COSMO ringas: kas pirmas kviečia į pasimatymą? (apklausa)

 (16)
Neabejojame – drąsios ir iniciatyvios merginos neretai gauna tai, ko nori. Tik ar visuomet tokia teorija pasiteisina, kai sprendžiame dilemą: kas pirmas kviečia į pasimatymą?
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pasyviai laukdama savojo princo rizikuoji pražiopsoti progą susipažinti su ne tokiu jau drąsiu, tačiau ne mažiau šauniu vyruku. Aktyviai rodydama iniciatyvą bijai, kad būsi pavadinta tik ant kaklo besikariančia nevykėle. Kitaip tariant, atsiduri užburtame rate – lyg ir nori pakviesti vaikiną į pasimatymą, tačiau nedrįsti laužyti stereotipų.

Abiejų lyčių nuomonės šiuo klausimu labai skirtingos. Keli apklausti vaikinai tau pataria atsikratyti visuomenėje nusistovėjusio požiūrio ir pačiai imtis iniciatyvos. Merginos šiuo atveju kaltina vaikinus vyriškumo trūkumu ir skatina nerodyti jiems per daug dėmesio. Visgi su viena išlyga – kartais iniciatyvos rodymas priklauso nuo konkrečios situacijos, taigi vienu iš dešimties atvejų gali vaikiną pirma kviesti ir tu.

O kaip manai tu? Ar išdrįstum pirma skambinti menkai pažįstamam vaikinui su pasiūlymu nueiti į kiną ar pavakarieniauti? O gal taip elgiesi nuolat? Balsuok, komentuok ir dalinkis patirtimi!


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Netradicinės vietos intymiems malonumams: pavojai, po kurių gali tekti stipriai gailėtis (3)

Seniai susituokę vyras ir žmona norėdami paįvairinti savo seksualinį gyvenimą dažnai tam pasitelkia įdomias, netradicines vietas. Tai jie daro specialiai ir apgalvotai. Tačiau paaugliai ar dar su tėvais gyvenantys jauni žmonės dažnai būna priversti suktis iš situacijos ir ieškoti vietos savo meilei išreikšti.