6 Zodiako poros, kurios tiesiog nesuderinamos

 (14)
© Fotolia nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Įprasta manyti, kad geriausias suderinamumas būna tarp tos pačios stichijos ženklų - ugnis su ugnimi, vanduo su vandeniu ir t.t. Tokie žmonės turi panašų temperamentą, todėl lengviau supranta vienas kitą. Tačiau yra porų, kurioms tiesiog pernelyg sunku atrasti bendrą kalbą. Sunku, bet įmanoma, jeigu abu pasistengtumėte!

AVINAS - OŽIARAGIS

Ugnies stichijos valdomas Avinas - karinga asmenybė, kuri nuolatos siekia naujų aukštumų. Jis visuomet turi savo nuomonę, kurią gali ginti iki paskutiniųjų, yra labai išdidus ir dažnu atveju mėgstantis kaupti nuoskaudas (atleisiu, bet nepamiršiu). Gyvenime jis mėgsta nuolatines permainas, greitai adaptuojasi prie pasikeitusios situacijos, todėl kažkokio stabilumo iš jo tikėtis neverta.

Ožiaragis - tikras Žemės vaikas, praktiškumo įsikūnijimas. Jis labai puikiai žino, ką gyvenime nori pasiekti, ir eina link savo tikslo per daug nesidairydamas į šalis. Šis ženklas labiau užsispyręs, nei Avinas! Įsivaizduoji, kokios žiežirbos skraido į šonus, kai šie du susikimba ir nenori nusileisti? Dar viena didelė kliūtis - skirtingas požiūris į atsakomybę ir savo veiksmus. Avinas gali nerti stačia galvą į avantiūras, o konservatoriškų pažiūrų Ožiaragis sugalvos 100 priežasčių, kodėl taip elgtis nereikėtų. Avinas tokio stabdymo tiesiog negali pakęsti.

JAUTIS - LIŪTAS

Jaučiai turi labai stiprų charakterį ir jie itin stabilūs žmonės. O jei tiksliau - tas stabilumas labiau primena nelankstumą. Praktiškas, racionalus, neskubėdamas eina link savo tikslo ir nė žingsnelio į šoną. Staigios permainos Jaučio gyvenime? Tai jau tikrai ne... Lygiai taip pat ir santykiuose, šie žmonės patikimi, ramūs, jei jau pasirenka partnerį, tai labai ilgam.

Liūtas - tikra asmenybė, aplink kurią turi suktis visas pasaulis. Jie puikiai jaučiasi žmonių apsuptyje, moka save pateikti ir mėgaujasi gaunamu dėmesiu. Čia ir prasideda pirmieji konfliktai - vienas tvirtas, bet ramus, kitas - tvirtas, bet ugningas. Ta Jaučio ramybė ir pasyvumas Liūtą veda iš kantrybės.

DVYNIAI - ŽUVYS

Dvynius gamta apdovanojo atvirumu ir gebėjimu bendrauti. Jiems patinka būti dėmesio centre, jie mėgsta spontaniškumą ir gyvenimo naujoves. Gyvenime šie žmonės gali išsisukti iš bet kokios situacijos: jeigu nepavyks užkalbėti danties (ką jie sugeba tiesiog tobulai), tuomet greitai bus sugalvotas naujas būdas, kaip viską sutvarkyti. Kad ir kokios juodos dienos ateitų, Dvyniai sugeba sukąsti dantis, išspausti šypseną ir eiti į priekį.

Žuvys - hmmm... Visiška Dvynių priešingybė. Dvyniams emocijos yra trumpalaikės - šiek tiek blykstelėjo, bet greit užgeso. O Žuvys visas emocijas sugeria į save ir labai ilgai nepaleidžia - jei įsižeidė, tai tikrai labai ilgam, jei įsimylėjo, tai labai aistringai... Įsivaizduok paprasčiausią konfliktinę situaciją ir kaip joje elgiasi abu šie Zodiako ženklai: Dvynys užsiputos, emocingai išsakys savo nuomonę ir gal net trinktelės durimis, bet po kelių valandų atšals ir viskas grįš į savas vėžes; Žuvys užsidarys savyje, nieko nesakys, tyliai kentės, o po kokios savaitės, kai viskas jau atrodys gerai, staiga prabils kokios įskaudintos jaučiasi.

VĖŽYS - SVARSTYKLĖS

Vėžio prioritetų sąrašo viršūnėje - artimieji. Šie žmonės tiesiog tobulai moka viską suplanuoti ir vykdyti pagal planą. Jei viskas einasi taip, kaip Vėžys nori, - tuomet jokių problemų, bet jei tik kažkas nepavyksta, gali išvysti anaiptol ne ramiąją ir gerąją šio ženklo pusę. Nors atrodo švelnus, dėmesingas ir ramus, Vėžys reikalui esant gali būti labai griežtas ir net kerštingas.

Svarstyklės - taikios, tačiau anaiptol ne ramios asmenybės. Jiems norisi šurmulio, veiklos, naujų pažinčių ir iššūkių. Jos vis bando kažką naujo, bet dažniausiai neturi pakankamai kantrybės ir meta darbus pusiaukelėje. O tokio atsainumo Vėžys tiesiog negali suprasti. Jeigu Svarstyklės šeimoje būtų idėjų iniciatoriai, o Vėžiai - įgyvendintojai, tuomet gal ir būtų įmanoma gyventi kartu. priešingu atveju laukia nuolatiniai nesusipratimai dėl kardinaliai skirtingo gyvenimo būdo.

