COSMO ringas: kas pirmas kviečia į pasimatymą? (apklausa)

 (16)
Neabejojame – drąsios ir iniciatyvios merginos neretai gauna tai, ko nori. Tik ar visuomet tokia teorija pasiteisina, kai sprendžiame dilemą: kas pirmas kviečia į pasimatymą?
© Žurnalas "Cosmopolitan"

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pasyviai laukdama savojo princo rizikuoji pražiopsoti progą susipažinti su ne tokiu jau drąsiu, tačiau ne mažiau šauniu vyruku. Aktyviai rodydama iniciatyvą bijai, kad būsi pavadinta tik ant kaklo besikariančia nevykėle. Kitaip tariant, atsiduri užburtame rate – lyg ir nori pakviesti vaikiną į pasimatymą, tačiau nedrįsti laužyti stereotipų.

Abiejų lyčių nuomonės šiuo klausimu labai skirtingos. Keli apklausti vaikinai tau pataria atsikratyti visuomenėje nusistovėjusio požiūrio ir pačiai imtis iniciatyvos. Merginos šiuo atveju kaltina vaikinus vyriškumo trūkumu ir skatina nerodyti jiems per daug dėmesio. Visgi su viena išlyga – kartais iniciatyvos rodymas priklauso nuo konkrečios situacijos, taigi vienu iš dešimties atvejų gali vaikiną pirma kviesti ir tu.

O kaip manai tu? Ar išdrįstum pirma skambinti menkai pažįstamam vaikinui su pasiūlymu nueiti į kiną ar pavakarieniauti? O gal taip elgiesi nuolat? Balsuok, komentuok ir dalinkis patirtimi!


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Vaikinas tobulas, bet virtualiai man „neištikimas“

Ką daryti, jei vaikinas realybėje lyg ir ištikimas, bet virtualiame pasaulyje nelabai?

Nebesusišneku su vyru - ką daryti?

"Ar gali būti, kad mano vyras apsėstas? Kaip koks kipšas būtų į jį įlindęs – visas piktas, suirzęs, pykstamės ištisai, nesuprantu, kas darosi… O gal meilužę turi? Ką man daryti, kad grįžtų mano normalusis vyras? Ar tikrai turi būti išbandymų mūsų santykiuose?"

Psichologė paaiškino, kas trukdo susirasti antrą pusę

Noras surasti partnerį yra natūralus ir suprantamas. Kai jo įgyvendinti nepavyksta, kyla klausimai: Kodėl?.. Kas su manimi ne taip?.. Siūlyčiau juos esmingai papildyti dar vienu klausimu: ką galėčiau padaryti, kad situacija pasikeistų?

Psichologė Jurga Dapkevičienė - apie tikrąsias nesutarimų poroje priežastis

Ginčai poroje gali būti tiek tarpasmeninių, tiek vidinių konfliktų pasekmė. Remiantis geštaltine psichoterapija, problemos kyla dėl neužbaigtų situacijų – nepatenkintų poreikių, neišreikštų jausmų.