7 TAIP ir NE, kai bandai atkreipti vaikino dėmesį bare

Kartais kaip magnetas trauki žvilgsnius, o kartais lieki stypsoti viena prie baro. Ar kada mąstei, nuo ko priklauso tavo šansai pelnyti vyro dėmesį?
© Cosmopolitan montažas / Shuterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Kūno kalbos ekspertai vieningai sutaria, kad 55 % bendravimo sudaro ne žodžiai, o kūno kalba. Semkis patirties, kaip bare atkreipti patinkančio vaikino dėmesį netarus nė žodžio.

GUDRI TAKTIKA

1) Eiti trise. Stovėdama prie baro viena atrodai lyg kažko laukianti. Išsiruošusi į žygį megzti pažinčių pasiimk dar dvi drauges – vyrui lengviau tave užkalbinti, kai žino, jog niekas be tavęs nenuobodžiaus.

2) Šypsotis. Pagavusi vyro žvilgsnį anapus baro lengvai kilstelėk galvą ir nusišypsok – parodysi neįkyrų susidomėjimą.

3) Sėdėti. Sėdėdama ant baro kėdės (atsuktos į salę), vieną koją statyk ant žemės, o kitą padėk ant atramos – šitaip įsitaisiusi atrodysi atsipalaidavusi ir lengvai bendraujanti.

4) Atidengti kaklą. Sukelk plaukus į viršų – atviras kaklas neprovokuoja ir atrodo nekaltai, bet tai yra viena labiausiai vyrus jaudinančių tavo kūno dalių.

5) Atsipalaiduoti. Atpalaiduok pečius ir liaukis mosikavusi rankomis – gestikuliuok švelniai ir lėtai.

6) Avėti aukštakulnius. Jie ne tik varo vyrus iš proto – aukštakulniai suteikia tau nepriekaištingą laikyseną ir įtempia kojų bei užpakaliuko raumenis. Atrodai moteriška, grakšti ir elegantiška.

7) Ištuštinti taurę. Tuščia taurė – puikus pretekstas pavaišinti tave nauju kokteiliu.

NETIKUSI MINTIS

1) Ištirpti minioje. Vyrui nedrąsu prieiti prie merginos, besilinksminančios didelėje kompanijoje.

2) Laikyti rankas ant klubų. Taip pat suglausk kojas. Laikydama rankas ant klubų ir stovėdama išsižergusi atrodysi besirengianti ne naujoms pažintims, o mūšiui.

3) Strikinėti. Jei nuolat nestygsi vietoje, atrodys, lyg dėl kažko nerimautum ar turėtum psichologinių problemų.

4) Raukytis. Galbūt jautiesi seksuali ir nuotaikinga, tačiau vyrui atrodai kažkuo nepatenkinta ar aikštinga.

5) Pozuoti. Stovėti lyg modeliui seksualu tik tuo atveju, kai vilki nugarą apnuoginančią suknelę. Kitais atvejais atrodysi dirbtinai – įsitempusi ir nepasiekiama.

6) Persistengti. Negąsdink itin atviromis iškirptėmis ir pernelyg trumpais sijonais – prigludę džinsai bei seksualūs marškinėliai atrodo subtiliau ir palieka daugiau vietos vyrų vaizduotei.

7) Kryžiuoti rankas. Nekurk kūno kalbos barjerų: ant krūtinės sukryžiuotos rankos – tai nedviprasmis gestas, reiškiantis „tau – jokių šansų“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Nemaloni tiesa apie meilę be atsako

„Mes nebegalime pamilti antrą kartą tų, kuriuos kartą tikrai nustojome mylėti“ - F. de Larošfuko.

4 prisilietimai, kurie jį sujaudins

Kas geriau gali pakomentuoti vyro elgesį, nei patys vyrai? Santykių ekspertas, meilės guru Matthew Hussey pataria, kaip paprasčiausiais prisilietimais gali pakaitinti jo kraują.

Moterys atskleidė, kodėl jos nenori sekso su savo vyrais

Anksčiau ar vėliau tai nutinka kiekvienuose santykiuose. Ir nieko baisaus, jeigu kartelį ar kitą aistrų bioritmai nesutapo. Kur kas blogiau, kai žodelis „ne“ tampa nuolatiniu seksualinio gyvenimo palydovu.

„Noriu išgirsti tavo orgazmą“: 8 vyrų geismą žadinančios frazės

Kalbėti sekso temomis ne visada būna paprasta, ypatingai, pačiomis intymiausiomis akimirkomis.

Meilės testas atskleis, kokia tu esi santykiuose

Kas tau yra meilė - geismas, prisirišimas, o gal tik žaidimas? Atsakyti į šį klausimą ne visuomet paprasta, mat mūsų suvokimas apie meilę ir santykius keičiasi priklausomai nuo amžiaus, įgytos patirties ir šalia esančio žmogaus, nori nenori formuojančio mūsų sampratą.

Būtent ši spalva labiausiai kaitina vyrų fantaziją

Išduosime tau paslaptį: viena mūsų kolegė, eidama į susirinkimus ar susitikimus, visuomet vilkėdavo raudonus drabužius ar bent ryškiai raudonai nusilakuodavo nagus - tam, kad gestikuliuojant rankomis visi susirinkusieji į ją labiau atkreiptų dėmesį. Ir, patikėk mumis, tai veikia 100%!

Blogiau nebūna: 7 skyrybų istorijos, kurių niekam nelinkėtume

„Būna ir blogiau!“ - primink sau šiuos žodžius, jei kada galvosi, kad tavo skyrybos - totalus košmaras. Panaršėme Reddit`e ir atkapstėme tau keletą įdomesnių istorijų.

80% santykių būtų tvirtesni, jei išmoktume atpažinti tikrąją meilę

Santykių ekspertai teigia, kad dauguma santykių išyra dėl paprasčiausios priežasties - mes painiojame pirminę aistrą su tikrąja meile. Tikimės, kad gražusis periodas tęsis amžinai, o susidūrę su natūralia santykių kaita nusiviliame ir pasukame skirtingais keliais.

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.