Geidžiu kitų vyrų, bet myliu ir dabartinį

 (57)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Su vaikinu draugaujam ilgiau nei du metus. Iš pradžių viskas buvo labai puiku, tačiau jau metai laiko, kai aš nebejaučiu jam jokio prisirišimo. Pradėjo traukti kiti vaikinai, dingo noras mylėtis, tiesiog su juo nebeįdomu. Širdyje jaučiu, kad jį dar tikrai myliu, nes vien mintis apie santykių nutraukimą žudo.

Praėjusį savaitgalį išlėkiau susitikti su kitu, vaikiną palikusi toliau švęsti draugo gimtadienio. Grįžusi jo neradau. Širdimi jaučiau, kad tuoj mirsiu, o mintyse svarsčiau, ką aš su juo dar išvis veikiu, jei taip manimi nepasitiki ir daro tokias nesąmones. Bijau, kad man atšalus ir su juo mažiau bendraujant, jis gali susirasti kitą ir tiesiog paliks mane.

Pati esu be galo pavydi ir neįsivaizduoju ką jam padaryčiau, bet kai pati lakstau su kitais susitikti, jaučiuosi gerai. Puikiai suprantu, kad labai negerai griauti savo ir jo gyvenimus apgaudinėjant, tačiau nežinau ką daryt, kad viskas susitvarkytų į gerąją pusę. Esu įsitikinusi, kad jis mane myli labiau už viską. Gyvename kartu, todėl nėra sunku žinoti ar jis turi kitų merginų, ar ne. Bet pati slapstausi susirašinėdama su kitais, vaidinu, kad man įdomu su juo diskutuoti jam svarbiais klausimais. Esu neviltyje... Padėkit, nes jaučiu ilgai šitaip neištversiu“.

ATSAKO SANTYKIŲ EKSPERTĖ
Inga Aukštakojienė
Tobulasjausmas.lt autorė

Iš laiško matyti, kad tave kankina dviprasmiški jausmai: meilė ir abejingumas, noras gyventi poroje ir būti laisva. Taip yra dėl to, kad iš vieno žmogaus negauni visko ko tau reikia: meilės, aistros, susižavėjimo, intrigos, įdomumo ir pan. Tačiau tu aiškiai suvoki, kad jį myli ir nenori jo prarasti. Bet tuo pačiu negali išsižadėti potraukio slapta bendrauti su kitais. Ir netgi supranti, kad pati tokio mylimojo elgesio netoleruotum.

Reikalas tame, kad dažnai santykiuose ateina toks momentas, kai partneris tampa savaime suprantamu dalyku. Tu pažįsti žmogų nuo A iki Z ir jis jau negali tavęs niekuo nustebinti. Vieni žmones suvokia, kad tai yra normalu, kiti pradeda manyti, kad partneris jau nebejaudina: „Galbūt aš jau nebemyliu, gal man reiktų kažko geresnio“ ir panašiai.

Taip nebūna, kad pasirinktas partneris visą gyvenimą tenkintų 100 proc. Tai normalu ir taip turi būti tam, kad gyvendami su kitais žmonėmis galėtumėme kažko išmokti ir patobulėti. Jei viskas tenkintų ir nebūtų jokių iššūkių, problemų ar kliūčių, gyvenimas būtų tiesiog nuobodi rutina.

Vieni partnerystėje mokosi pakantumo, atlaidumo, kiti mokėjimo mylėti, dovanoti save, treti – atsisakyti savo ydų. Tų pamokų, kurias gaunam per likimo mums siųstus žmones, sąmoningai nesuvokiam, bet tai tikrai vyksta. Kiekvieni santykiai mus kažko išmoko. Vienus išmoko vertinti tai ką turi, kitus – gerbti save, treti gal suvokia, kad apskritai jie nėra sukurti monogamiškiems santykiams.

Kodėl aš visa tai pasakoju? Noriu, kad suprastum, jog kitas partneris neišspręs šios tavo nuobodumo problemos. Santykių pradžia visada būna įdomi ir intriguojanti. Judviejų su esamu draugu irgi kažkada tokia buvo. Problema slepiasi ne jame, o tavo asmenybės poreikyje patirti avantiūrą ar įdomumą sukeliančią intrigą. Manau ši problema išsispręstų, jei tavo gyvenime atsirastų įdomi papildoma veikla. Arba darbas, kuriame tu pasisotintum visų tų intrigų, iššūkių ir noro siekti kažko daugiau. Tokiu būdu darbe realizuotum savo poreikius ir ta naminė ramybė dabartinio partnerio glėbyje tau būtų tai, ko labiausiai ir reiktų dienos pabaigoje.

Dar norėčiau, kad suprastum, jog daugelis merginų norėtų pasikeisti su tavimi vietomis. Kiekviena mergina ir moteris svajoja turėti tokį žmogų, šalia kurio jaustųsi emociškai saugi ir mylima. Ta ramybė, kurią skleidžia tavo draugas (kurią tu vadini neįdomia nuobodybe) yra daugelio žmonių svajonė – turėti partnerį, kuris moka mylėti, nereikalauja to, ko negali jam duoti ir vertina tave kaip savo gyvenimo partnerį.

Dažniausiai žmonės skundžiasi, jog partnerystėje būna išvarginti nuolatinių pykčių, dramų, pavydo scenų, psichologinio teroro ir t.t. Tokie žmonės skaitydami tavo laišką pasukiotų pirštą prie tavo smilkinio, nes turėdama mylimą ir mylinti vyrą tu nemoki jo vertinti. Tad pamąstyk, ar verta žaisti su likimu ir laukti kol gyvenimas privers tave išmokti vertinti tai, ką turi? Ar geriau pačiai susivokti ir išmokti branginti žmogų kurį myli, kuris myli tave ir kurio nenori prarasti.

Jei nežinai kaip pasielgti susiklosčiusioje situacijoje, ar nesupranti kodėl vienaip ar kitaip elgiasi tavo antra pusė, siųsk savo problemos aprašymą mums arba rašyk tiesiogiai Ingai. Į visus skaitytojų klausimus bus atsakyta COSMO portale ar privačiai į pateiktą el.paštą.

Klaida. Jūsų naršyklė nepriima sausainėlių (cookies).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.

Santykių trukmės testas: paskaičiuok, kiek metų judu būsite kartu

Ar įmanoma iš anksto apskaičiuoti, kiek laiko būsi kartu su savo dabartiniu savo partneriu? Tokį klausimą iškėlę leidinio „The Telegraph“ atstovai kreipėsi į mokslininkus ir paprašė jų sukurti meilės formulę.

Septynios vyro frazės, kurios išduoda jo melą

Kartais suprasti, kad esi apgaudinėjama, ne taip jau paprasta. Ypatingai, jeigu visa galva pasinėrei į santykių pradžios euforiją ir nenori net galvoti apie tai, kad šalia tavęs - tikras niekšelis. Nebūk naivi ir nepraleisk pro ausis to, ką jis tau sako - kai kurios frazės išduoda jo melą!