COSMO ringas: kas pirmas kviečia į pasimatymą? (apklausa)

 (16)
Neabejojame – drąsios ir iniciatyvios merginos neretai gauna tai, ko nori. Tik ar visuomet tokia teorija pasiteisina, kai sprendžiame dilemą: kas pirmas kviečia į pasimatymą?
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pasyviai laukdama savojo princo rizikuoji pražiopsoti progą susipažinti su ne tokiu jau drąsiu, tačiau ne mažiau šauniu vyruku. Aktyviai rodydama iniciatyvą bijai, kad būsi pavadinta tik ant kaklo besikariančia nevykėle. Kitaip tariant, atsiduri užburtame rate – lyg ir nori pakviesti vaikiną į pasimatymą, tačiau nedrįsti laužyti stereotipų.

Abiejų lyčių nuomonės šiuo klausimu labai skirtingos. Keli apklausti vaikinai tau pataria atsikratyti visuomenėje nusistovėjusio požiūrio ir pačiai imtis iniciatyvos. Merginos šiuo atveju kaltina vaikinus vyriškumo trūkumu ir skatina nerodyti jiems per daug dėmesio. Visgi su viena išlyga – kartais iniciatyvos rodymas priklauso nuo konkrečios situacijos, taigi vienu iš dešimties atvejų gali vaikiną pirma kviesti ir tu.

O kaip manai tu? Ar išdrįstum pirma skambinti menkai pažįstamam vaikinui su pasiūlymu nueiti į kiną ar pavakarieniauti? O gal taip elgiesi nuolat? Balsuok, komentuok ir dalinkis patirtimi!


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.

Santykių trukmės testas: paskaičiuok, kiek metų judu būsite kartu

Ar įmanoma iš anksto apskaičiuoti, kiek laiko būsi kartu su savo dabartiniu savo partneriu? Tokį klausimą iškėlę leidinio „The Telegraph“ atstovai kreipėsi į mokslininkus ir paprašė jų sukurti meilės formulę.

Septynios vyro frazės, kurios išduoda jo melą

Kartais suprasti, kad esi apgaudinėjama, ne taip jau paprasta. Ypatingai, jeigu visa galva pasinėrei į santykių pradžios euforiją ir nenori net galvoti apie tai, kad šalia tavęs - tikras niekšelis. Nebūk naivi ir nepraleisk pro ausis to, ką jis tau sako - kai kurios frazės išduoda jo melą!