7 stabiliausios Zodiako ženklų poros

 (25)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Svarbiausia santykiuose – mokėjimas girdėti vienas kitą ir nebijoti kompromisų, nors kartais tai būna tikrai nelengva. Manoma, kad šių Zodiako ženklų poroms tai pavyksta lengviausiai.

1. Svarstyklės ir Avinas

Abu partneriai – komunikabilūs žmonės, kuriems niekada nebūna nuobodu bendrauti vienam su kitu. Jie nuolat dalinasi seksualine energija, kuri padeda išlaikyti santykius teisingame lygmenyje. Negana to, ši pora gali tapti puikia komanda, galinčia sukurti bendrą verslą.

2. Avinas ir Dvyniai

Oro ir Ugnies stichijoms reikia vienai kitos. Kalbama ne tik apie seksualinę trauką, bet ir apie intelektualinę. Šie partneriai galės suprasti vienas kita visais klausimais, o tai ir užtikrina tvirtą, ilgalaikę sąjungą. Tokiuose santykiuose kunkuliuoja aistros, laimė ir troškimas mėgautis gyvenimu.

3. Skorpionas ir Vėžys

Vėžio savininkiškumo ir Skorpiono įtarumo instinktai – ar gi tai ne idealu? Vėžys privers Skorpioną pajausti, kad viskas iš tiesų yra gerai ir tai – ilgam. Šie partneriai padės vienas kitam neužsisklęsti, tobulėti ir tikėti gražia ateitimi.

4. Šaulys ir Liūtas

Tai du Ugnies ženklai, tad ir santykiai bus labai karšti. Jie varžysis tarpusavyje, tačiau tai tik dar labiau sustiprins jų santykius. Tokią porą visada lydės aistra ir noras kurti bendrą šeimą.

5. Mergelė ir Vandenis

Šie ženklai trokšta valdyti ateitį ir keisti pasaulį. Mergelė sugeba spręsti sudėtingus praktiškus klausimus, o Vandenio galvoje nuolat knibžda įvairių kūrybinių idėjų. Nesunku įsivaizduoti kas bus, kai šie du talentai susijungs.

6. Žuvys ir Jautis

Žuvys – svajojančios ir emocionalios, o Jaučiai – praktiški, todėl galintys palaikyti trapųjį partnerį. Tai ideali sąjunga, kurioje kiekvienas pasirengęs tapti vienas kito ramsčiu.

7. Ožiaragis ir Jautis

Tai Žemės stichijos ženklai, todėl jie labai gerai supranta vienas kitą ir negaišta laiko savo svajonių ir norų aiškinimui. Jie tvirtai stovi ant žemės ir ryžtingai siekia savo tikslo. Kartu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Psichologas apie amžiaus skirtumą poroje: yra užslėptų psichologinių motyvų (16)

Dar prieš kelis amžius visuomenės požiūris į amžiaus skirtumą porose skyrėsi, tačiau šiandien jis tampa vis liberalesnis. Dažnai su kolegomis tenka diskutuoti, ar amžiaus skirtumas poroje yra normalus reiškinys? Šioje publikacijoje išreikšiu savo nuomonę bei patirtį, sako psichologas Erikas Siudikas.

Psichologas: kas laiko "negyvuose" santykiuose ir kodėl sunku išsiskirti

Prisimenu priešais save sėdinčią klientę. Ji vardu Eglė (vardas pakeistas, gautas klientės leidimas). Ne tik jos širdis, tačiau ir akys yra kupinos skausmo. Ji dalinasi savo išgyvenimais pasakodama gyvenimo istoriją, kuri jai pačiai yra unikali ir išskirtinė.