Atvirai: kodėl aš pasiryžau neištikimybei

 (66)
Viena mergina ir vienas vaikinas atvirai pasakoja, kodėl buvo neištikimi savo partneriams.
seksas
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kiek jums metų?
Mergina: 23-eji.
Vaikinas: 25-eri.

Ar jūs turite nuolatinį partnerį?
Mergina: taip.
Vaikinas: taip.

Ar kada nors buvote neištikimi?
Mergina: taip.
Vaikinas: taip. Palyginti dažnai per pirmus dvejus mūsų santykių metus, tačiau pastaruosius ketverius esu visiškai ištikimas. Didžiuojuosi tuo.

Buvote neištikimi dabartiniams savo partneriams?
Mergina: ne.
Vaikinas: taip.

Buvote neištikimi daugiau nei kartą?
Mergina: taip, du kartus.
Vaikinas: buvau neištikimas savo merginai su keturiomis kitomis moterimis. Su visomis tai įvyko per ganėtinai greitai. Tada pradėjau suprasti, kad nejautrus elgesys su partnere skelia padarinių.

Kiek laiko buvote su savo partneriais, kai išdavėte juos?
Mergina: mes buvome drauge trejus metus, o tada aš jį išdaviau pirmą kartą. Po metų mes išsiskyrėme, vėl susiėjome ir tada aš vėl jį išdaviau.
Vaikinas: praėjus keturiems mėnesiams nuo draugystės pradžios. Tuo metu gyvenome skirtinguose miestuose ir nebuvo nė menkiausios šanso, kad mane pagaus. Gal dėl to nesijaučiau labai kaltas – man nereikėjo galvoti, ką primeluoti ar kaip išsisukinėti.

Ką laikai neištikimybe?
Mergina: jei santykiai rimti, net bučinys – jau neištikimybė. Nors... Pasiklausius vaikinų, su kuriais susitikinėjau, merginų tarpusavio bučiniai išgėrus neturi nieko bendra su neištikimybe. Dar manau, kad sekstingas – taip pat neištikimybė, nors pati tuo nesu tai praktikavusi.
Vaikinas: viskas, kas peržengia bučinių ribą. Išgėrus pridarai klaidų, bet kai esi jaunas, klaidos – vertingas dalykas. Net santykiams. Kita vertus, nefiziniai santykiai gali būti labai romantiški ir ne mažiau žalingi nei miegojimas su kitu. Manau, sveika pora atskiria klaidą nuo neištikimybės, nesvarbu, kaip „techniškai“ pažengta į neištikimybę.

Kaip jūs nusidėjote (nuėjote į pasimatymą, o gal tai buvo emocinė neištikimybė, pasiglamonėjimas, vienkartinis seksas, pasikartojantis seksas ir t. t.)?
Mergina: abu kartus – glamonės ir seksas du kartus.
Vaikinas: kartą mylėjausi su trimis moterimis. Su kita buvo pora greitukų. Su trečia susitikinėjau du mėnesius, o tada nutraukėme ryšius.

Kaip susipažinote su tais, su kuriais išdavėte partnerius?
Mergina: pažinojau tuos vaikinus dar iš mokyklos laikų.
Vaikinas: su viena – iš mokyklos laikų. Su kitomis – per darbą.

Ar jūsų partneriai ką nors įtarė?
Mergina: ne.
Vaikinas: manau, kai vienas būna neištikimas, kitas visada ką nors įtaria. Net kai esate skirtinguose miestuose, gali pajusti, kad kažkas įvyko. Net geriausi melagiai palieka santykių įtrūkimų, po kurių intymumas eina velniop. Kažkaip pasikeičia žmogaus elgesys, net jei negali to apibūdinti. Nors nebuvau pagautas, pripažįstu: su savo mergina pasielgiau negražiai, net jei ji ir nežinojo detalių.

