Esi vieniša? Atsakymų ieškok ant savo delno

Chiromantija gali atsakyti į kai kurios kiekvienai aktualius klausimus, susijusius su mūsų ateitimi. Pažvelk į savo delno linijas ir sužinok, ką jos pasakoja apie tavo meilės reikalus.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Šį kartą mums svarbiausia bus širdies linija. Suglausk delnus taip, kad pirštai būtų viename lygyje, o tuomet pasižiūrėk, kaip atrodo abiejų delnų širdies linijos: jos susijungusios, o gal viena yra aukščiau nei kita?

JEI ABI LINIJOS SUSIJUNGIA

Jei abi linijos ant tavo delnų susijungia, kaip parodyta paveikslėlyje, tavo šansai sukurti tvirtus ir ilgalaikius santykius labai dideli. Esi taktiška, racionali, moki nepasiduoti emocijoms ir ieškai kompromisų sudėtingose situacijose - būtent šios savybės tau labiausiai padeda. Vertini šalia tavęs esantį žmogų, tačiau nesi linkusi aukotis ir nepamiršti pasirūpinti pačia savimi. Tai - teisingas požiūris.

LINIJA ANT DEŠINĖS RANKOS AUKŠČIAU

Toks linijų išsidėstymas reiškia, kad tu savo gyvenimą turėtum susieti su brandžia asmenybe. Įprastai žmonės, turintys tokį širdies linijų išsidėstymą, yra labai laisvi ir nemėgstantys gyventi pagal taisykles. Nieko nuostabaus, jei ir tavo gyvenime netrūksta audringų nuotykių bei permainingų santykių. Tu unikali asmenybė, turinti savo požiūrį į gyvenimą, tad ir taisykles kuri pati, o ne prie jų taikaisi. Vis dėlto santykiuose tenka ieškoti kompromisų. Su laiku to išmokstama, tačiau šalia esantis brandus ir ramus žmogus galėtų būti puiki atsvara tavo laisvai sielai.

LINIJA ANT KAIRĖS RANKOS AUKŠČIAU

Toks linijų išsidėstymas reiškia, kad santykiai nėra tavo prioritetų sąrašo pradžioje. Įdomu tai, kad tu - labai komunikabili asmenybė. Aplinkiniai neabejotinai tave pavadintų ekstraverte, tačiau būti vienumoje tau neretai kur kas maloniau. Esi labai įdomi, trauki aplinkinius kaip magnetas. Ir partnerio ieškai panašaus į save - aktyvaus, ryžtingo, turinčio savo nuomonę. Tačiau nemėgsti savęs varžyti įsipareigojimais ir visais įmanomais būdais stengiesi išsaugoti savo asmeninę erdvę. Tad tavo gyvenime gali būti tik tas žmogus, kuris mokės tave mylėti ir paleisti tuo pačiu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tapau paleistuve, išardžiusia dvejas santuokas (1)

Roksana, 33 metų filologė, tikina patyrusi visokiausių meilės konfigūracijų — nuo trikampių iki penkiakampių.

Vienu sakiniu: kaip Zodiako ženklai elgiasi po sekso

Net ir lovoje kiekvienas Zodiako ženklas turi savitų išskirtinumų. Temperamentingieji Avinai vienu raundu neapsiribos, todėl nusiteik visam maratonui. O racionalieji Jaučiai gal ir turės jėgų dar vienam seansui, bet... tikrai neskubės kartoti.

5 įdomūs faktai apie moterišką orgazmą

„Prieš kelerius metus man pasidarė įdomu, kodėl moterų seksualumą taip dažnai vadina paslaptingu. Nejaugi moterys iš tiesų tokios sudėtingos? Ar mes taip tik galvojam, nes atsispiriame nuo vyriško seksualumo?“ - sako amerikietė Sarah Barmack, 3 metus tyrinėjusi moteriško orgazmo fenomeną.

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!