Astrologė: kokią įtaką gimimo mėnuo daro tavo seksualumui

 (9)
Mūsų kolegės iš amerikietiškojo COSMO pakalbino žinomą astrologę Suzie Kerr Wright, kuri papasakojo, kas sieja tavo gimimo mėnesį ir seksualumą. Siūlome paskaityti!
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Sausis
Šį mėnesį gimusieji yra šiek tiek konservatyvūs, jeigu kalbėtume apie atsitiktinius romanėlius ir vienos nakties nuotykius. Tačiau tam, kad užkariautų tikrąją savo simpatiją, jie gali padaryti viską. Sausio mėnesio žmonės – vieni iš žaismingiausių lovoje, nors žvelgiant į juos iš šalies, taip gal ir nepagalvotum. Tiesą sakant, seksualinių eksperimentų srityje su jais pasilyginti galėtų gal tik gimę lapkritį.

Vasaris
Šį mėnesį gimusieji – tikri avantiūristai! Jie labai aistringi, tačiau tam, kad ta aistra atsiskleistų, reikia įdėti nemažai pastangų. Kitaip tariant, visų savo lovos gabumų (o jie tikrai įspūdingi) bet kam jie tikrai nedemonstruos. Tačiau jeigu atsiras tarpusavio supratimas ir pasitikėjimas – laukia ohoho kokie netikėtumai!

Kovas
Šį mėnesį gimusieji be sekso sunkiai įsivaizduoja savo gyvenimą. Jiems tai – labai svarbi santykių dalis, na ir ne tik santykių. Kalbant apie kovo mėnesio žmones, svarbu paminėti jų neegoistiškumą – lovoje jie padarys viską, kad partneris skraidytų padebesiais, o jau tuomet pasimėgaus ir patys.

Balandis
Šį mėnesį gimusieji išsiskiria labai nepriklausomu būdu, tačiau kuomet su kuo nors suartėja, yra pasirengę išbandyti ir atiduoti praktiškai viską. Aistringas, karštas, audringas – būtent toks seksas laukia su šio mėnesio atstovais, tačiau reikėtų nepamiršti vieno „bet“: kuomet aistra praeina, šie žmonės gali išeiti neatsigręždami.

Gegužė
Šį mėnesį gimusieji sekse visų pirma vertina komfortą, jausmingumą ir artumą. Jiems kur kas svarbesnis pats procesas, o ne galutinis rezultatas. Šie žmonės, galima sakyti, yra lovos romantikai – ilga preliudija, glamonės, bučiniai... Tarsi iš meilės filmo!

Birželis
Šį mėnesį gimusieji yra tikri smalsuoliai, todėl ir lovoje jiems nuolatos norisi išbandyti kažką naujo. Galbūt jie patys nėra tokie išradingi, kaip gimę sausio mėnesį, tačiau jeigu partneris su fantazija – gali atsiverti nauji sekso horizontai!

Liepa
Šį mėnesį gimusiems seksas yra neatsiejamas nuo emocijų. Visų pirma šie žmonės turi jaustis saugiai ir pasitikėti partneriu visu 100% ir tik tuomet jie gali drąsiai bandyti naujas pozas ir pačias neįprasčiausias vietas meilės žaidimams. Beje, liepos mėnesio atstovai seksualiniame gyvenime linkę daugiau duoti, nei imti.

Rugpjūtis
Šį mėnesį gimusieji yra linkę į kraštutinumus: lovoje būna arba savanaudžiai arba dosnūs. Pirmuoju atveju pasitenkins, apsirengs ir išeis neatsisveikinę, antruoju – stengsis tol, kol partneris jau nebeturės jėgų (vien dėl garbės reikalo!)

Rugsėjis
Šį mėnesį gimusieji tikrai ne iš tų, kurie demonstruoja savo seksualumą ir griūna į lovą su pirmu pasitaikiusiu. Jiems svarbus įvaizdis, o tokie nuotykiai gali baigtis labai jau negerai. Tačiau kuomet suranda žmogų, kuriuo gali pasitikėti, visi tabu nustoja egzistavę.

Spalis
Šį mėnesį gimusieji labai jau mėgsta pakalbėti, todėl be fizinio kontakto jiems ne mažiau svarbūs žodžiai, kurie veikia tarsi preliudija – skatina fantazuoti, viską įsivaizduoti, įsijausti, o jau tuomet pereiti prie realybės. Tik labai svarbu rasti partnerį, kuris imtųsi iniciatyvos ir tas kalbas paverstų realybe.

Lapkritis
Šį mėnesį gimusieji tobuliausiai atspindi „laukinio sekso“ sąvoką. Jie labai gerai žino, ko nori ir kažkaip stebuklingai užburia kitus norėti to paties ir išdrįsti pabandyti pačius neįprasčiausius dalykėlius. Šiems žmonėms seksas – tarsi maistas, be kurio ilgai išgyventi nepavyktų.

Gruodis
Šį mėnesį gimusieji išradingumu tikrai nesiskundžia. Jiems patinka susigalvoti naujus scenarijus ir vaidmenų žaidimus. Net sulaukę ne visai jiems patinkančių pasiūlymų, gruodžio mėnesio atstovai šiek tiek pagalvos, o galiausiai sakys „velniai nematė, pabandyti juk verta!“ Smagus ir nenuspėjamas seksas – būtent to iš jų reikėtų tikėtis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.

Jeigu tu vieniša, nereiškia, kad su tavimi kažkas negerai – priešingai, galbūt viskas labai gerai

Mes, merginos, labai dažnai esame linkusios visame kame kaltinti pačios save – jeigu esu vieniša, vadinasi esu niekam tikusi, jeigu mane paliko, vadinasi buvau jo neverta. Nė velnio!

Kaip elgtis, jei vyras pasidarė abejingas ir neberodo dėmesio (2)

COSMO skaitytoja susidūrė su dažnai pasitaikančia santykių problema - vyro jausmai, regis, pasikeitė. Siūlome paskaityti, ką apie šią situaciją mano santykių ekspertė Inga.

9 dalykai, kuriuos vyrai apie santykius supranta tik laikui bėgant (2)

Mūsų autorius Kostas K. sutinka: laikas gydo sudaužytas širdis. Dar kvailumą, užsispyrimą ir savimeilę. Pateikiame sąrašą tiesų, kurias vyrai suvokia metams bėgant.

Nevykę sekso triukai, kuriuos geriau pamiršti

Vien dėl kvailo įsitikinimo, esą „visus vyrus tai jaudina“, kartais pridarome tokių nesąmonių... Kad vėliau žandai rausta iš gėdos prisiminus! Atrinkome dažniausius scenarijus, kurie atrodo ne seksualiai, o tiesiog juokingai. Tad kitą kartą pagalvok, ar tikrai reikia tos vaidybos?

3 žingsniai, norinčioms išbandyti analinį seksą

Taip, taip... Apie analinį seksas garsiai niekas nekalba, bet COSMO apklausos nemeluoja: dauguma merginų bent kartą norėtų išbandyti, tik ne visuomet drįsta.

5 dalykai, kuriems geriau pasakyti „NE“ santykių pradžioje

Dažnai santykių pradžioje apakintos begalinės laimės ir užplūdusios euforijos pridarome klaidų. Tad neskubink įvykių ir išlaikyk blaivų protą.