Atskleista, kokio pločio klubai labiausiai traukia vyrus

 (47)
Jei iki šiol graužeisi dėl kriaušės tipo figūros, nusiramink. Pasirodo, platūs klubai itin traukia vyrus. Mokslininkai nustatė, kad plačių klubų savininkės turi daugiau intymių partnerių ir labiau linkusios į vienos nakties nuotykius.
Mergina paplūdimyje
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Tyrime dalyvavo 148 moterys nuo 18 iki 26 metų. Joms buvo užduoti klausimai apie turėtus, esamus seksualinius partnerius ir požiūrį į seksą bei išmatuoti klubai.

Tiesa, klubų plotis nebuvo matuojamas įprastai – juos apjuosiant. Jų plotį nustatė matuojant atstumą tarp labiausiai nutolusių dubens kaulų. Jei atstumas didesnis nei 36 centimetrai – klubai platūs. Jei atstumas mažesnis už 31 centimetrą – klubai siauri.

Tyrimą atlikę mokslininkai mano, kad turinčios plačius klubus lengviau gimdo, todėl pasąmonė gimdymą – lytinių santykių pasekmę – nelaiko tokiu traumuojančiu dalyku. Turinčios siaurus klubus kur kas dažniau patiria įvairias gimdymo traumas.

Beje, žymios plačių klubų savininkės, ne kartą buvo išrinktos seksualiausiomis moterimis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Netradicinės vietos intymiems malonumams: pavojai, po kurių gali tekti stipriai gailėtis (3)

Seniai susituokę vyras ir žmona norėdami paįvairinti savo seksualinį gyvenimą dažnai tam pasitelkia įdomias, netradicines vietas. Tai jie daro specialiai ir apgalvotai. Tačiau paaugliai ar dar su tėvais gyvenantys jauni žmonės dažnai būna priversti suktis iš situacijos ir ieškoti vietos savo meilei išreikšti.

Patikima apsauga nuo nėštumo: išsiaiškink, kokios priemonės tau tinkamiausios

Dėmesys seksualinei sveikatai, tinkamas apsaugos nuo nėštumo ir lytiškai plintančių ligų pasirinkimas rodo asmens brandą ir atsakomybę tiek už save, tiek už savo antrąją pusę. Svarstai, kokias kontraceptines priemones pasirinkti, kad būtum rami ir užtikrinta dėl savo sveikatos saugumo?

Vienos nakties nuotykiai: pavojai, patarimai ir neįtikėtini faktai

51 proc. moterų mano, kad seksas be meilės nėra blogas dalykas, tačiau tik pusė jų po vienos nakties nuotykio jaučiasi gerai ir nesigaili. Kitas aplanko jausmas, jog jomis pasinaudojo, apima pyktis ir liūdesys. Vis dėlto smalsumas dažnai nugali – net 45 proc. amerikiečių yra išbandę vienos nakties nuotykį. Liūdniausia, jog net trečdalis jų rizikavo ir į vienos nakties nuotykį nėrė be jokios kontraceptinės priemonės, nors kitą rytą atsisveikino su partneriu ir išėjo į skirtingas puses – grįžo pas šeimas, draugus ar į vienišės namus.