8 faktai apie Misionieriaus pozą

 (22)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Skirtingais istorijos etapais ši poza buvo įvairiai vadinama. Pavyzdžiui, vedybinė, mamos ir tėčio (angl. mama-papa), anglų-amerikiečių ir vyriškojo pranašumo poza.

2. Floridos valstijoje (JAV) tai vienintelė legali poza. Nors vargu ar kas jus suimtų, jei mylėtumėtės kitokia.

3. Manoma, kad tai – pirma ir seniausia sekso poza. Juk taip mylisi ir žmogbeždžionės. Ši poza minima ir senoviniuose tekstuose. Matyt, kai pirmi du žmonės nusprendė pasimylėti, tai vyko veidas į veidą (vyras viršuje) kokiame nors romantiškame urve.

4. Tai vis dar yra populiariausia sekso poza. Seksologo A. Kinsey atlikto tyrimo metu net 90 % ištekėjusių moterų teigė, kad mylisi būtent taip. 9 % nepripažįsta jokios kitos, tik šią. Kaip nuobodu...

5. Ši poza gali būti vadinama ir „šarvuočio poza“. Neįtikėtina, bet šarvuočiai mylisi būtent taip.

6. Niekas iš tiesų nežino, kodėl ji vadinama misionieriumi. Legenda skelbia, kad būtent taip misionieriai, šviečiantys netikinčiuosius, patardavo mylėtis. Tačiau iš tiesų šis terminas pradėtas vartoti tik 6-ajame dešimtmetyje ir greičiausiai buvo tiesiog netikslus istorinių dokumentų vertimas.

7. Misionierius tinka ne tik vaginaliniam aktui. Pavyzdžiui, yra ir tokia sekso forma: moters šlaunys ištepamos lubrikantu ir penis įterpiamas tarp jų, makštis nė nepaliečiama. Taip taip – toks seksas irgi egzistuoja. Misionieriaus poza tinka ir analinio sekso atveju. Žodžiu, ne taip jau ir nuobodu...

8. Tai – trečia pagal mėgstamumą vyrų poza. Patrauklesnės tik Raitelės (moteris viršuje) ir Šuniukų – bent jau taip rodo neseniai Cosmopolitan.lt atlikta apklausa.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.

Santykių trukmės testas: paskaičiuok, kiek metų judu būsite kartu

Ar įmanoma iš anksto apskaičiuoti, kiek laiko būsi kartu su savo dabartiniu savo partneriu? Tokį klausimą iškėlę leidinio „The Telegraph“ atstovai kreipėsi į mokslininkus ir paprašė jų sukurti meilės formulę.