Akmenys, kurie gali pritraukti tau meilę

 (2)
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Sakoma, kad kai kurie akmenys suteikia ypatingą energiją ir atneša laimę santykiuose. Kitą kartą rinkdamasi papuošalą atkreipk dėmesį, kokiais akmenukais jis papuoštas.

Čaroitas

Merginai suteikia švelnumo, svajingumo, atlaidumo, o tai mažina įtampą santykiuose ir taip juos dar labiau sutvirtina. Čaroitas padeda norų išsipildymui, o jo savininkei suteikia žavesio ir viliokiškumo.

Serdolikas (Karneolis)

Karneolis serdolikų grupėje yra pats raudoniausias akmuo. Apžiūrinėjant jį prieš šviesą, jis atrodo kaip drumstas kraujo lašas. Būtent šis akmuo yra karneolas, o ne joks kitas. Oranžinis, rusvas, rožinis ir visi kiti serdoliko atspalviai nėra karneolis. Būtent karneolis gali pritraukti tuo metu geriausiai pagal seksualinę energiją tau atitinkantį partnerį. Stipriausią traukos poveikį turi auskarai ir karoliai iš karneolio. Nešiojamas karneolis 2-3 savaites, pradedant nuo 17-os mėnulio dienos, po to akmeniui duodama pailsėti.

Akmenis, kurie turi partnerio pritraukimo galių, būtina valyti, ypatingai, jeigu tu su kuo nors išsiskyrei. Akmenys aktyviai sugeria ir įsimena informaciją, kuri vėliau persiduoda naujiems santykiams. O to, ko gero, visiškai nereikia.

Malachitas

Naujas, tik ką nupirktas žiedas su malachito akimi – ypatingas ženklas. Nusipirkai žiedą – atradai naują draugą. Malachitas labai greitai prijunka prie šeimininko ir sugeba pildyti jo norus, saugo ir traukia visus iš eilės. O taip pat skatina oratorinius ir literatūrinius gebėjimus, taigi jeigu esi mėgėja vaikščioti po klubus, nešiok malachitą ir būsi žvaigždė. Malachitas turi būti inkrustuotas tik sidabre, kituose metaluose jo poveikis dingsta. Malachitas nemėgsta raudonų ir mėlynų akmenų kaimynystės.

Špinelis (raudonas)

Ryškiai raudonas su sodriu vyno–rožiniu atspalviu aktyvina libido ir pažadina aistrą. Jis – ir esamų santykių stimuliatorius, ir globėjas tų, kurie ieško naujos meilės. Jeigu ketini geriau pažinti naujai sutiktą vaikiną, nenešiok špinelio, nes jis aplink tave sukurs geismų aurą ir tu tapsi aistros objektu. Na, o jeigu tu to nori, tuomet geriausiai tiks auskarai su špineliu.

Turkis (mėlynas)

Senovėje turkį nešiojo vietoje talismano, kuris globojo tik ką užsimezgusią meilę. Turkio jokiu būdu negalima nešioti, jeigu nemoki valdyti savo neigiamų minčių. Jis labai griežtas ir tiesmukas. Jeigu tau kas nors pakenkė ir tu supykai, tavo mintį – nubausti priešininką, turkis supras pažodžiui. Jis gali jį net nužudyti. Tačiau atmink, kad atsakomybę, beje dvigubą, už šį tavo talismano poelgį prisiimsi tu viena. Rytų šalyse manoma, kad mėlynasis turkis uždeda sunkią karmą. Žaliasis turkis apskritai laikomas akmeniu, kuris žmogų paverčia beširdžiu, užsispyrusiu ir nesukalbamu. Turkis – labai stiprus mineralas, kurio poveikis juntamas tuojau pat. Perdovanoti kitam turkio negalima.

Jeigu mylimieji vienas kitam padovanos turkį, išsiskyrimo akimirkomis jie ilgėsis vienas kito ir bus ištikimi vienas kitam.

