9 dalykai, kuriuos vyrai apie santykius supranta tik laikui bėgant

 (2)
Mūsų autorius Kostas K. sutinka: laikas gydo sudaužytas širdis. Dar kvailumą, užsispyrimą ir savimeilę. Pateikiame sąrašą tiesų, kurias vyrai suvokia metams bėgant.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Niekas niekam nieko neskolingas

Mes, vyrai, nuo vaikystės pratę būti moterų mylimi. Ačiū mamai. Ji mylavo ir lepino tiesiog šiaip, nieko neprašydama mainais. Kartais man kildavo klausimas, kaip čia taip nusipelniau, nes bet kurioje koordinačių sistemoje problemų sukeldavau daugiau, nei suteikdavau naudos. Iš savo pirmosios merginos tikėjausi tokios pat nesąlyginės meilės. Tada nė neabejojau, kad jai neregėtai pasisekė, nes gavo (pasak mano mamos) patį geriausią vaikiną pasaulyje. Deja, ta mergina taip visiškai nemanė, ir mūsų santykiai po mėnesio nutrūko. Kodėl? Niekas, išskyrus mamą, neprivalo mylėti tiesiog šiaip sau.

Žmogaus neperdarysi

Dvidešimtmečiai vaikinai pripažįsta vienintelį teisingą požiūrį – savo. Jei jaunatvinis maksimalizmas neatslūgtų, evoliucija prieitų liepto galą. Štai vienas mano draugas penkerius metus tarkavo savo merginą dėl profesijos, draugių ir šukuosenos, kol gavo siuntimą eiti į vieną ne itin malonią vietą. Bet ką čia jis – aš pats kadaise mokiau merginą, kaip deramai leisti pinigus. Idiotas! Užtat bandymų ir atoveiksmių į kaktą metodu atradau harmonijos dėsnį: užuot kreipus dėmesį į draugės trūkumus, gėrėtis jos pranašumais. Jei žaviesi jos mokykliniais medaliais, gautais už šuolį per ožį, kodėl negali užmerkti akių, kai ji persūdo mėsą, ir atmerkti jų, kai atsiskleidžia jos fantastiškas humoro jausmas ir išradingumas? Rebrandingas – kvaila veikla. Jei obelis ir imtų megzti apelsinus, jie greičiausiai būtų nevalgomi.

Pavydėti beprasmiška

Vaikystėje buvau traumuotas. Kai man buvo penkeri, išgirdau per radiją žodžius: “Tas, kuris moteriai ne pirmas, visada bus antras.” Mano pasitikėjimas moteriškąja lytimi patyrė siaubingą smūgį. Kaipgi tomis moterimis paskui pasitikėti? Viską pakeitė susitikimas su Rasa. Kai jai nusibodo kentėti mano pavydo priepuolius, ji iškėlė sceną. Tiesiog gatvėje. Tai buvo košmaras – mane užjautė net kūdikiai iš šalimais riedančių vežimėlių. Aš supratau, kaip visa tai bjauriai atrodo iš šalies – nepasitikėjimas, pakeltas kubu. Dabar, užuot slapta tikrinęs mylimosios telefoną, tyrinėju koncertų anonsus. Tegu vaikinai stebeilijasi į jos užpakaliuką. O aš didžiuosiuosi, kad tokių formų mergina iš tūkstančio kandidatų išsirinko mane.

Kalbėti apie meilę nėra gėdinga

Nežinau, kaip jūsų atveju, tačiau mūsų laiptinės vyriškumo klube galiojo nerašyta taisyklė: niekada neprisipažinti mergaitei meilės. Švelnumas turi būti dalinamas tik per šventes ir tik su parašu. Kitaip tu – skuduras, skystakiaušis ir ne vyras. Net pripažinti, kad tavo penis mažas, yra kur kas vyriškiau. Kokia kvailystė (turiu omeny ne penį, o silpnumą) – juk vyro ištarti švelnūs žodžiai moters psichikos sveikatai tokie pat naudingi kaip ir apsipirkimas.

Jūs esate geresnės

Kai buvau vaikas, visi mano bendraamžiai dievino Supermeną ir Žmogų Vorą. O dabar mes varinėjame automobiliais, galime įžiebti ugnį didinamuoju stiklu ir nusipirkti alkoholio. Na, argi ne betmenai? Mes įpratome nuo nieko nepriklausyti net santykių klausimais, tačiau silpnų vietų turi kiekvienas. Štai, tarkim, apranga. Kas antras vyras – kuo tikriausias trašseteris (trash (šiukšlės) ir set (įtvirtinti) junginys). Bet tai – dar ne viskas. Mes, drąsių medžiotojų ir laimikių nešėjų palikuonys, nesugebame išsirinkti produktų parduotuvėje. Kaip vyrai apskritai išgyveno, jei nieko nenutuokia apie maisto produktų galiojimo laiką ir baisiuosius E? Jūs ramesnės, išmintingesnės. Jūs padedate mums suaugti. Be jūsų mes tokie pat supermenai kaip Marijus Mikutavičius – be “Trijų milijonų”.

Mums nereikia pernelyg daug meilės

Galite mane užmėtyti pūkuotais kačiukais, tačiau pakartosiu: mums nereikia pernelyg daug dėmesio ir rūpestingumo! Duokite tiek, kiek galime priimti ir grąžinti mainais. Iš pradžių esame pasirengę mylėti 25 valandas per parą – ir spjauti iš dvigulės lovos į darbą ir draugus. Tačiau vis tiek ateis metas grįžti į sociumą. Mano draugas Darius labai išsigando, kai jo mergina nutarė išeiti iš darbo, kad galėtų daugiau laiko praleisti drauge su juo. Darius aria kontoroje kaip traktorius Karbauskio laukuose, moka paskolą, o šeštadieniais studijuoja ISM. Jis pasirengęs žygiams, tačiau tokia auka – saugok Dieve, nereikia.

Santykiams jokios taisyklės negalioja

Visa kompanija sėdėjome kavinėje ir tarp mūsų atsidūrė mergina, vardu Raminta. Ji garsiai kalbėjo, svaidėsi ne itin cenzūriniais žodeliais ir apskritai nieko nesigėdijo. Iš pradžių laikiausi atokiau nuo šito Andriulio su pėdkelnėmis. Tačiau Raminta vis dėlto buvo tokia kitokia. Mes įsišnekėjome – ir vakarui baigiantis jau aistringai glėbesčiavomės. Pasirodo, Raminta – medikė ir iš dviejų natų atskiria Bachą nuo Ofenbacho. Be to, moka labai gerai bučiuotis. Taisyklių reikia laikytis vairuojant ar sudedant parašiutą. Kitais atvejais jos atima galimybę išbandyti įdomiausius variantus. Galima vengti išsiskyrusių, rūkančių ar besidominčių džedaizmu ir iki pat senatvinio marazmo ieškoti savo laimingojo bilieto. O galima būti tiesiog laimingam. Kad visos taisyklės apsivožtų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.