Didžiausios moterų klaidos, daromos santykiuose

 (11)
Atrodo, esate tokie artimi... Tik tas artumas – toli gražu ne amžinos laimės garantas. Klaidos po truputėlį kaupiasi, kol vieną dieną visko būna tiesiog per daug. Pažvelk į savo elgesį iš šalies ir pagalvok, galbūt kažką metas keisti?
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Nemanyk, kad jis niekur neišeis
Taip jau yra, kad laikui bėgant šalia esančio žmogaus priprantame ir pradedame nevertinti, tarsi jo buvimas būtų savaime suprantamas dalykas. Malonios smulkmenos ir dėmesio ženklai, kurie buvo rodomi santykių pradžioje, palaipsniui dingsta. Santykiai perėjo į kitą etapą, tapo brandesni, tačiau tai ne priežastis visai numoti ranka į romantiką. Tokiomis akimirkomis verta pagalvoti, kaip tavo gyvenimas atrodytų kitomis aplinkybėmis, pavyzdžiui, be partnerio. Kaip gyventum, jeigu iš tiesų išsiskirtum? Kuo užsiimtum? Tokiu būdu aiškiau suprasi, ar tas žmogus tavo gyvenime tikrai svarbus. Nemanyk, kad jis niekur nedings. Anksčiau ar vėliau, negaudami dėmesio, visi jo pradeda ieškoti kitur. O kiek pati ištvertum šalia vyro, kuris tau abejingas?

Neprisirišk per daug
Pernelyg priklausomos ir nuolatinio dėmesio bei meilės patvirtinimų reikalaujančios moterys nepririša prie savęs vyrų, o priešingai – juos atstumia. Ar tu mane vis dar myli? Ar tau gera su manim? Kas pasikeis nuo to, kad išgirsi atsakymą? Ir nejaugi manai, kad nemylėdamas jis taip ir pasakys?

Turėk asmeninės erdvės ir duok jos kitam
Nepaskirk savo gyvenimo vien santykiams. Džiaukis ir tomis gyvenimo akimirkomis, kurios nesusijusios su mylimuoju. Norėdama įveikti savo priklausomybę nuo mylimo žmogaus, pirmiausia turi išmokti įveikti baimę jį prarasti. Niekuomet nepamiršk: kuo tvirčiau stengiesi žmogų išlaikyti, tuo labiau jam norisi ištrūkti. O ir pačiai suktis rate it voverei pabos, juk jei visą laiką leisite tik kartu, greitai pajusi monotonijos spaudimą. Kad taip nenutiktų, susigalvok savų užsiėmimų, žinoma, ne namuose. Pradėk lankyti sporto klubą ar baseiną, nueik į SPA centrą, surenk tik mergaičių vakarą ir t.t.

Savo nepasitenkinimą išsakyk partneriui, o ne aplinkiniams
Tos, kurios jau patyrė ilgalaikių santykių skonį, aiškiai įsivaizduoja, ką savo partneryje norėtų „pataisyti“. Nieko keisto, juk idealių žmonių nėra. Problema iškyla tuomet, kai priekaištų sąrašą pradedi aptarinėti su draugėmis, o ne su juo. Blogiausia, kad tavo mylimasis gali net neįtarti, kas tavęs netenkina! Tad gal vis tik geriau būtų savo idėjomis pirmiau pasidalinti su juo? Beje, reguliariai sau mintyse primink, kokios yra teigiamos tavo vyruko savybės. Juk jų tikrai yra, priešingu atveju jūs net nebūtumėte kartu.

Neslopink savo nepasitenkinimo
Atpažinti ilgalaikių santykių trikdžius nesunku, klausimas – ką mes nuspręsime su jais daryti. Ko gero pats pavojingiausias dalykas – laikyti nepasitenkinimą savyje, apsimetant, kad nieko nevyksta. Pasakyk viską iškart, nelaukdama, kol problemos susikaups ir sprogs. Tuomet situaciją pataisyti bus gerokai sunkiau.

Nustok juo abejoti
Tu dažnai nerimauji dėl jūsų santykių perspektyvos? Bijai jiems kaip nors pakenkti, ką nors ne taip padaryti ar pasakyti? Partnerio nuovargyje įžvelgi nedėmesingumo ženklus, nenorą išsaugoti santykius? Jeigu panašaus pobūdžio nerimas užvaldo tave pernelyg dažnai, rizikuoji iš karto dviem dalykais: pradėsi nepasitikėti pati savimi ir nevalgingai savo nerimu užkrėsi mylimąjį. Patikėk, nei viena moteris nesugebės sulaikyti vyro, kuris jau nusprendęs išeiti. Nekankink pati savęs. Jeigu jis norės būti savimi – bus. Pasirinks išeiti – tai jo teisė. Tu verta turėti mylintį vyrą, o ne tą, kurį reikia laikyti pririšus.

Išmok vertinti savo partnerį
Kokią vietą jis užima tavo prioritetų sistemoje? Vaikai pirmoje vietoje? Darbas ko gero ten pat? Suprantama, visada galima rasti logišką ir suprantamą paaiškinimą: vaikai auga greitai ir tau norisi jiems skirti daugiau dėmesio, o ir darbe jautiesi svarbi, reikalinga ir vertinama. Tačiau laikas nenumaldomai bėga, vaikai užauga, dalykiniai žmonės anksčiau ar vėliau išeina į pensiją, o partneriai, nesijausdami santykiuose esantys svarbūs ir vertinami, kaip taisyklė, tokius santykius nutraukia, todėl kad būti paskutinėje vietoje niekas nenori.

Būk jo atrama ir priimk pagalbą
Ne tik moterims, bet ir vyrams reikalinga antroji pusė, į kurią visuomet galima atsiremti. Mokėk išklausyti, dažniau palaikyk, nustok galvoti, kad tavo problemos ir išgyvenimai yra svarbesni, nei jo. Nepamiršk, kad meilė reiškia ne tik džiaugsmingus potyrius, bet ir pagalbą sunkią valandą. Ir atprask visą naštą krauti ant savo pečių. būdamas šalia silpnesnės moters, vyras turi galimybę pasireikšti ir tokiu būdu parodyti savo vyriškumą, kuris, kaip žinia, kiekvienam vyrui yra labai svarbus. Bent trumpam pamiršk kovingąją šūkį „Aš galiu!“ ir suteik vyrui pasitikėjimo avansu, duodama galimybę kažką padaryti ir įrodyti, kad pasaulis laikosi ne tik ant tavo pečių. Leisk jam pabūti galva, bet niekuomet nepamiršk, kad tu esi kaklas, kuris tą galvą sukinėja.

Nustok galvoti, kad gali jį pakeisti
Tu aiškiai žinai, koks tavo mylimasis turi būti. Kurį laiką, kai susitikinėjote, jis atrodė tiesiog nuostabus, tačiau vieną dieną netikėtai pradėjo lįsti įvairiausi „kabliukai“... Tai kaklaraištį ne tokį pasirišo, tai durų tau neatidarė... Smulkmenos, bet kuo toliau, tuo daugiau tu jų pastebi ir kaskart vis labiau įsitikini, kad tas žmogus – visai ne toks, kokio tau reikia. Kas toliau? Abu pasukate skirtingais keliais arba bandai šalinti jo trūkumus, vis dar tikėdamasi paversti jį savo įsivaizduojamu idealu. Tik štai bėda: vyras - ne molis, kurį galima minkyti ir formuoti pagal savo poreikius.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...