Būdami su tuo kitu jautėtės laimingi?
Mergina: niekada – gal labiau patenkinta savimi pirmą kartą, labiau įsiaudrinusi antrą, tačiau nepamenu, kad būtų buvę kas nors daugiau. Greičiausiai tai buvo tik adrenalinas.
Vaikinas: taip. Keista, tačiau pats veiksmas nesukelia kaltės jausmo. Ji ateina po to. Tačiau nors supranti, kad pasielgei blogai,vis tiek svajoji tai pakartoti. Štai tada pasijunti šiknius.

Kada nors svarstei apie galimybę nutraukti santykius su dabartiniu partneriu?
Mergina: taip, tačiau negalėjau to padaryti. Tai buvo nelabai sveiki santykiai, jie labiau priminė priklausomybę vieno nuo kito.
Vaikinas: be abejo. Bet ne dėl to, kad būčiau su kita. Tai, kad buvau jai neištikimas, buvo tik kitų, rimtesnių mūsų santykių problemų, padarinys.

Tie, su kuriais buvai neištikimas, norėjo, kad nutrauktum santykius su partneriu?
Mergina: taip, abu. Tiesą sakant, dėl antrojo vaikino palikau savo tuometį partnerį. Su tuo žmogumi esame kartu trejus metus. Vis dėlto niekam nerekomenduočiau pradėti santykių taip, kaip mes, tačiau drauge dėl to nuo pat pradžių buvome vienas kitam labai atviri. Tai, ką turime dabar, yra labai realu ir nuoširdu, ir aš tai labai vertinu. Mes kalbamės apie viską ir nevengiame aptarti problemų. Neįsivaizduoju, kad galėčiau būti jam neištikima.
Vaikinas: ne. Apie tai nebuvo nė kalbos.

Apibūdink, ką jautei pirmą kartą išduodama (-as).
Mergina: sukrėtimą, paskui sustingau. Atrodė, smegenys išsijungė.
Vaikinas: iš pradžių tai veža, paskui apima vienišumo jausmas.

Tavo manymu, kodėl buvai neištikimas?
Mergina: nenoriu, kad tai skambėtų kaip pasiteisinimas, tačiau dabar suprantu, kad abu kartus, kai buvau neištikima, jaučiau didžiulę depresiją. Mano santykiai nebuvo laimingi. Tuometis draugas niekada nebuvo šalia, kai man jo reikėjo. Nežinojau, kaip visa tai išgyventi. Manau, jei nebūčiau buvusi neištikima, greičiausiai būčiau pradėjusi gerti ar net vartoti narkotikus. To sekso metu taip ir jaučiausi – apsvaigusi ir be jausmų.
Vaikinas: manau, kad monogamija – sunkus įsipareigojimas. Tačiau tam ryžtamės, nes kitaip neišsaugosi meilės. Buvau neištikimas, nes tuo metu man tai nerūpėjo. Nerūpėjo mano merginos jausmai.

Gal tie kiti žmonės, su kuriais išdavei partnerį, buvo fiziškai patrauklesni?
Mergina: tikrai ne. Man tiesiog patiko, kad abu vaikinai rodė dėmesį.
Vaikinas: traukė tai, kad jos tiesiog buvo kitos. Patrauklios? Apie tai nebuvo nė minties.

Prisipažinai apie savo neištikimybę?
Mergina: taip, bet pamelavau, kiek buvau neištikima. Jis man atleido abu kartus. Tačiau mes vis tiek išsiskyrėme, ir tai – tik į naudą.
Vaikinas: per ginčą prisipažinau, kad buvau neištikimas. Nebemačiau prasmės slėpti, kad mums yra problemų ir jas reikia spręsti. Iš pradžių merginą ištiko šokas, tačiau paskui ji man atleido. Kurį laiką nesimatėme. Vėliau ji buvo neištikima man. Tada jau man skaudėjo. Vėl kurį laiką nesusitikinėjome, kol atsigavome. Reikia mėnesių, kad susitaikytum su mintimi, jog kažkas tau buvo neištikimas. Visą tą laiką nejauti pasitikėjimo kitu. Nuolat įtarinėji: jei kažkur užsilaiko, jei ilgiau į ką nors pažiūri. Įtarumas išlieka net jei atleidi ir atnaujini santykius.

Daugiau apie neištikimybę skaityk vasario mėnesio COSMO.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.