COSMO ringas: ar atleistum neištikimybę?

 (15)
Žinia apie mylimojo neištikimybę – didelis smūgis tau ir grėsmė judviejų santykiams. Griūva ne tik, regis, ilgai puoselėtas ryšys, bet ir pasitikėjimas vienas kitu. Ne kiekvienam užtenka stiprybės atleisti už tai, ko nenusipelnė, ir toliau kurti santykius nesižvalgant į praeities šešėlius.
© Reuters/Scanpix

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Prieš devynis mėnesius COSMO klausė Roberto Pattinsono, kas paprasčiau: sudaužyti širdį ar leisti kitam sudaužyti savo širdį? „Kur kas paprasčiau daužyti širdis kitiems. Juolab kad maždaug puse atvejų nė nenutuoki ką tik kam nors sugadinęs gyvenimą. Bet jei širdį skaudėdavo man, apsimesdavau, kad nieko nenutiko. Ilgainiui tai praeidavo“, – tuomet sakė R.Pattinsonas, nė nenutuokdamas, kokie skaudūs išgyvenimai jo laukia ateityje (primename – po trejų metų draugystės jį išdavė mergina ir aktorė Kristen Stewart).

Sakoma, kad įmanoma kalnus nuversti vardan amžinos meilės. Holivudas puse lūpų šnabždasi, kad praėjus pirmosioms pykčio ir nusivylimo kupinoms savaitėms R.Pattinsonas svarsto galimybę atleisti K.Stewart neištikimybę.

Toli pavyzdžių ieškoti nereikia. Štai COSMO skaitytoja Beatričė guodėsi sužinojusi apie vaikino neištikimybę likus mėnesiui iki vestuvių. Situacija, kurios ir priešui nelinkėtum. Nepaisant ilgai kartu praleistų metų Beatričė vis dėlto nusprendė esanti verta geresnio vyro ir nuoširdesnių santykių, todėl ne tik atšaukė vestuves, bet ir visam laikui nutraukė santykius su ją išdavusiu vaikinu.

Jolanta visuomet dievagojosi niekada neatleisianti neištikimybės ir esanti tikra, kad Marius jos niekada neišduos, nes... pasak Jolantos, jis nemoka flirtuoti su merginomis. Puikių santykių idilė griuvo tuomet, kai Jolanta pričiupo Marių susirašinėjant SMS žinutėmis su kita mergina. Kaip paaiškėjo vėliau, juodu siejo ne tik telefoninis flirtas, bet ir intymesni santykiai. Išklausiusi Mariaus atgailą, Jolanta visgi atleido neištikimybę, tačiau po to jau niekada nesakė niekada...

Taigi šį kartą COSMO klausia tavęs: ar atleistum vaikinui / vyrui neištikimybę?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.

Santykių trukmės testas: paskaičiuok, kiek metų judu būsite kartu

Ar įmanoma iš anksto apskaičiuoti, kiek laiko būsi kartu su savo dabartiniu savo partneriu? Tokį klausimą iškėlę leidinio „The Telegraph“ atstovai kreipėsi į mokslininkus ir paprašė jų sukurti meilės formulę.

Septynios vyro frazės, kurios išduoda jo melą

Kartais suprasti, kad esi apgaudinėjama, ne taip jau paprasta. Ypatingai, jeigu visa galva pasinėrei į santykių pradžios euforiją ir nenori net galvoti apie tai, kad šalia tavęs - tikras niekšelis. Nebūk naivi ir nepraleisk pro ausis to, ką jis tau sako - kai kurios frazės išduoda jo melą!