Geismą žadinantys ingredientai, atkeliavę tiesiai iš Japonijos

JAV sklando anekdotinė istorija apie vieną meilės ištroškusią šeimininkę. Ji kažkur perskaitė, kad norint pagerinti vyro potenciją reikia paruošti patiekalą iš ėriuko sėklidžių, trintų austrių kiautų ir gaidžio uodegos plunksnų.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nežinoma, kaip ji privertė vyrą visa tai suvalgyti, tačiau istorija baigėsi ne meilės guolyje, o ligoninės lovoje — vyrui buvo diagnozuotas ūmus apsinuodijimas.

Senosiose meilės magijos patarimų knygose būta ir daug egzotiškesnių nei šis patiekalų bei gėrimų. Maistą buvo siūloma gardinti mylimojo krauju, sumaišytu su juodos kumeliuko kaktos odos pelenais, skruzdėlių apgraužtos rupūžės kairiosios pusės skeleto kauleliais, balandžio širdimi, žvirblio smegenimis, mylimojo plaukais, menstruacijų krauju ir netgi... iš kapų vogtais negyvėlio kaulais.

Dar visiškai neseniai buvo manoma, jog puikių afrodiziakų savybių būdinga milteliams, pagamintiems iš raganosio rago. Jeigu mokslininkai nebūtų paneigę šio mito, raganosiais dabar galėtume grožėtis tik paveikslėliuose.

XX amžiaus pradžioje garsusis psichoanalitikas Sigmundas Freudas rašė: “Ligi šiol tikima viduramžių legendomis, jog kai kuriems maisto produktams būdinga afrodiziakų savybių. Pavyzdžiui, žaliai mėsai, žaliems kiaušiniams, gyvulių sėklidėms, pipirams, mėtoms, morkoms ir netgi petražolėms. Bet iš tikrųjų daug veiksmingesni stimuliatoriai yra moliūgų sėklos, džiovinti vaisiai, riešutai, grybai, dilgėlės ir kvietinių miltų gaminiai”.

Pritardami S.Freudo mintims, knygos “Lyčių paslaptys” autoriai Nikas Douglasas ir Penny Slinger teigia, jog geriausias šių dienų afrodiziakas — sveika ir kuo įvairesnė mityba: “Rinkdamiesi tik šviežius produktus ir kuo dažniau juos kaitaliodami gausite visų organizmui būtinų medžiagų. Tada nereikės jokių specialių afrodiziakų”.

Ką daryti? Pažiūrėk, ką tau su mylimuoju siūlo restorano “Tokyo” kulinarijos meistrai. Japonų patiekalai — vieni sveikiausių pasaulyje, be to, jiems būdinga ir geismą žadinančių savybių.

Love Sushi - suši užkandėlė iš šviežios lašišos ir žuvų skraiduolių ikrų

Afrodiziakai: wasabi krienai ir marinuotas imbieras.

Dažniausiai suši ritinėliai patiekiami su wasabi krienais ir marinuotu imbieru. Suši ritinėliai mirkomi krienų bei sojų padaže. Pasak japonų, wasabi krienai sušildo kūną bei jausmus: gerina virškinimą, medžiagų apykaitą, aktyvina kraujotaką, stiprina imuninę sistemą. Panašių savybių būdinga ir imbierui, iš kurio “Tokyo” meistrai patiekaluose išdėlioja rožės žiedus. Imbieras atgaivina burnos ertmę, todėl juo užkandama po kiekvieno suši ritinėlio — taip pasirengiama pajusti vis kitokį skonį.

Ebi Notiriaki - keptos tigrinės krevetės su daržovėmis ir tiriaki padažu

Afrodiziakai: krevetės.

Ilgai manyta, kad jūros gėrybėse gausu stimuliuojamųjų medžiagų. Deja, moksliškai tai nėra įrodyta. Žinoma tik tiek, kad krevetėse gausu maistinių baltymų, todėl jas mėgstantiesiems energijos neturėtų stigti.

Ebi Gohan - kepti japoniški ryžiai su jūros gėrybėmis ir japoniškais šiitake grybais

Afrodiziakai: šiitake grybai.

Japonijoje šie grybai vadinami imperatoriškaisiais. Tokios pagarbos jie nusipelnė dėl jiems būdingų nepaprastų savybių. Japonų teigimu, šiitake grybai grąžina jaunystę, ilgina gyvenimą. Iš tiesų — jie stiprina imuninę sistemą, stimuliuoja širdies veiklą, mažina nuovargį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.