Ar tu saugosi ištikimybę? Pasitikrink pagal savo Zodiako ženklą

 (10)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Oi, tikrai ne Zodiako ženklas nulemia, būsi tu ištikima partneriui ar ne. BET! Zodiako ženklas ir tavo gimimo data daro labai didelę įtaką tavo charakteriui, o juk būtent nuo charakterio dažniausiai ir priklauso mūsų elgesys vienoje ar kitoje situacijoje. Nuoskaudos, kurias galbūt tyliai nurys Vėžio ženklo merginos, gali visiškai išbalansuoti Avinukes... O tai, kas santykiuose bus priimtina pastarosioms, gali visai nepatikti Vėžiukėms.

AVINAS
Tau patinka būti pirmai ir giliai viduje tu esi tikra kovotoja visose srityse. Taigi jeigu jauti, kad savo partneriui nesi pati pačiausia pasaulyje, visai tikėtina, kad šiek tiek patrypčiojusi tiesiog pradėsi dairytis į kitus vien tam, kad tavasis pajustų konkurenciją ir pagaliau praregėtų, ką gali prarasti. Būk atsargi ir neprisižaisk, nes ne visi vyrai mėgsta konkuruoti.

Daugiau apie savo Zodiako ženklą skaityk ČIA.

JAUTIS
Tu - tikra užsispyrėlė. Jei jau susiradai žmogų, su kuriuo matai savo ateitį ir jį įsileidai į savo gyvenimą, padarysi viską, kad tie santykiai nenutrūktų. Vis tik ir tavo kantrybė turi ribas. Puikiai moki kentėti ir išgyventi nelengvus santykių etapus, bet nepagarbos sau netoleruoji. Būtent tai paskatintų tave ieškoti kito varianto.

Daugiau apie savo Zodiako ženklą skaityk ČIA.

DVYNIAI
Tavo charakterio merginoms išlaikyti santykius gana sudėtinga. Ne dėl to, kad esi nepastovi ar daug reikalaujanti. Tiesiog visame kame tau reikalingi nuolatiniai emociniai šuoliai, antraip gyventi pasidaro pernelyg nuobodu. Deja, vyrams neretai sunku prisiderinti prie pernelyg sparčiai kintančios situacijos - čia tu nori švelnumo, čia - vyriškumo... O tau juk atrodo, kas viskas čia labai normalu ir suprantama, tik tas stuobrys nespėja orientuotis! Labiausiai koją tau pakiša dėmesio stoka - jis negali skirti tau pakankamai dėmesio? Ne problema! Tikrai atsiras kas nors kitas, su kuo galėsi smagiai leisti laiką.

Daugiau apie savo Zodiako ženklą skaityk ČIA.

VĖŽYS
Gyvenime tau labai svarbus stabilumas ir santykiuose tu ieškai būtent to. Būtent dėl to tavo Zodiako ženklą galima būtų vadinti pačiu ištikimiausiu. Ilgai ir kantriai bandai saugoti šeimą, net jei nesijauti laiminga. Vis tik tau sunku įskaudinti kitą žmogų ir kažką kardinaliai pakeisti, todėl prieš skirdamasi gali nuklysti į kairę vien tam, kad pasitikrintum, ar tau tikrai tų permainų reikia.

Daugiau apie savo Zodiako ženklą skaityk ČIA.

LIŪTAS
Bet koks vyras tau tikrai neįtiks. Tu - tikra karalienė ir su tavimi atitinkamai reikia elgtis. Vyrams keli labai aukštus standartus, kuriuos iš tiesų nelengva atitikti. Na, gal iš pradžių... Bet laikui bėgant visi nustoja stengtis taip stipriai, kaip tai darė santykių pradžioje, o tavęs nauja padėtis nebetenkina. Nori ir toliau likti karaliene. Liūtės retai kada taikstosi su nepatinkančia situacija ir be didesnių sunkumų gali susirasti kitą. Tą, kuris mokės elgtis taip, kaip dera elgtis su šia dama.

Daugiau apie savo Zodiako ženklą skaityk ČIA.

