7 stabiliausios Zodiako ženklų poros

 (25)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Svarbiausia santykiuose – mokėjimas girdėti vienas kitą ir nebijoti kompromisų, nors kartais tai būna tikrai nelengva. Manoma, kad šių Zodiako ženklų poroms tai pavyksta lengviausiai.

1. Svarstyklės ir Avinas

Abu partneriai – komunikabilūs žmonės, kuriems niekada nebūna nuobodu bendrauti vienam su kitu. Jie nuolat dalinasi seksualine energija, kuri padeda išlaikyti santykius teisingame lygmenyje. Negana to, ši pora gali tapti puikia komanda, galinčia sukurti bendrą verslą.

2. Avinas ir Dvyniai

Oro ir Ugnies stichijoms reikia vienai kitos. Kalbama ne tik apie seksualinę trauką, bet ir apie intelektualinę. Šie partneriai galės suprasti vienas kita visais klausimais, o tai ir užtikrina tvirtą, ilgalaikę sąjungą. Tokiuose santykiuose kunkuliuoja aistros, laimė ir troškimas mėgautis gyvenimu.

3. Skorpionas ir Vėžys

Vėžio savininkiškumo ir Skorpiono įtarumo instinktai – ar gi tai ne idealu? Vėžys privers Skorpioną pajausti, kad viskas iš tiesų yra gerai ir tai – ilgam. Šie partneriai padės vienas kitam neužsisklęsti, tobulėti ir tikėti gražia ateitimi.

4. Šaulys ir Liūtas

Tai du Ugnies ženklai, tad ir santykiai bus labai karšti. Jie varžysis tarpusavyje, tačiau tai tik dar labiau sustiprins jų santykius. Tokią porą visada lydės aistra ir noras kurti bendrą šeimą.

5. Mergelė ir Vandenis

Šie ženklai trokšta valdyti ateitį ir keisti pasaulį. Mergelė sugeba spręsti sudėtingus praktiškus klausimus, o Vandenio galvoje nuolat knibžda įvairių kūrybinių idėjų. Nesunku įsivaizduoti kas bus, kai šie du talentai susijungs.

6. Žuvys ir Jautis

Žuvys – svajojančios ir emocionalios, o Jaučiai – praktiški, todėl galintys palaikyti trapųjį partnerį. Tai ideali sąjunga, kurioje kiekvienas pasirengęs tapti vienas kito ramsčiu.

7. Ožiaragis ir Jautis

Tai Žemės stichijos ženklai, todėl jie labai gerai supranta vienas kitą ir negaišta laiko savo svajonių ir norų aiškinimui. Jie tvirtai stovi ant žemės ir ryžtingai siekia savo tikslo. Kartu.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Kaip myli skirtingi Zodiako ženklai

Avinai myli aistringai ir labai stipriai - gali viską atiduoti, kad tik partneris jaustųsi laimingas. Liūtams meilė trenkia kaip žaibas, tačiau net ir jis neišmuša blaivaus proto. Paskaityk, kaip myli tavo Zodiako ženklas!

Sekso pozos: 3 karšti variantai šuniuko paįvairinimui

COSMO jau ne kartą savo skaitytojų klausė, kurios sekso pozos - pačios mėgstamiausios. Ir kiekvieną kartą populiariausių trejetuke atsidurdavo „šuniuko“ poza - tiek vyrų, tiek moterų tarpe!

Vyrai atvirai: šie dalykai santykiuose labiausiai erzina

Yra dalykų, kurių vyrai niekada nesupras. Pavyzdžiui, kaip spintoje gali netilpti drabužiai, o apsirengti vis tiek nėra ką. Arba kas po velniais negerai su tuo nenuleistu tualeto dangčiu?!

90% vyrų slapta svajoja būtent apie tai (2)

Nieko blogo slapta fantazuoti apie pačius erotiškiausius dalykus. Net ir tuos, kurių galbūt realybėje niekada neišdrįstum išbandyti! O ar kada nors pagalvojai, apie ką slapta fantazuoja tavo antroji pusė? Mes atsakymą turime, tik... Jis ne kiekvienai bus malonus.

Kaip elgtųsi vyrai, sužinoję apie žmonos neištikimybę (1)

Ką daryti, jei sužinojai, kad partneris tave išdavė? Dauguma mūsų atkerta griežtai - jokių atleidimų! Tačiau kuomet tai iš tiesų nutinka, viską nubraukti ne taip jau paprasta. O kaip tokioje situacijose elgtųsi vyrai? Mokslininkai turi gerų žinių neištikimosioms - dauguma vyrų būtų linkę atleisti.

Pasimatymų taisyklės, kai tau virš 25

Vienas dalykas - jaunatviški pasimatymai paauglystėje ir visai kas kita, kai jau esi brandi asmenybė, nenorinti gaišti laiko su pirmu pasitaikiusi. Galbūt kas nors paklaus: „O ką keičia metai?“ Iš tiesų daug ką - visų pirma, požiūrį į save ir į žmogų, kurį nori matyti šalia savęs.

Blogiausios frazės, kurias gali išgirsti po sekso

Kartais pats seksas gali būti net ir labai neblogas, tik po jo neapgalvotai leptelėta frazė akimirksniu išvaiko visą romantikos žavesį. Mūsų merginos dalinasi savo patirtimi - juokinga, graudu ir... Bent jau mums pažįstama!

Šie Zodiako ženklai niekada nepamirš savo pirmosios tikros meilės

Kai kurie Zodiako ženklai galbūt ir neatrodo labai sentimentalūs, tačiau jie - ištikimi savo jausmams ir žmonėms, kuriuos įsileido į savo gyvenimą. Štai tie trys ištikimiausieji, kurie niekuomet nepamirš savo pirmosios tikros meilės, nepaisydami to, kaip santykiai pasibaigė.

Intymios vyrų išpažintys: gėdingi pirmojo karto siurprizai (1)

Pirmieji kartai ne visada būna sėkmingi ir mūsų vyrukų istorijos - gyvas to įrodymas!

Nepatikėsi, apie ką fantazuoja vyrai, mylėdamiesi su tavimi

Žurnalas „Womans Health“ atliko įdomų tyrimą: beveik 2000 vyrų klausinėjo apie jų seksualinį gyvenimą, norėdami išsiaiškinti pačius įvairiausius niuansus, pavyzdžiui, apie ką vyrai fantazuoja mylėdamiesi su savo partnerėmis.