8 požymiai, kad radai vyrą, kuris nesiliaus tavęs mylėti

 (47)
Vyras – tai žodis, išreiškiantis stiprybę, drąsą ir tuo pačiu neapsakomą jautrumą. Tačiau vyriškumo samprata labai pakito ir, galima sakyti, netgi sumenko lyginant su ankstesniais laikais.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Dauguma moterų įsitikinusios, kad vyrai tapo nedėmesingi, grubūs ir rūpinasi tik savimi. Iš tikrųjų, tai labiau vyraujantys stereotipai, kurie griūna, kai vyras sutinka jam svarbų žmogų, su kuriuo trokšta praleisti visą likusį gyvenimą. Vyrai deda dideles pastangas tam, kad išlaikytų sau brangų žmogų ne tik šalia savęs, bet ir padarytų jį laimingą. Tad jei jūsų antroji pusė elgiasi taip, kaip aprašyta žemiau, galite net neabejoti, jog esate jo išrinktoji.

1. Atsidavęs jums ir jūsų tarpusavio santykiams

Būti kartu, kai viskas klostosi gerai – lengva ir paprasta. Labai svarbu, kad pora sugebėtų išlikti vieninga susidūrus su tam tikromis problemomis ar krizine situacija. Tikras vyras nesislepia nuo problemų ir blogos nuotaikos apimtas „nededa į krūmus“. Toks vyras puikiai supranta puoselėjimų santykių svarbą ir jokiais būdais neketina leisti niekam šių santykių ardyti.

2. Nevengia problemų

Toks vyras nesijaučia nepatogiai kalbėdamas apie bėdas ir yra pasirengęs spręsti visas jūsų santykius slegiančias problemas. Šis vyras puikiai žino, kad net didžiausios problemos negali negrįžtamai sugriauti jūsų santykių. Svarbiausia, jog dėl bendros gerovės turite stengtis abu.

3. Dėmesingas smulkmenoms

Pabandykite įsivaizduoti: jei jis gyveno vienas, tikriausiai jam nebuvo itin svarbu, kad kriauklė pilna neplautų indų, o neišneštos šiukšlės tiesiog veržiasi per kraštus? Jam nebuvo svarbu, koks ir kiek maisto liko šaldytuve. Tačiau mylintis vyras supranta, kad jums šie dalykai yra svarbūs, todėl vietoj to, kad darytų tai, kas jam teikia malonumą, jis imsis tokių užsiėmimų, kaip namų tvarkymas, apsipirkinėjimas ir stengsis jums visada padėti.

4. Protingas ir išmintingas

Tikroji vertė yra ne vyro protingumas, o tai, kaip jis naudojasi savo išmintimi. Protingas vyras objektyviai vertina situaciją ir bet kuriuo atveju gali pasiūlyti patį geriausią problemos sprendimo būdą. Jis geba į viską pažvelgti jūsų akimis, todėl puikiai supranta, kaip jūs jaučiatės ir ką galvojate. Šalia turint tokį vyrą visuomet žinote, kad jis moka parinkti tinkamus žodžius ir jus padrąsinti.

5. Siekia jums suteikti pasitikėjimo

Jūsų vyras ne kartą sakė, kad esate graži. Manote, kodėl gi jis dar būtų su jumis jei taip negalvotų? Tačiau tikram vyrui negana vien asmeninio žinojimo, todėl jis visais įmanomais būdais stengiasi jums padėti išvysti save tokią, kokią jus mato būtent jis. Tai nėra vien žodžiai – jis geba pajusti, kada jaučiatės nepatogiai, pavyzdžiui, dėl savo išvaizdos ir ištaria švelnų komplimentą, kuris sušildo ir nuramina. Toks vyras daro viską, kad pradėtumėte labiau savimi pasitikėti, drąsiau ir tvirčiau žengtumėte gyvenimo keliu.

6. Jautrus jūsų problemoms

Jei kas nors neramina jus – jis taip pat nerimauja. Vienintelis dalykas, kurio jis negali pakęsti – situacija, kai jis neranda sprendimo, kaip galėtų jums padėti. Kai susiduriama su neišsprendžiama problema, mylintis vyras, nepaisydamas nieko, padaro tai, ką gali, kad jaustumėtės geriau.

7. Priima jūsų klaidas ir nesmerkia

Gerbiantis vyras supranta, kad esame žmonės ir visi darome klaidų, todėl nesunkiai jums atleidžia. Jei pasakysite jam ką nors nemalonaus, jis stengsis to rimtai nepriimti. Jūsų antroji pusė bus rūpestinga, jautri ir niekuomet nevers jūsų jaustis nepatogiai, dėl ne laiku ir ne vietoje ištartų žodžių.

8. Rimtai vertina savo klaidas

Tačiau savo paties klaidas, kurios įskaudino mylimą žmogų, itin atidžiai apmąstys. Jis puikiai jus pažįsta ir žino, kas jus skaudina, todėl visais būdais vengs tokio elgesio ir atidžiai rūpinsis, jog visuomet jaustumėtės saugi, mylima ir gerbiama.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...