MERGELĖ
Gyvenime tau labai svarbus sąžiningumas ir garbė, o būti neištikima - tai sulaužyti tiek vieną, tiek kitą principą. Iš esmės - sugriauti visą pamatą, ant kurio statomi santykiai. Kam tuomet apskritai kažką pradėti? Iš tavo pusės tokių niekšybių tikėtis neverta, bet rasti partnerį, kuris turėtų tokius pat stiprius principus - nelengva. Vis tik jei santykiai tavęs netenkins, greičiausiai viską baigsi ir tik tuomet ieškosi kito žmogaus.

Daugiau apie savo Zodiako ženklą skaityk ČIA.

SVARSTYKLĖS
Tu iš prigimties esi aistringa ir koketiška, o ramūs santykiai ir Svarstyklių ženklo moteris - labai jau retas reiškinys. Na kaip santykiuose gali tvyroti ramybė, kai šiandien tau norisi vieno, rytoj - kitko, poryt - pati nežinai ko. Tik auksas, o ne vyras, gali prisiderinti prie tokių staigių pokyčių. O tu ieškodama laimės rankų niekuomet nenuleidi - jei šis vyrukas su užduotimis nesusitvarko, visuomet bus kitas.

Daugiau apie savo Zodiako ženklą skaityk ČIA.

SKORPIONAS
Gali būti labai audringa ir neprieraiši moteris tol, kol nesutinki to vienintelio. Tu gundanti, žinanti, kaip sudominti vyrus, todėl nieko keisto, kad jų tavo gyvenime netrūksta. Ir tu nuoširdžiai mėgaujiesi visomis galimybėmis, per daug nesukdama sau galvos. Bet šėlionės trunka tik tol, kol atsiranda tas, kuris tavęs tikrai vertas. Radusi tokį žmogų, tu baigsi savo klajones ir nesižvalgysi į kairę jau vien dėl jaučiamos pagarbos savo antrajai pusei.

Daugiau apie savo Zodiako ženklą skaityk ČIA.

ŠAULYS
Šauliams reikia daug veiksmo. Jie nemėgsta monotonijos, kuri nori nenori užklumpa daugumą porų. Šaulio ženklo moteriai aistra neturi išblėsti nei po metų, nei po dešimtiems. Galbūt būtų klaidinga sakyti, kad seksas - pagrindinis santykių varikliukas, bet vis tik jis atlieka svarbų vaidmenį. Ir jeigu seksualinis gyvenimas sparčiai blėsta - Šaulio ženklo moteriai gali kilti pagunda paieškoti atgaivos kur nors nuošalyje. Na, bent jau pasimėgauti flirtu, kuris bent šiek tiek išjudins. O kuo dažniausiai baigiasi nekaltas flirtas - pasakoti tikriausiai nereikia.

Daugiau apie savo Zodiako ženklą skaityk ČIA.

OŽIARAGIS
Tu patikima ir ištikima, bet dėl meilės įprastai nespangsti. Santykiai tau svarbūs, bet ne daugiau nei kitos gyvenimo sritys. Todėl aistros tavo šeimyniniame gyvenime nėra labai dažnos. Susiradusi partnerį greičiausiai per daug nesidairysi į šalis, nes kam ieškoti kito, jei ir su šituo nėra blogai. O jei blogai - tai kam tuomet saugoti tokius santykius? Tiesiog išsiskiri ir tiek, o kai į gyvenimą įžengs kitas, pradėsi viską iš naujo.

Daugiau apie savo Zodiako ženklą skaityk ČIA.

VANDENIS
Neištikimybė tau - greičiau lengvas flirtas, nei fizinis veiksmas. Sutikusi tinkamą, į tave pačią panašų vyrą, tiesiog mėgausiesi ramiu, sava vaga tekančiu gyvenimu. Nesi nuotykių ieškotoja, nekeli pernelyg didelių reikalavimų antrajai pusei, nesivaikai iliuzijų... Tad kam tuomet tau ta neištikimybė, juk ir namuose visai neblogai.

Daugiau apie savo Zodiako ženklą skaityk ČIA.

ŽUVYS
Tave valdo emocijos. Jei santykiuose jauti paramą, švelnumą, rūpestį ir meilę - atsidėkosi tuo pačiu. Tačiau vos tik santykiai sušlubuos ir atsiras nestabilumas, labai didelė tikimybė, kad nuleisi rankas ir to tvirto pagrindo pradėsi ieškoti kitur.

Daugiau apie savo Zodiako ženklą skaityk ČIA.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.