Atsakas į laišką „Kodėl 90% moterų neturės normalių vyrų“

 (54)
Merginos, labai džiaugiamės gaudamos laiškus su jūsų istorijomis ir mintimis. Prieš kelias dienas COSMO skaitytoja Monika atsiuntė savo pamąstymus tema „Kodėl 90% moterų neturės normalių vyrų“ (paskaityti gali čia), o šiandien norime su jumis pasidalinti skaitytojos Ingos atsiųstu komentaru.
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

„Pasakyk ką tu apie tai manai?“ – paprašė manęs draugė nurodydama šią nuorodą.

Pirmas sakinys: „Kartais susidaro įspūdis, kad visų vyrai netikėliai. Iš principo, panašiai ir yra, tik kas dėl to kaltas?“ – man priminė populiarią frazę: „visi vyrai kiaulės“. Visada, kai išgirstu šią frazę iš moters lūpų, pradedu girdėti, kaip jinai „kriuksi“. Nes tiktai kiaulė aplink save mato kiaules.

Kas kaltas, kad vyrai netikėliai? Moters požiūris į vyrus! Ir... moters savivertė. Kaip žinia, jokia save gerbianti moteris negyvens su vyru, kurio negerbia. Ji net nesugebės mylėti vyro, kuris nėra jos vertas. Menka moters savivertė verčia ją taikytis ir prisitaikyti prie vyro su kuriuo ji nesijaučia laiminga, vien dėl to, kad nenori būt vieniša. Tai visiems senai žinoma.

„Ji ištekės ir toliau viskas vyks taip, kaip vyko iki vestuvių. Ir iš tiesų, kodėl jis turi keistis, jeigu jinai iš esmės leidžia jam būti tokiu. Na, paburba kartais, bet ir toliau viską tvarko, valgyt gamina...“

Moterims kažkodėl atrodo normalu imtis vyro auklėjimo darbų. Norėti vyrą pakeisti, patobulinti. Lyg būtų ištekėjusios ne už susiformavusios asmenybės, o už molio gabalo. Trumpa tokios moters charakteristika skamba daugmaž taip: bambanti, susiraukusi, viskuo nepatenkinta, dėl smulkmenų priekaištaujanti, nepatraukli būtybė, kuri nemoka mylėti ir nemoka džiaugtis gyvenimu. Paklauskit nors vieno vyro, ar jis norėtų stengtis dėl tokios moters būti geresniu vyru?

Vyrai veda savo svajonių moterį. Tokią kuri jam yra geriausia, meiliausia, gražiausia, rūpestingiausia ir visokiausia ,,iausia,,. Jie neria į ilgalaikius santykius su didžiausiu troškimu – kad jo mylimoji visuomet liktų tokia, kokią jis ją įsimylėjo. O moterys atvirkščiai: teka su mintimi, kad joms pavyks vyrus pakeisti.

„90% moterų neturės normalių vyrų, nes tokių neieško. Nes leidžia vyrams būti liurbiais.“

Parodykit man nors vieną moterį, kuri nenori turėti normalaus vyro, o ieško sau liurbio? Maža to, leidžia liurbiui būti liurbiu, prisitaiko prie jo ir pašvenčia savo gyvenimą bambėjimui, kad jos vyras – liurbis. Nerasit tokios. Kiekviena moteris, eidama į santykius su vyrų, jame mato savo idealą.

Kas nutinka vėliau? Moteris, pajautusi, jog vyro širdis jos rankose (ir ne tik širdis, bet ir kiti organai, ar netgi pusė turto) pasijaučia jo gyvenimo šeimininkė. Ir... leidžia sau „minkyti“ jį taip, kaip jai atrodo tinkama. Ir tikiu, kad dažna jaučiasi didvyrė turėdama taurų tikslą - padaryti vyrą geresniu žmogumi!

Jei moteris nėra pajėgi įgyvendint šią misiją – tuomet vyras tampa netikėliu, idiotu, kvailiu, paršu, asilu ir dar velnias žino kuo. Tokia moteris net nesuvokia, kad žemindama vyrą su kuriuo gyvena ji automatiškai žemina save. Nes juk ji gyvena šalia to „netikėlio“, o tai reiškia, kad ir ji yra netikusi.

Kodėl tai yra kvaila - bandyti vyrą pakeisti? Visų pirma dėl to, kad tai alinantis, sunkus, ilgai trunkantis, darbas, kuris, be kita ko, neduoda greito teigiamo rezultato. Žmogus linkęs sąmoningai atmetinėti tai, ką jam bruka per prievarta . Net maži vaikai priešinasi auklėjimui, o ką jau kalbėti apie subrendusius vyrus. Suaugęs žmogus, norėdamas pasikeisti, ne visada tai įgyvendina. Įsisenėję įpročiai tampa žmogaus asmenybės dalis. Ir tik pats įdėjęs daug valios pastangų ir daug sunkaus darbo, gali tai pakeisti. Ką jau kalbėti apie kitų pastangas tai padaryti.

Galiausiai, po ilgų ir kankinančių mėginimų kažką savo partneryje „patobulint“ vyras pajaučia, kad jo moteris negali priimti jį tokiu, koks jis yra. Negali toleruoti kažkokių savybių ir mylėti tokį, koks jis yra ir visada buvo. Pasąmoningai jis jaučiasi atstumtas ir nemylimas. Tuomet pradeda dairytis „užuovėjos“ kitos moters draugijoje arba tiesiog ignoruoti ir atsiriboti nuo moters su kuria gyvena, panirdamas į savo mėgstamas veiklas ir kitokius hobius.

Nepamirškit mielos moterys - šeima ir santykiai skirti tam, kad du žmonės vienas kitą papildytų, kad sukurtų unikalų tandemą, kurio pasekoje gimtų daug gražių dalykų: meilė, vaikai, namai, džiaugsmas, laimė ir t.t. O ne tam, kad antrą pusę paverstumėm savo paties kopija.

Kiekvienas turi teisę būti savimi! O jūsų teisė priimti žmogų į savo gyvenimą tokiu, koks jis yra arba... susirasti sau tinkamesnį partnerį. Tačiau priekaištauti žmogui dėl to, kad jis yra toks koks yra – mažų mažiausiai kvaila.

Jei ir tu turi ką papasakoti, nori pasidalinti savo istorija, išgyvenimais, mintimis - rašyk mums el. paštu portalas@cosmopolitan.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Vaikinas tobulas, bet virtualiai man „neištikimas“

Ką daryti, jei vaikinas realybėje lyg ir ištikimas, bet virtualiame pasaulyje nelabai?

Nebesusišneku su vyru - ką daryti?

"Ar gali būti, kad mano vyras apsėstas? Kaip koks kipšas būtų į jį įlindęs – visas piktas, suirzęs, pykstamės ištisai, nesuprantu, kas darosi… O gal meilužę turi? Ką man daryti, kad grįžtų mano normalusis vyras? Ar tikrai turi būti išbandymų mūsų santykiuose?"