Buvusieji – praeities klaidos ar ateities pamokos

 (3)
Visada reikia žinoti, kada baigiasi dar vienas eilinis tavo gyvenimo etapas. Užsidaro ratas, užsiveria durys, baigiasi skyrius – visai nesvarbu, kaip tai pavadinsi. Palik praeityje tai, kas priklauso praeičiai.
© Fotolia

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Padėti tašką ilgalaikiuose santykiuose niekada nebūna lengva. Ir iš tiesų ne taip svarbu, kokie tie santykiai buvo – kupini laimingų akimirkų ar skaudžių prisiminimų. Tai bet kuriuo atveju buvo svarbi tavo gyvenimo dalis, kurią labai sunku nustumti į šoną. Tačiau praeina šiek tiek laiko, prasideda naujas tavo gyvenimo etapas, kuriame prieš tai buvę santykiai atlieka labai svarbų vaidmenį. Jie – tarsi patirties pamatas naujiems santykiams.

Kurdamos naujus santykius mes nevalingai prisimename buvusiuosius. Tai nebūtinai reiškia, kad norime susigrąžinti tai kas jau liko praeityje. Tiesiog praeitis niekur nedingsta. Iš jos tu imi pavyzdį kaip elgtis, o ko geriau nedaryti. Prisimindamos savo praeities santykius, bandome suprasti, kodėl viskas išėjo būtent taip ir ką mes galime pakeisti ateityje.

Vieni buvusieji palieka siaubingą skausmo ir nusivylimo šešėlį, kiti tampa tiesiog miglotu prisiminimu, trečius prisimename su meile ir noru susigrąžinti tai, kas jau prarasta. Bet kuriuo atveju tokie prisiminimai verčia susimąstyti: „Kodėl aš gyvenime sutikau tą žmogų?“

Nebūna atsitiktinių susitikimų ir atsitiktinių žmonių. Viskas, kas tavo gyvenime įvyko, turi kažkokią prasmę. Jeigu buvęs mylimasis paliko žaizdą tavo širdyje, suprasti kam viso to reikėjo ir kodėl būtent tavo gyvenime jis pasirodė – tikrai nelengva. Tačiau taip turėjo būti. Sunkūs santykiai padeda tau atrasti pačiai save. Tokiose situacijose esi priversta gilintis į savo poreikius, galvoti, ko nori gyvenime, kas tavęs netenkina, ką gali pakeisti. Jeigu viskas būtų gražu, vargu ar susimąstytum ir gautum itin svarbių gyvenimo pamokų, kurios padės apsaugoti save nuo ateities klaidų.

Praktiškai kiekvienos iš mūsų gyvenimuose yra tas žmogus, kuris suteikė labai daug skausmo ir paliko blogų prisiminimų šleifą. Taip, tu pyksti ir net neabejojame, kad yra už ką. Tačiau reikia mokėti paleisti. Palikti praeityje. Pradėti viską iš naujo. Sunku? Be abejo! Bet pagalvok apie tai, kad buvo ir gražių akimirkų, antraip nebūtum pradėjusi tų santykių. Susipažindamas su tavimi jis greičiausiai neketino tavęs skaudinti. Taip, įskaudino, bet galbūt ir tavo elgesyje buvo kažkas, kas skaudino jį? Dažniausiai taip ir būna: vienas padaro kažką, kitas atsilygina tuo pačiu, tuomet pirmasis vėl kerštauja... Pasaka be galo. Tiksliau, su labai nemaloniu galu.

Pasistenk į nemalonius buvusių santykių prisiminimus pažvelgti kaip į pamoką. Tavo nusivylimas - tai pasiruošimas ateities santykiams. Žinodama, kas yra blogis, labiau išmoksti vertinti gėrį.

Jeigu sunku paleisti praeitį, surenk sau vienumos vakarą. Susikurk jaukią atmosferą ir tiesiog paanalizuok, ko išmokai iš praėjusių santykių. Kokios patirties įgavai? Kaip pati pasikeitei? Ką labiausiai vertini santykiuose? Ką norėtum pakeisti savyje? Ko nė už ką vėl nenorėtum patirti? Prisiversk vienu kartu apgalvoti viską, kas nuolatos sukasi tavo galvoje. Tik tokiu būdu sugebėsi nusiraminti, užversti šį gyvenimo lapą ir judėti pirmyn.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.