MERGELĖ - VANDENIS

Mergelės apdovanotos realizmu ir organizuotumu. Verslo pasaulyje šios savybės labai praverčia, o asmeniniuose santykiuose pakiša koją. Kokia dar romantika, jeigu čia realus gyvenimas - paklaustų Mergelės, kurios tikrai nealpsta iš meilės ir nepameta galvos dėl pirmo sutikto. Kiekvienoje situacijoje jos bando įžvelgti visas įmanomas kliūtis ir trūkumus, tada 10 kartų paskaičiuoja kaip ir ką daryti, o jau galiausiai padaro. Visa tai trunka ilgai, bet rezultatas būna geras.

Vandenis iš prigimties šiek tiek svajoklis. Tai labai imlus, kūrybingas žmogus, kuriam nestinga idėjų ir noro kažką įgyvendinti. Tai permainingos asmenybės, kurios savo idėjas ir norus gali transformuoti įvairiausiais kampais. Griežtos taisyklės tikrai ne jiems, o gyvenimas pagal planą apskritai sunkiai suprantamas dalykas. Akivaizdu, kad šiems dviems ženklams susiderinti tarpusavyje labai sunku.

SKORPIONAS - ŠAULYS

Skorpionas - labai žemiška asmenybė, kuri nemėgsta svaisčioti apie įsivaizduojamus dalykus. Jam reikalingas konkretumas. Jis racionaliai viską apmąsto, mintyse susidėlioja aiškų planą ir tuomet padaro taip, kaip jam atrodo teisinga. Kitų nuomonė Skorpionui mažai įdomi, nes jis juk visuomet teisus. Ir apskritai, jis nelabai mėgsta aplinkinius žmones, nebent jie tikrai protingi ir įdomūs.

Šaulys, priešingai nei Skorpionas, mėgsta bendravimą ir yra kur kas atviresnis. Jis gyvybingas, jis aktyvus, mokantis rasti priėjimą prie kiekvieno žmogaus. Šio žmogaus gyvenimas - tai nuotykiai ir skubėjimas, o Skorpionui toks elgesys atrodo tiesiog nesuvokiamas ir netgi kvailokas. Tuo tarpu Šaulys nelabai supranta, kaip galima būti tokiu sustabarėjusiu ir nelanksčiu, koks jam atrodo Skorpionas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Meilė

Tikra istorija: priklausomybė tam vyrui vos manęs nepražudė

„Jo nuomonė man tapo narkotiku“ - teigia 27 metų Ana ir pasakoja, kaip dėl nuolatinės mylimojo kritikos atsidūrė ligoninėje.

Astrologė atskleidė, kokio sekso gali tikėtis iš vyro pagal jo Zodiako ženklą

Astrologė Nadia Pavlovskaja ištyrinėjo Zodiako ženklų poreikius ir pasidalijo su mumis gautais rezultatais.

Santykių ekspertas pataria moterims: atkreipkite dėmesį, ar jūsų vyras daro šiuos 4 dalykus

Galėtume prirašyti ilgiausią straipsnį apie slaptus ženklus, išduodančius vyro simpatiją ir rimtus ketinimus tavo atžvilgiu, bet...

Santykių klaidos, kurios trukdo tapti ta vienintele

Kodėl vienas merginas vaikinai skraidina į Kanarus ir supažindina su tėvais, o nuo kitų skuta kuo toliau kosminiu greičiu? Atrinkome populiariausias klaidas, kurios trukdo tapti ta pirmąja – skraidinama ir parodomąja.

Aistra, pasmerkta perdegti: tik išsiskyrus man atsivėrė akys, ką iš tiesų aš padariau (1)

30 metų Violeta, apimta pražūtingos aistros, ryžosi aukštyn kojomis apversti savo bei artimųjų gyvenimą. Ji paliko mylintį vyrą ir sūnų dėl tokios aukos neverto žmogaus. Tačiau moteris sako nesigailinti nė vieno savo žingsnio.

Poros suderinamumas pagal vardus

Gali tikėti numerologija, gali netikėti - tavo teisė pasirinkti, bet jei jau užsukai į šį straipsnį, matyt smalsumas nugalėjo! Ką gi, paskaičiuokime.

Intymios išpažintys: nevykusios seksualinės fantazijos, kurių realybėje geriau nekartoti

Kartais realybė gali būti anaiptol ne tokia karšta, kaip seksualinės fantazijos. Ir mūsų skaitytojų istorijos - gyvas to įrodymas!

5 ženklai, kad tu jam svarbesnė, nei manai

Gražūs žodžiai ir apsikabinimai dar nereiškia, kad tu jam iš tiesų rūpi. Meilė gali slėptis mažuose, ne visuomet pastebimuose dalykuose.

Santykių trukmės testas: paskaičiuok, kiek metų judu būsite kartu

Ar įmanoma iš anksto apskaičiuoti, kiek laiko būsi kartu su savo dabartiniu savo partneriu? Tokį klausimą iškėlę leidinio „The Telegraph“ atstovai kreipėsi į mokslininkus ir paprašė jų sukurti meilės formulę.

Septynios vyro frazės, kurios išduoda jo melą

Kartais suprasti, kad esi apgaudinėjama, ne taip jau paprasta. Ypatingai, jeigu visa galva pasinėrei į santykių pradžios euforiją ir nenori net galvoti apie tai, kad šalia tavęs - tikras niekšelis. Nebūk naivi ir nepraleisk pro ausis to, ką jis tau sako - kai kurios frazės išduoda jo melą!