Darbe kaip pasimatyme

Žibini akimis į simpatingą kolegą ir kaisti įsivaizduodama, kaip jo kaklaraištį panaudoji erotiškesniais tikslais? Tu – ne viena tokia. Trečdalis viso pasaulio merginų prisipažįsta mezgusios romanus darbo aplinkoje, pusė tokių santykių baigėsi vestuvėmis.
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vis dėlto užmezgusi romaną darbe turi balansuoti tarp jausmingumo ir profesionalumo. Kaip mylėti kolegą nesusigadinant dalykinės reputacijos?

Žavinga! Aštuonias darbo valandas būdami kartu greičiau vienas kitą pažįstate. Santykių pradžioje toks artumas žavi. Štai Monika, užmezgusi draugystę su kolega Mantu, kasdien jautėsi pakylėta ir į biurą keliaudavo su šypsena, nes žinojo: ten ir vėl sutiks mylimąjį. Monikos nebegąsdindavo net viršvalandžiai. Be to, dirbant kartu lengviau planuoti savaitgalio išvykas ar ilgesnes keliones.

Pavojinga! Praleisdami daug laiko kartu rizikuojate įsisukti į rutiną. Darbas – tai vieta, kur derėtų atsiduoti karjerai ir pailsėti nuo santykių, galop suprato Monika. Išblėsus pirmajam susižavėjimui, ją pradėjo erzinti nuolatinis Manto šmėžavimas darbo koridoriais. Jai pradėjo trūkti laiko sau, tad ji ėmė ieškoti dingsčių atšaukti pasimatymus. Mergina jautėsi kalta išsisukinėdama, tačiau žinojo: retesni susitikimai – vienintelis būdas santykiams išsaugoti.

Žavinga! Faktas, kad galop būsite užklupti kolegų ne itin dalykiškai bebendraujantys, jaudina ne mažiau nei fantazija mylėtis viešumoje. Kiekvienai porai pravartu turėti paslapčių – jos teikia santykiams pikantiškumo. Eglė ir Tadas sėkmingai slėpė savo tarnybinį romaną metus. Tai buvo laikas, kupinas geidulingų žvilgčiojimų vienas į kitą ir slaptų bučinių lifte.

Pavojinga! Eglė ir Tadas nė nenutuokė, kad visus tuos metus apie juos sklido apkalbos. Netgi vieną dieną prekybos centre pričiupti susikibę rankomis, jie ir toliau atkakliai slėpė draugystę, šitaip griaudami kolegų pasitikėjimą. Nenuostabu: jei žmogus neigia akivaizdžius įrodymus, galbūt pateikia ir melagingą ataskaitą?

Jolita ir Paulius taip pat slėpė savo jausmus. Neįtardama apie jųdviejų romaną, kolegė Silva pradėjo Pauliui rodyti akivaizdų dėmesį. Štai tau ir kitas moralas: jei nesi atvira su kolegomis, gali tekti graužti iš pavydo pirštus – juk nesmagu stebėti, kaip kolegė atvirai flirtuoja su tavo vaikinu.

Žavinga! Judita ir Giedrius, vienos advokatų kontoros darbuotojai, pasielgė priešingai nei Eglė ir Tadas – pranešė apie savo draugystę kartu dirbantiems kolegoms. Nešvaistydami laiko slapstymuisi, jie dirbo našiau ir kaskart pagirdavo vienas kitą už teisme laimėtas bylas. Neilgai trukus Judita ir Giedrius suprato, kad yra ne tik aistringi meilužiai, bet ir profesionalūs partneriai: jie nusprendė atidaryti bendrą advokatų kontorą.

Pavojinga! Bosas gali manyti, kad darbo metu per daug laiko skiri asmeniniam gyvenimui. Juk turėjai laiko įsižiūrėti kolegą – vadinasi, tą laiką pavogei iš darbo valandų! Nors tavo produktyvumas išliko nepakitęs, gali būti netiesiogiai spaudžiama siekti dar geresnių rezultatų.

Žavinga! Naktiniame klube dirbantį Marijų Rosita matydavo itin retai, be to, ir susitikę jie dažnai norėdavo kalbėtis skirtingomis temomis. Mergina nesijautė laiminga, kol... sulaukė dėmesio iš kartu banke dirbančio kolegos Rimo. Rositos vieniši savaitgaliai belaukiant iš darbo grįžtančio barmeno baigėsi: bendri interesai su bankininku merginą išsyk sužavėjo.

Pavojinga! Rositos ir Rimo santykiai pradėjo blėsti, kai merginai tapo nuobodu nuolat dėl visko sutarti. Panašus požiūris į pasaulį lengvina bendravimą, tačiau skirtingai suvokdami kai kuriuos dalykus jūs kurstote įdomias diskusijas.

Per daug pavojinga! Nekrisk iš meilės žemyn, jei kopei į karjeros viršūnę. Nesvarbu, slėpsite ar viešinsite tarnybinį romaną, įsidėmėk atvejus, kai jausmai kolegai gali tau pakišti koją.

– Susipažink su kompanijos taisyklėmis tarnybinių romanų atžvilgiu. Kai kurios įmonės tokius santykius griežtai draudžia.

– Jeigu tarnybiniai romanai leistini, šiukštu neužmegzk jų su įsipareigojimų kitai moteriai turinčiu vyru – tau bus užklijuota mažų mažiausia intrigantės etiketė.

– Nesiųsk kolegai dviprasmių intriguojamų elektroninių laiškų ar žinučių. Geriausiu atveju apsijuoksi prieš IT skyriaus darbuotojus, blogiausiu – sukelsi pavojų reputacijai.

– Poros kartais konfliktuoja. Nesivaidykite darbe – tai neprofesionalu ir pavojinga abiejų karjerai.

– Intymiai nesiglaustykite kolegų akivaizdoje – tai juos erzina. Įsitikinkite, kad darote tai už uždarų durų.

– Venkite per anksti išsmukti iš darbo vakarėlių. Tai gali užrūstinti kolegas – jeigu žūtbūt norite dingti, darykite tai po vieną.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...