiški jūsų meilės liudininkai mobiliaisiais gali slapta užfiksuoti pikantiškiausius vaizdelius ir sumesti į internetą.

Brangūs nepatogumai

Jeigu kuris nors iš judviejų negali po sekso apsieiti be dušo, meilės seansas pakrūmėje netinka. Išeitis – viešbučio kambarys. Vienuose viešbučiuose net už kelias valandas teks mokėti kambario paros kainą, kituose taikomas pusdienio tarifas. Para (ar pusdienis) kukliame, bet tvarkingame sostinės viešbutyje ir valanda bute kainuoja panašiai – nuo 150 iki 300 litų (priklausomai nuo rajono). Kelioms valandoms nuomojamų butų skelbimų apstu internete, tokias paslaugas teikia ir kai kurios nekilnojamojo turto agentūros, artimiausių viešbučių adresus lengva sužinoti paskambinus kuriuo nors informacijos paslaugų numeriu.

Tai puiku! Žaidimą paskui hormonus galite pradėti jau kopdami laiptais į butą ar viešbučio kambarį. Mokamos vietos idealiai tinka ilgų meilės preliudijų gerbėjams. Skirtingai nei liftuose ir laiptinėse, išnuomotuose kambariuose galima patogiomis sąlygomis užsiimti visaverčiu seksu – išbandyti visas trokštamas pozas nesibaiminant praeivių, policininkų, netrukdomiems nei kritulių, nei vėjo.

Tai nieko gero! Seksas specialiai tam skirtose vietose viešesnis, nei gali įsivaizduoti. Praeiviai skvere nesitiki išvysti lytinio akto, todėl dalis jų skubėdami nė nesidairo, kas aplink vyksta, o kai išsinuomosite plotą kelioms valandoms, visiems bus aišku: atėjote ne televizoriaus žiūrėti. Lyginant su viešbučiais, butuose daugiau erdvės ir privatumo, atsidžiaugus vienam kitu netgi yra kur išeiti pasigrožėti panorama, tačiau jei sugalvosite, kad valandos per maža, arba 15 minučių pavėluosite  grąžinti raktus, teks mokėti ir už kitą valandą. Apskritai daugeliui merginų vien žodis išsinuomosime kalbant apie seksą slopina aistrą, ypač jautrios asmenybės praranda šį jausmą ilgam. Kokia gali būti aistra specialiai tam skirtoje vietoje, už kurią reikia sumokėti griežtai nurodytu tarifu? „Mylėdamasi nė garselio neišspaudžiau, nes viešbučio sienos kartoninės“, – guodėsi viena mergina. „Bent jau būtume apsistoję prie oro uosto. Leidžiantis lėktuvams negirdėti aimanų“, – antrino jai viešbučio kambariu nepatenkintas draugas.


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.