Reklama

7 dalykai seksualiniam gyvenimui paįvairinti

 (3)
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Remiantis lytinės gerovės prekės ženklo „Durex“ atlikta apklausa*, 2 iš 3 moterų nepasiekia orgazmo kiekvienos sueities metu. Nors gyvename XXI amžiuje, moterys vis dar susitaiko su tuo, kad seksas ne visuomet baigiasi orgazmu ir jos vis dar tikina viena kitą, kad tai yra normalu.

Durex“ su tuo griežtai nesutinka. Prekės ženklas ne tik nuolat kuria naujus lytinio gyvenimo kokybę gerinančius produktus, bet ir rūpinasi socialine gerove. Gegužę „Durex“ paskelbė pradedantis kampaniją #OrgazmasVisiems, kurios tikslas – kovoti su lyčių nelygybe miegamajame. „Durex“ ekspertai taip pat sudarė praktinių patarimų, galinčių suteikti poros gyvenimui daugiau spalvų ir pasiekti orgazmą, sąrašą.

1. Bėkite nuo rutinos

Daugelis mūsų greitai įpranta prie vieno ar kito dalyko ir įsisuka į rutiną – tokie jau tie žmonės. Tą pačią tendenciją galima pastebėti ir seksualiniame gyvenime – daugeliui jaunavedžių ar neseniai susižadėjusių porų iškyla baimės jausmas, kad po vedybų seksas gali tapti nuspėjamas. Jei jaučiate, kad seksas tampa rutina, nebijokite sulaužyti įpročiais tampančių taisyklių! Geriausias būdas tai padaryti – tyrinėti ir plėsti asmenines seksualinio pasitenkinimo ribas. Daugelis porų retai apie tai kalbasi ir neretai negali pasakyti, ar būtų atviri eksperimentuoti ir išpildyti partnerio fantazijas vien todėl, kad... nėra apie jas girdėję! Kalbėkitės apie tai, kartu ieškokite naujų idėjų miegamojo gyvenimui paįvairinti – tai ne tik padeda pabėgti nuo rutinos, bet ir stiprina santykius. Bendravimas – tvirtos poros pamatas!

2. Išbandykite stimuliuojamuosius gelius

Vartotojų apklausa atskleidė įspūdingus naujojo stimuliuojamojo gelio „Durex Intense“ rezultatus: daugiau nei 80 % moterų, naudojusių šią priemonę, pasiekė orgazmą. Gelį naudokite klitorio stimuliacijai – jis specialiai sukurtas šios intymios vietos jautrumui didinti. Masažuojamaisiais judesiais padenkite geliu klitorio zoną – pakaks vos 2–3 lašų. Kūną užlies švelnios šalčio, šilumos ar dilgčiojimo bangos, dėl kurių glamonės pirštais, sekso žaisliukais ar visu partnerio kūnu jaudins dar labiau.

3. Panirkite į visišką tamsą

Kai vienas iš pojūčių neaktyvus, kiti pojūčiai sustiprėja. Pabandykite sekso metu užsirišti akis – kai jos neklaidžioja po kambarį, odos jautrumas itin padidėja, o su juo – ir šansai patirti orgazmą. Akių raištis taip pat pagelbės, jei miegamajame esate drovi – užrišusi akis partneriui jausitės labiau pasitikinti savimi.

4. Naudokite specialius prezervatyvus

Šiandien rinkoje jau yra prezervatyvų, kurie pagerina abiejų partnerių sekso kokybę. Naujieji stimuliuojamieji prezervatyvai „Durex Intense“ padengti stimuliuojamuoju geliu, kuris padidina intymių moters kūno vietų jautrumą. Sudėtyje esančios medžiagos sukelia malonias šilumos, šalčio ar dilgčiojimo bangas, kurių dėka moteriai lengviau pasiekti orgazmą. Prezervatyvo iškilimai specialiai sukurti taip, kad stimuliuotų papildomai – matydamas susijaudinusią mylimą moterį didesnį pasitenkinimą patiria ir vyras. Tai leidžia abiem partneriams nevaržomai mėgautis intymiomis akimirkomis.

5. Keiskite lokaciją

Nauja, neištyrinėta vieta seksui taip pat gali sukelti didžiulį susijaudinimą. Išbandykite tokią, apie kurią seniai svajojote, arba tiesiog pasivaikščiokite po namus. Nė neįsivaizduojate, kiek daug lemia miegamojo iškeitimas į, tarkim, virtuvę ar svetainę – rizika ir jaudinanti baimė būti užkluptiems neabejotinai jūsų naktį padarys įsimintina.

6. Mylėkite save

Rūpinkitės savimi: sportuokite, atsipalaiduokite vonioje, skaitykite knygas, darykite viską, kas suteikia jums energijos, taigi skirkite laiko sau. Mylėkite save – tai ne tiks suteiks pasitikėjimo savimi ir savo kūnu, bet ir leis labiau atsipalaiduoti miegamajame ir lengviau pasiekti orgazmą.

7. Pamirškite aplinkinį pasaulį

Išjunkite telefoną, televizorių ir radiją – neleiskite niekam atitraukti jūsų dėmesio nuo partnerio ir mėgavimosi vienas kitu. Susitelkite tik į judviejų pojūčius ir leiskite vienas kitam žinoti, kas suteikia daugiausia malonumo.

* Apklausą 2016 m. atliko Didžiosios Britanijos tyrimų agentūra „Ginger Comms“. Joje dalyvavo 1500 seksualiai aktyvių 16–64 metų amžiaus vyrų ir moterų.

Užsakymo nr.: PT_74941478

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Atvira išpažintis: aš išbandžiau seksą su mergina už pinigus

Visuomenėje vyrauja tam tikri stereotipai, susiję su seksu už pinigus, tačiau situacijos būna skirtingos. Viename ne lietuvių forume biseksuali mergina, nepanorusi atskleisti savo tapatybės, papasakojo apie savo pirmąjį kartą su seksualines paslaugas teikiančia mergina.

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.

Santykių trukmės testas: paskaičiuok, kiek metų judu būsite kartu

Ar įmanoma iš anksto apskaičiuoti, kiek laiko būsi kartu su savo dabartiniu savo partneriu? Tokį klausimą iškėlę leidinio „The Telegraph“ atstovai kreipėsi į mokslininkus ir paprašė jų sukurti meilės formulę.