Dėl šios priežasties turkį nešioti patariama buvo tik labai aukštos moralės žmonėms, turintiems didžiulį atsakomybės jausmą už savo norus. Šiais laikais turkio pasiūla nėra didelė. Jį padirbinėja, o originalą nuo klastotės ir analogo – govlito – gali atskirti tik žinovai. Šis mineralas labai panašus į turkį tik baltas. Jis dažomas ir taip sukuriama labai panaši imitacija.

Dovanotų akmenų poveikis 10 kartų stipresnis, nei pirktų. Vogti akmenys visada atneša nelaimę, ypač granatai ir deimantai. Deimantai – gimininės akmenys, todėl, jeigu jų ir savo šeimos istorijos nežinai iki smulkmenų, nenešiok savo močiutės deimantų.

Ametistas

Meilės akmuo. Jeigu mergina vyrui dovanodavo ametistą, tai dėl jos jis galėdavo palikti net šeimą. Tačiau šiam pavojingam žingsniui ar net neištikimybei ryžtis galima buvo tik tiems, kurie buvo įsitikinę abipuse meile. Priešingu atveju, pasekmės už nesąžiningumą būna labai rimtos. Ametistas – teisingumo akmuo. Jis neleidžia žmogui meluoti. Nešiojantis ametistą, visada įklius meluodamas ir taps savo melo auka.

Akmenys reikalauja atitikmens su metalu. In-akmenys, neskaidrūs, moteriški dera su sidabru, kartais lydiniais, jan-akmenys – skaidrūs, nešiojami tik aukso inkrustacijoje. Akmenys, sąveikaudami su jiems netinkančiu metalu, ne tik netenka savo galių, bet gali dar ir pakenkti. Nenešiok vienu metu dviejų skirtingų akmenų, jeigu nežinai jų poveikio. Pavyzdžiui, šiuo metu madinga derinti turkį su raudonuoju koralu. Taip pasielgti gali tik visiška neišmanėlė. Kad ir kaip gražiai atrodytų, šie du akmenys kartu nenešiojami. Imitacijos, plastikas – prašau. Kuo akmuo brangesnis, tuo jis didesnis „egoistas“. Pavyzdžiui, deimantas apskritai netoleruoja jokios kaiminystės, kaip ir smaragdas, safyras, rubinas. Deja, pardavime dažnai tenka matyti papuošalų iš deimantų su perlais. Šie du akmenys pasižymi visiškai priešingu poveikiu.

Rožinis kvarcas

Idealiai tinkantis akmuo, ieškantiems sau antros pusės. Jis moteriai suteikia energijos, pažadina jos emocijas ir tiesiog priverčia daugiau dėmesio skirti sau. Įgavusi patrauklumo, moteris tampa kur kas įdomesnė ir vyrams. Tačiau tai – darbas ir nešioti rožinį kvarcą įstengia ne kiekviena. Nors kai kurios moterys mano, kad jo poveikis lengvas, tačiau kitoms jis sukelia tokį vidinį lūžį, kad paprasčiau būna tiesiog atsisakyti šio akmens.

Safyras (ypač mėlynasis)

Akmuo – stiprus, solidus, aktyvus. Padeda užsikariauti meilę. Suteikia pasitikėjimo ir sukuria palankias aplinkybes. Šis akmuo labiau tinkantis vyrams. Safyras netoleruoja šalia savęs kitų akmenų.

Rubinas

Didelės ir ilgalaikės meilės akmuo. Ko gero pats aktyviausias akmuo toms, kurios nori atrasti tą vienintelį ir visiems laikams. Geriausia nešioti žiedą su skaidria, aukse inkrustuota rubino akimi. Negalima jo nešioti nuolat, nes jis suteikia valdingumo. Rubinas būna skaidrus ir neskaidrus su drumstu atspalviu.

Toms, kurios ieško sau poros, negalima nešioti serpantino (gyvatės akmens), tai akmuo–provokatorius, nefrito (dvasinio tobulėjimo akmuo, o tai prieštarauja kito asmens paieškai, todėl aplinkybės klostysis nepalankiai), obsidiano, rauchtopazo, juodųjų akmenų, nes šie akmenys kaupia savyje neigiamą energiją, tai – akmenys-sargai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

8 patarimai toms, kurios negali pamiršti buvusiojo

Jis tave paliko. Manai, tavo skausmui neprilygsta niekas? Klysti: kiekvienų skyrybų etapai tokie pat. Žinodama, kas tau darosi, lengviau galėsi tai ištverti.

Pagrindinė priežastis, nulemianti kiek laiko truks tavo santykiai

Ar galima iš anksto nuspėti, kiek laiko truks santykiai? Mokslininkų atliktas tyrimas pateikė atsakymą į esminį klausimą - kas yra tas kertinis akmuo, laikantis santykius.

8 sekso variantai, kuriuos verta išbandyti norintiems naujų potyrių

Oralinis seksas ir kunilingas subtiliai vadinamas Prancūzišku seksu, o jei kas nors pasiūlys išbandyti Graikišką seksą, nepasimesk – tai viso labo analinis variantas. Siūlome šiek tiek praplėsti savo seksualinį žodynėlį!

3 sekso pozos, mėgstančioms itin gilų įsiskverbimą (3)

Sekso temos mums tikrai ne tabu, todėl drąsiai kalbame apie tai, kaip galėtum suteikti sau ir mylimajam dar daugiau malonumo. Šį kartą 3 sekso pozos toms, kurios mėgsta gilius įsiskverbimus. Beje, puikiai tiks, jei partnerio penis nėra ypatingai didelis.

Gyvenimas susimetus: kodėl kartais tai geriau, nei santuoka (1)

Santuoka daug kam atrodo atgyvena, bet vienatvė irgi slegia. Todėl vis populiaresnis tampa gyvenimas susimetus — lyg ir aukso viduriukas tarp įsipareigojimų bei laisvės. COSMO tiria partnerystės pranašumus ir trūkumus.

6 svarbūs jo kūno ženklai

55 informacijos, kurią gauni iš savo vaikino, sudaro vaizdinės užuominos ir kūno kalba; 38% – jo kalbėsena ir balso tembras. Tik 7% informacijos jis pateikia žodžiais. Taigi ką gali išduoti jo rankos, veidas, kojos ir net raudonis?

Kaip vyrus veikia moters vardas

Šalia simpatiškos damos vyrai pradeda jaudintis, sunkiai surezga sakinį arba tiesiog tyli negalėdami pratarti nė žodžio. Vyrai tikrąja to žodžio prasme sukvailėja!

N-18: ką išduoda slapčiausios tavo seksualinės fantazijos

Seksualinės fantazijos - dalis sveiko intymaus gyvenimo ir nieko gėdingo tame tikrai nėra. Tik nesupainiok: seksualinės fantazijos ne visuomet yra tavo realybės atspindys. Kartais slapčia pasvajojame ir apie tuos dalykus, kurių galbūt net nenorėtume ar neišdrįstume paversti realybe.

Esi vieniša? Atsakymų ieškok ant savo delno

Chiromantija gali atsakyti į kai kurios kiekvienai aktualius klausimus, susijusius su mūsų ateitimi. Pažvelk į savo delno linijas ir sužinok, ką jos pasakoja apie tavo meilės reikalus.

6 paslaptys, kurios padės sustiprinti jausmus santykiuose

Juk pažįsti porų, kurios atrodo taip apsvaigusios iš meilės, kad net nepadoru. Liaukis varvinusi seilę! Verčiau prisitaikyk šešis ritualus, būdingus šioms poroms, ir mėgaukis puikiais santykiais.